نیما عسگری nft

سلام من نیما عسگری هستم

۶ ساله که در حوزه بلاکچین فعالیت میکنم، ۱۲ تا گواهینامه بین المللی تریدینگ در فارکس، رمز ارز ها، CFD و NFT دارم، صاحب صرافی کریپتوکارنسی هوپکس هستم.
من اولین نفر در ساخت استراتژی سبک فانداپرایس در تمامی بازار های مالی هستم که در بازار NFT از این سبک استفاده کردم که باعث شد هم خودم هم دانشجو هام از این سبک و سیستم معاملاتی جواب های بسیار عالی بگیرن.
همینطور افتخار به درآمد رسوندن ۴۰۰ دانشجو از طریق بازار های مالی رو دارم. یک کلاب تخصصی سیگنال دهی بازار های مالی ساخته ام که در ماه حداقل ۳۰۰ الی ۴۰۰ درصد سود خالص داشته و خداروشکر میکنم که خیلی ها تونستن از سبک استراتژی من سود های بسیار زیادی بگیرن.

همینطور اولین اینفلوئنسر فعال در حوزه nft هستم. که پیج های اینستاگرام من nimogeri و nimopex هست.

از ۶ سال پیش با وبسایت‌های باینری آپشن آشنا شدم و یک جورایی در آنها پول دود میکردم و کلی ضرر دادم! چون یک قمار بود اونموقع و ما باید حدس میزدیم قیمت بیت کوین میخواد بالا بره یا پایین بیاد که اگر اشتباه حدس میزدیم ضرر خیلی بزرگی میکردیم!

از اونموقع با اینکه ضرر کردم ارزهای دیجیتال برام خیلی جذاب بود چون یک دارایی بود که می‌خواست سیستم بانکداری دنیا رو کنار بزنه. از همون موقع واردش شدم و کلی راجب بازار ارزهای دیجیتال تحقیق کردم و چند تا ارز دیجیتال برای خودم در قیمت پایین خریدم. کلی ضرر کردم تا تونستم سیستم معاملاتی خودم رو بسازم و هر روز راجب این بازار تحقیق کردم تا بیشتر راجبش یاد بگیرم.

و خداروشکر به مرور درآمدهای بسیار زیادری از بازارهای ارزهای دیجیتال و NFT بدست آوردم و هم اکنون در حالتی هستم که از تریدهای روزانه‌ام، حداقل ماهانه 300 درصد سود خالص بدست میارم و در تلاشم  با دوره آموزش NFT نیموگری به بقیه هم چیزی که یاد گرفتم را منتقل کنم تا رسالتم را انجام داده باشم.

اهداف بسیار بلند مدتی توی ذهنم دارم و قصدم اینه بزرگترین کامیونیتی (انجمن) NFT و کریپتو در ایران رو راه اندازی کنم و به همه اون ها آموزش داده باشم که بتونن سود های بسیار زیادی به دست بیارن و همینطور از روند صعودی و موج صعودی بعدی بازار کریپتو و NFT جا نمونن.
با امید به خدا با تیم حرفه‌ای که تشکیل دادم، در سایت نیموگری میزبان دوره‌های آموزش شما و در هوپکس میزبان خرید و فروش ارزهای دیجیتال شما هستیم و به زودی با یک مارکت‌پلیس NFT در خدمت شما خواهیم بود.