برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

برنامه های ساخت آواتار NFT

پیشرفت فضای محبوب دیجیتال و استقبال کاربران از پروژه های متاورس موجب شد که کاربران به استفاده از شخصیت های دیجیتالی تحت عنوان آواتارهای متفاوت، ترغیب شوند. البته ناگفته نماند که همه گیری ویروس منفور کرونا در سراسر جهان تاثیر بسیار زیادی در دیجیتالی شدن نشست ها داشت. ما در مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از برنامه های ساخت آواتار NFT بپردازیم تا شما عزیزان با این برنامه های محبوب آشنا شوید.

معرفی برنامه های ساخت آواتار NFT

معرفی برنامه های ساخت آواتار NFT

در این بخش از مقاله قصد داریم به معرفی برنامه های ساخت آواتار NFT بپردازیم، شناخت برنامه های ساخت آواتار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا کاربران می توانند با استفاده از این برنامه ها، بدون نوشتن کد آن را ایجاد کنند.

برنامه Appy Pie

برنامه Appy Pieاولین برنامه ای که در لیست بهترین برنامه های ساخت آواتار NFT قرار می گیرد، برنامه Appy Pie است. این برنامه را می توان در لیست یکی از پرطرفدارترین تولید کنندگان آواتار معرفی کرد، شما می توانید با استفاده از برنامه Appy Pie کاراکترهای محبوب خود را با شکل و شمایل دلخواه ایجاد نمایید. همچنین شما هنگام استفاده از برنامه Appy Pie این توانایی را به دست می آورید که پروفایل های ان اف تی خود را برای رسانه های دسته جمعی و همچنین فوروم ها و بازی ها ایجاد کنید. شاید برایتان جالب باشد بدانید که شما در درون برنامه Appy Pie می توانید عکس هایی که با دوربین جلوی موبایلتان ثبت می کنید را به یک آواتار کارتونی توکن nft تبدیل کنید و در هر پلتفرمی که قصد ندارید اطلاعات و عکس شخصی خود را در آن افشا کنید مورد استفاده قرار دهید، در این صورت این آواتارها به جای تصویر شما نمایش داده می شود.

 برای آموزش پلتفرم Genie روی آن کلیک کنید.

برنامه Avatar Maker

برنامه Avatar Maker

برنامه Avatar Maker دومین برنامه ای است که قصد داریم در معرفی برنامه های ساختار آواتار NFT به معرفی آن بپردازیم. از این برنامه می توان به عنوان ابزار آنلاین یاد کرد که به کاربران این توانایی را می بخشد که آواتارهای خود را در هر فوروم یا شبکه اجتماعی بسازند. شما می توانید از بین چهره ها و مدل موها، لباس ها و لوازم جانبی، آواتارهای دلخواه خود را ایجاد کنید؛ همچنین بهتر است بدانید که برنامه Avatar Maker ویژگی بسیار جالبی نیز دارد و آن هم مربوط به این است که کاربران می توانند متن را به آواتار خود اضافه کنند، شما می توانید هر عبارتی که دوست دارید را به کاراکتر دیجیتالی خود اضافه نمایید و تمام این پروسه به سلیقه شما بستگی دارد.

برنامه Face Your Manga

برنامه Face Your Manga یکی از برنامه های ساخت آواتار NFT

سومین برنامه ای که در میان لیست برنامه های ساخت آواتار NFT قرار می گیرد، برنامه Face Your Manga است. این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های ساختار آواتار NFT است که به کاربران این توانایی را می بخشد که در کوتاهترین زمان ممکن و در آسانترین حالت ممکن آواتار شخصی خود را ایجاد کنند. بهتر است بدانید که شما می توانید با بهره از برنامه Face Your Manga در سریع ترین حالت ممکن با استفاده از خصوصیت گوناگون آواتار دلخواه خود را بسازید.

برای کسب اطلاعاتی در مورد آموزش NFT بر روی لینک کلیک کنید.

برنامه Cartoonify

برنامه Cartoonify

در معرفی 10 مورد از برنامه های ساختار آواتار NFT چهارمین موردی که قصد داریم معرفی کنیم برنامه Cartoonify است. از مهم ترین ویژگی های برنامه Cartoonify می توان به آسان سازی پروسه ساخت آواتارهای کارتونی اشاره کرد، کاربران می توانند با استفاده از این برنامه بدون هیچ مانعی آواتارهای خود را بسازند؛ همچنین کاربران می توانند از عکس های شخصی خود به عنوان قالب های آماده برای ایجاد آواتار کارتونی NFT بهره ببرند. برنامه Cartoonify به کاربران این امکان را می بخشد که شکل ظاهری و سبک کارتون خود را انتخاب کنند؛ حتی در این برنامه کاربران به استیکرهای بسیار جالبی نیز دسترسی پیدا می کنند که می توانند از آن ها در عکس های خود استفاده نمایند.

برنامه Portrait Illustration Maker

برنامه Portrait Illustration Maker

پنجمین برنامه ای که قصد داریم به معرفی آن بپردازیم برنامه Portrait Illustration Maker است، این برنامه نیز مانند دیگر برنامه هایی که در این مقاله معرفی کردیم یک برنامه بسیار محبوب برای ساخت آواتار است. شما می توانید با استفاده از این برنامه در بهترین کیفیت ممکن آواتار خود را ایجاد کنید. بهتر است بدانید که مراحل موجود در این برنامه بسیار ساده است و شما می توانید بدون هیچ مانعی تصویرسازی پرتره خود را ایجاد نمایید؛ همچنین شما می توانید با استفاده از برنامه Portrait Illustration Maker تصاویر هنری زیبا به وجود آورید. در طول پروسه ساخت تصاویر هنری کاربران این امکان را به دست می آورند که تصاویری مانند تصویر چهره خود و یا تصویر چهره دیگران را به آن بیفزایند.

برای اطلاع از حق امتیاز NFT بر روی لینک کلیک کنید.

برنامه Avachara

برنامه Avachara یکی از برنامه های ساخت آواتار NFT

ششمین برنامه ای که قصد داریم به بررسی آن در این مقاله بپردازیم برنامه Avachara است که همواره به عنوان یک برنامه محبوب ساخت کاراکتر بسیار پیشرفته شناخته می شود. شما می توانید با استفاده از این پلتفرم کاراکترهای مبتنی بر توکن ان اف تی باب سلیقه خود را بسازید؛ همچنین ناگفته نماند که در این پلتفرم بیش از 100 بخش از اعضای بدن وجود دارد که شما می توانید از این تنوع برای ساخت کاراکترهای خود بهره ببرید.

برنامه BeFunky

برنامه BeFunky یکی از برنامه های ساخت آواتار NFT

هفتمین گزینه ما که در لیست برنامه های ساخت آواتار NFT قرار می گیرد برنامه BeFunky است. این برنامه نیز همواره به عنوان یک رابط کاربری بسیار ساده معرفی می شود که دارای امکانات بسیار بی نظیر برای بهبود عکس های شما است، البته شما می توانید با استفاده از برنامه BeFunky به ساخت تصاویر مورد نظر خود نیز بپردازید. شما می توانید به راحتی و بدون هیچ مانعی تنها با چند کلیک متن مورد نظر خود را به عکس اضافه نمایید و در ادامه، حاشیه فریم های زیبایی برای تصاویر خود شکل دهید.

برنامه Bitmoji

برنامه Bitmoji

برنامه Bitmoji یکی دیگر از برنامه های محبوب است که ما قصد داریم در معرفی برنامه های ساخت آواتار NFT برای شما شرح دهیم. این پلتفرم نیز وظیفه ساخت آواتار را بر عهده دارد و به کاربرانی که از آن استفاده می کنند امکان می دهد که استیکرهای شخصی خود را ایجاد کنند؛ استیکرهایی که شما آن را طراحی می کنید در واقع آواتارهای کارتونی هستند که می توانید آن را به عنوان عکس خود در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک اینستاگرام، شبکه ایکس، اسنپ چت استفاده کنید؛ همچنین شما می توانید از این استیکرها در برنامه های دیگر نیز استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعاتی در مورد انقلاب میم کوین ها بر روی لینک کلیک کنید.

برنامه Doppelme

برنامه Doppelme از برنامه های ساخت آواتار NFT

نهمین برنامه که در لیست 10 مورد از برنامه های ساخت آواتار NFT قرار می گیرد برنامه Doppelme است. این برنامه هم مانند دیگر برنامه های معرفی شده یک آواتار ساز بسیار محبوب است که کاربران می توانند با استفاده از آن، شخصیت های کارتونی خود را بسازند. شما می توانید با استفاده از برنامه محبوب Doppelme یک آوتار توکن غیر مثلی ساخته و در سریع ترین زمان ممکن و بدون پیمودن هیچ پروسه سختی آن را در برنامه هایی مانند فیسبوک، مای اسپیس، تامبلر و دیگر برنامه ها قرار دهید.

برنامه Charat

برنامه Charat

آخرین برنامه ای که قصد داریم آن را برای شما معرفی کنیم برنامه Charat است، این برنامه نیز یک برنامه سازنده آواتار آنلاین است که به کاربران این امکان را می بخشد تا کاراکترهای جذاب چیبی که از کشور ژاپن سرچشمه گرفته است را بسازند و با نزدیکان خود به اشتراک بگذارند. کاربران می توانند کاراکترهایی که ساخته اند را در وب سایت هایی مانند مای اسپسس، فیسبوک و پیام رسان msn استفاده کنند. شما می توانید در این برنامه به راحتی به تمام ویژگی ها دسترسی پیدا کنید و در سریع ترین زمان ممکن آواتار دلخواه خود را بسازید.

بررسی مزایای آواتارها

همانطور که می دانید امروزه آواتارها از محبوبیت بسیار زیادی در میان مخاطبان برخوردار هستند، این آواتارها هویت خاصی به کاربران می بخشند و موجب می شوند که کاربران در مقایسه با یکدیگر بسیار متمایز دیده شوند. آواتارها را می توان به عنوان بخش جدایی ناپذیر از فضای مجازی معرفی نمود، امروزه آواتارها در تمام شبکه های مجازی مورد استفاده کاربران قرار می گیرند. در قسمت زیر تعدادی از مزایای آواتارها را برای شما شرح می دهیم:

  • از مهم ترین مزایای آوتارها می توان به این موضوع اشاره کرد که آواتارها موجب می شوند که هویت دیجیتالی شما تقویت شود، این آواتارها در حقیقت شبیه امضای منحصربه فرد هستند که شخصیت شما را به دیگر کاربران نشان می دهند.
  • شما می توانید با استفاده از آواتارها احساس واقعی خود را نشان دهید.
  • آواتارها موجب می شوند که نظر کاربران در شبکه های مجازی بسیار جذاب تر و حرفه ای تر دیده شود.
  • کاربران می توانند از آواتارهای خود به عنوان لوگو وبلاگ یا وب سایت خود استفاده کنند و از این طریق به جذب مخاطبان بیشتر نیز بپردازند زیرا لوگوها بیشتر از نام ها در خاطر افراد حک می شود.
  • اگر شما نیز قصد دارید آواتارهای شخصی خود را بسازید می توانید از برنامه های معرفی شده در قسمت بالا استفاده کنید، این برنامه ها به شما امکان می دهد که در سریع ترین حالت ممکن بدون نیاز به هیچ دانش کد نویسی و یا طراحی کاراکترهای محبوب خود را بسازید.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی 10 مورد از برنامه های ساخت آواتار NFT پرداختیم، بهتر است بدانید که استفاده از این برنامه ها به شما کمک می کند که در مسیر ایجاد آواتارهای مبتنی بر توکن nft قدم بزرگی بردارید. تمام آواتارهایی که در این مقاله معرفی نمودیم بسیار مقرون به صرفه هستند و شما می توانید به سادگی از آن ها استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم که آواتارهای دلخواه خود را با استفاده از برنامه ها بسازید و دوستان خود را تحت تاثیر قرار دهید. امیدواریم در این مقاله میزان دانش شما از آواتارها افزایش یابد و بتوانید بدون هیچ مانعی، آواتارهای دلخواه خود را ایجاد نمایید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید