برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

بهترین پروژه های NFT سال 2024

اگر شما نیز یکی از کاربران علاقه مند و فعال دنیای کریپتوکارنسی هستید و قصد دارید توکن های غیرقابل تعویض جمع آوری کنید باید همواره به شناسایی بهترین پروژه های NFT سال 2024 بپردازید. امروزه حوزه بلاک چین و کریپتوکارنسی، همچنین توکن های غیرقابل تعویض مورد استقبال کاربران قرار گرفته است؛ علت این محبوبیت به سودآوری بسیار زیاد این بازارها مربوط است. کاربران هنگامی که این بستر را برای کسب سود مناسب دیدند تصمیم گرفتند به سرمایه گذاری بپردازند، همانطور که می دانید امروزه توکن های ان اف تی بسیار زیادی وجود دارد از همین رو انتخاب بهترین توکن برای سرمایه گذاری، یک کار دشوار است و شما باید در این مورد اطلاعات کافی را کسب نمایید. از همین رو ما تصمیم گرفتیم در این مقاله به معرفی بهترین پروژهای NFT سال 2024 پرداخته و شما را با این پروژه ها آشنا کنیم، تا انتها همراه ما بمانید.

معرفی بهترین پروژه های NFT سال 2024

معرفی بهترین پروژه های NFT سال 2024

قبل از آن که به معرفی بهترین پروژه های NFT سال 2024 بپردازیم بهتر است ابتدا با توکن NFT اندکی آشنا شوید، همانطور که می دانید ان اف تی مخفف کلمه توکن های غیرقابل تعویض است و به دارایی های خاص دیجیتال گفته می شود. توکن های غیرمثلی توکن های بلاک چینی هستند که ویژگی های متمایزی از دیگران دارند و این امر موجب شده است که مسئله تایید مالکیت دیجیتال به وسیله بلاک چین در سریع ترین زمان ممکن ایجاد شود.

آدرساید The OtherSide

پروژه آدرساید اولین پروژه ای است که ما قصد داریم در معرفی بهترین پروژه های NFT سال 2024 به آن بپردازیم. The OtherSide یکی از بهترین گزینه هایی است که شما می توانید آن را جمع آوری نمایید، Yuga Labs برای اولین بار این پروژه را معرفی نمود. پروژه آدرساید همواره به عنوان قسمتی از پلتفرم BAYC معرفی می شود؛ اگر بخواهیم پروژه آدرساید را بررسی کنیم خواهیم دید که دارای یک داستان بسیار جذاب و مستقل است، توکن های غیرمثلی که این پروژه ارائه می دهد همواره برای معامله گران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. موارد گفته شده موجب می شوند که بتوان آدرساید را به عنوان یکی از بهترین پروژه های NFT سال 2024 معرفی نمود.

پنگوئن های پودگی

بچه های دیوانه از بهترین پروژه های NFT سال 2024

یکی دیگر از پروژه های توکن های غیرمثلی پنگوئن‌ های پودگی (Pudgy Penguins) است، این پروژه با طرح‌ های دوست‌ داشتنی‌ شان و روحیه‌ ای مثبت و متمرکز بر جامعه، جایگاهی خوب را برای خود بدست آورده اند و توانسته اند در دل هوادارن و فعالان بازار توکن های غیرمثلی جا باز کنند. پس از یک دستیابی استراتژیک و بازسازی، این پروژه چشم انداز خود را گسترش داده است؛ این چشم انداز به این شکل است که کتاب های کودکان و احتمالاً یک متاورس اختصاصی به وجود آید و ترکیبی منحصر به فرد از جمع آوری و کاربرد را برای ان اف تی دوستان ارائه دهد. لازم به ذکر است ارزش بازارتوکن های غیرمثلی پنگوئن‌ ها و حمایت جامعه مشتاق، آن‌ ها را به سرمایه‌ گذاری جذاب و امیدوار کننده‌ ای در چشم‌ انداز آینده تبدیل می‌ کند.

والهالا (Valhalla)

والهالا نیز در لیست بهترین پروژه های NFT سال 2024 ما قرار می گیرد، این پروژه به وسیله Stacked معرفی شده است. اگر به دنبال مجموعه ان اف تی های ممتاز برای سرمایه گذاری هستید پیشنهاد ما به شما والهالا است، شرکتی که والهالا را طراحی کرده است دید بسیار پیشروانه ای نسبت به حوزه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی پرطرفدار بلاک چین دارد و به طور منحصربه فرد بر عرضه توکن های غیرقابل تعویض تمرکز دارد. بهتر است بدانید که والهالا توکن بسیار کمی دارد و همین امر سبب شده است که این پروژه به یکی از بهترین پروژه های NFT سال 2024 تبدیل شود. این نکته نیز لازم به ذکر است که تنها 9000 توکن از ان اف تی والهالا به عرضه رسیده است.

آی ام پی تی (IMPT)

ای ام پی تی همواره به عنوان یکی از مسئولانه ترین پروژه های مربوط به سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال شناخته می شود؛ این پروژه نیز یکی از بهترین پروژه های NFT سال 2024 است که توانسته نظر کاربران این حوزه را به خود جلب نماید. این پروژه با هدف تبدیل اعتباراتی به میزان یک تن کربن به توکن ان اف تی به وجود آمده است و عملکرد بی نظیرش موجب شده است که به یکی از موفق ترین پروژه های حال حاضر تبدیل شود. توسعه دهندگان پروژه آی ام پی تی ادعا کردند که این پروژه را برای کمک به بحران آب و هوا به وجود آورده اند، پروژه IMPT این توانایی را به کاربران می بخشد که بتوانند با جمع آوری و تجارت اعتبار کربنی، میزان تاثیرگذاری کربنی خود را به کمترین میزان ممکن برسانند. لازم به ذکر است هنگامی که این پروژه معرفی شد توانست در کمترین زمان ممکن حجم قابل توجهی از سرمایه را جمع آوری کند و نظرات سرمایه گذاران را به سوی خود جلب نماید.

اگر شما نیز تصمیم بگیرید که توکن های غیرقابل تعویض پروژه IMPT را خریداری کنید این توانایی را به دست می آورید که اعتبارات خود را بازنشسته کرده و آن را در بازار خرج نمایید. افرادی که این توکن را دارند می توانند پس از بازنشسته کردن اعتبار کربنی خود، یک توکن غیرمثلی منحصربه فرد و با داشتن قابلیت معامله به دست آورند. همانطور که می دانید دولت ها، بازار اجبار کربن با هدف تحقق اهداف زیست محیطی به وجود آورده اند که این بازار ارزشی به میزان 275 میلیارد دلار را دارا است، این درحالی است که ارزش بازار داوطلبانه فقط 2 میلیارد دلار است؛ البته بسیاری از صاحب نظران این حوزه معتقد هستند که در آینده ارزش بازار داوطلبانه به مبلغی به میزان 100 میلیارد دلار برسد.

ابریشم (Silks)

ابریشم Silks

پروژه ابریشم یکی از برترین پروژه هایی است که ما قصد داریم در معرفی بهترین پروژه های توکن NFT سال 2024 به آن بپردازیم، این پروژه را می توان به عنوان اولین پلتفرم مربوط به مسابقات اسب سواری در دنیای متاورس معرفی نمود. چشم انداز موجود در پروژه ابریشم توانسته نظر مثبت بسیاری از علاقه مندان مسابقات اسب سواری را به سوی خود جلب نماید؛ این پروژه تلاش می کند تا با بهره گیری از فناوری واقعیت ترکیبی در وب 3، شور و شوق مالکان اسب ها را در مسابقات اسب سواری به متاورس منتقل سازد. ناگفته نماند که هر توکن موجود در پروژه ابریشم، به یک اسب مسابقه اصلی در دنیا مربوط است، این توکن ها این توانایی را دارند که هنگامی که اسب برنده می شود جوایزی به صاحب اسب بدهند؛ همچنین کاربران می توانند به وسیله ان اف تی ابریشم، در دنیای جذاب متاروس صاحب اسب، اسطبل و موارد دیگر شوند.

بهتر است بدانید که هنگامی که پروژه ابریشم با ده هزار آواتار عرضه شد توانست نظر سرمایه گذاران کلان را به خود جذب کرده و توسط این سرمایه گذاران خریداری شود.

آزوکی Azuki

پروژه آزوکی نیز یکی از بهترین پروژه های NFT سال 2024 است، در سال 2022 پروژه Azuki معرفی شد و توانست با سرعت غیرقابل باوری در توییتر وایرال شود. این پروژه شامل 10 هزار پروفایل انیمه است که همواره بر بستر بلاک چین اتریوم ایجاد شده است؛ لازم به ذکر است انیمه همان انیمیشن هایی است که کشور ژاپن می سازد. برای مثال انیمیشن بچگی شما یعنی فوتبالیست ها یا همان سوباسا یک انیمه بوده است؛ بهتر است بدانید افرادی که توکن Azuki را در اختیار دارند در عین حال به باغ متاورسی پروژه دسترسی پیدا کنند، در عین حال این کاربران می توانند برنامه های خاص توکن های ان اف تی، رویدادهای زنده و کالاهای منحصربه فرد را نیز در اختیار داشته باشند.

شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید هنگامی که پروژه Azuki با 8700 توکن غیرقابل تعویض عرضه شد توانست در مدت زمان چهار روز، تمام توکن های خود را به فروش برساند که این امر در تاریخ عرضه توکن های غیرقابل تعویض به یک رکورد تبدیل شد؛ همچنین پروژه Azuki توانست در یک مدت زمان یک ماهه، به جمع آوری 300 میلیون دلار بپردازد، بسیاری از کاربران این پروژه را با پروژه میمون های کسل مقایسه کردند.

پروژه Azuki توانست رکورد حجم فروش بسیار بالا را در پلتفرم اوپن سی برای خود ثبت نماید، این پروژه امروزه یکی از پروژه های بسیار مطلوب برای سرمایه گذاری معرفی می شود. همانطور که می دانید بسیاری از پروژه هایی که در سال 2022 به بازار توکن های غیرقابل تعویض وارد شدند در وضعیت ورشکستی قرار گرفته و نتوانستند پیشرفت کنند اما با این حال پروژه آزوکی توانست با قدرت بسیار زیاد به رقابت با دیگر پروژه های قوی بپردازد. به همین دلیل با توجه به آپدیت ها و بروزرسانی هایی که انجام داده است می تواند یکی از گزینه سرمایه گذاری در سال 2024 برای شما فعال بازار ان اف تی باشد.

پرنده های ماه Moonbirds

پرنده های ماه در واقع متشکل از ده هزار توکن منحصربه فرد است که هر کدام تصویر یک جغد را دارا هستند، البته ناگفته نماند که ویژگی های ظاهری آن ها با یکدیگر متفاوت است. پیش بینی می شود در آینده نه چندان دور، کاربران زیادی به خاطر پرنده های ماه وارد حوزه وب 3 شوند، این پروژه برای اولین بار در تاریخ ماه آپریل سال 2022 عرضه شد؛ همچنین کمپین تبلیغاتی بسیار بزرگ در رابطه با عرضه این پروژه به وقوع پیوست.

شما عزیزان علاوه بر این که می توانید از nft ها به عنوان عکس پروفایل استفاده کنید در عین حال می توانید با هدف کسب جوایز، توکن را ها استیک کنید؛ از مهم ترین دلایلی که سبب شده از پروژه پرنده های ماه همواره به عنوان یکی از بهترین پروژه های موجود برای سرمایه گذاری کاربران شناخته شود می توان به قدرت تبلیغاتی این پروژه همچنین مجبوبیت آن در شبکه های مجازی و تیم موسس بسیار قوی اشاره کرد، این سه عوامل موجب شده اند که اعتبار پروژه ماه تا حد زیادی افزایش یابد.

Mad Lads – بچه های دیوانه

Mad Lads از بهترین پروژه های NFT سال 2024

Mad Lads که به خاطر هنر دیجیتالی پر جنب و جوش و هنری غنی اش شناخته شده است، محبوب ترین مجموعه NFT در بلاک چین سولانا است. هر NFT دارای یک شخصیت منحصر به فرد با داستانی متمایز است که مجموعه را بسیار جذاب می کند. این پلتفرم توسط Coral، یک پلتفرم برجسته NFT در Solana، پشتیبانی می‌شود و قیمت آن 3 SOL است. چیزی که Mad Lads را از سایر پروژه های NFT متمایز می کند، تعهد آن به تجربیات و پاداش های تعاملی است. این رویکرد نوآورانه علاقه و اعتماد سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است؛ در دسامبر 2023، ارزش NFT های Mad Lads افزایش یافت و کمترین قیمت آن معادل بود با 221 SOL، این یعنی ارزش آن معادل بیش از 7100 دلار بود. این رشد قابل توجه، تا حدی به دلیل محبوبیت فزاینده سولانا، بیشتر به دلیل حجم بالای فروش در بازارهای ثانویه ایجاد شد.

Mad Lads به خاطر آثار هنری پویا و تخیلی، جامعه قوی از مجموعه داران و ادغام یکپارچه با بلاک چین سریع و کم هزینه Solana مشهور است. همانطور که این مجموعه توجه بیشتری را به خود جلب می کند، همچنان تعداد فزاینده ای از علاقه مندان به NFT را به خود جلب می کند که به دلیل جذابیت منحصر به فرد و پتانسیل توسعه آینده در اکوسیستم Mad Lads جلب شده است.

 کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم به معرفی بهترین پروژه های NFT سال 2024 بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید این پروژه ها را شناسایی کنید. توجه داشته باشید که اگر قصد دارید بر روی این پروژه ها سرمایه گذاری کنید با بررسی کامل و دقیق بازار به سرمایه گذاری بپردازید زیرا این بازار همواره دارای خطرهای گوناگونی است که می تواند مانع سودآوری شما شود و به یکباره سرمایه شما از بین برود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید