برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

برای بسیاری از کاربران بازی‌های ویدئویی، بازی فوتبال یکی از محبوب‌ترین موارد محسوب می‌شود. اما اگر به شما که طرف‌دار این نوع بازی هستید بگوییم که امکان کسب درآمد از انجام بازی هم دارید چه خواهید گفت؟ بازی Sorare نوعی بازی مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

بازی Sorare یک بازی فوتبالی است که در آن با استفاده از کارت‌های nft می‌توانید دست به پرورش و خرید و فروش بازیکنان و تیم‌های فوتبالی بزنید. برای این که بتوانید به صورت حرفه‌ای وارد این بازی شوید بهتر است ابتدا دوره آموزش ساخت و ترید nft نیموگری را تهیه کرده و بعد به فعالیت در این متاورس بپردازید.

بازی Sorare، بازی فوتبالی مبتنی بر بلاک چین

تاریخچه بازی Sorere

ایده بازی Sorare در ابتدا در سال 2018 مطرح شد. قصد کسانی که این متاورس را طراحی کردند این بود که محیطی را برای کسانی که عاشق بازی فوتبال بودند فراهم کنند که بتوانند تحت آن شرایط هم بازی مورد علاقه خود را انجام دهند و هم این که درآمد کسب کنند. بعد از این که اولین طراحی‌ها انجام شد، با فراگیری خرید و فروش nft این بازی به متاورس تبدیل شده و امکان کسب درآمد از آن با خرید و فروش nft های مخصوص بازی در پلتفرم امن اتریوم فراهم شد. برای درک دقیق تر از اینکه متاورس چیست کلیک کنید.

بنیانگذاران بازی و متاورس Sorare چه کسانی هستند؟

نیکلاس جولیا (Nicholas Julia) و آدرین مونتفورت (Adrien Montfort) سازندگان و صاحبان اصلی بازی Sorare هستند. نیکلاس و آدرین توسعه‌دهندگانی بودند که بعد از آشنایی با دنیای اتریوم ایده ساخت یک بازی با امکان کسب درآمد بالا به سرشان زد.

بنیانگذاران بازی و متاورس Sorare چه کسانی هستند؟
بنیانگذاران بازی و متاورس Sorare چه کسانی هستند؟

استراتژی اصلی این بازی این بود که بتوان در آن با انتخاب و پرورش بازیکنان فوتبال، یک شبیه‌ساز قوی از باشگاه‌های فوتبال و به طور کلی لیگ اروپا ایجاد کرد که افراد در آن همان کارهایی که در دنیای واقعی فوتبال انجام می‌شود مثل خرید و فروش بازیکن و تیم را انجام دهند و در عوض کسب درآمد کنند. برای این کار لازم بود که بازی بر پلتفرم بلاک چین ساخته شود. این ایده در سال 2020 برای نیکلاس و آدرین موفقیت زیادی را در بازار nft به همراه آورد.

بازی و متاورس Sorare چیست؟

بازی Sorare قبل از هر چیز یک بازار nft است که در آن افراد سعی می‌کنند با خرید کارت‌های بازیکنان مطرح دنیا، تیم 5 نفره خود را تشکیل داده و بر اساس عملکردی که این تیم در دنیای واقعی و متاورس Sorare دارند امتیاز کسب کنند. هر کسی که بتواند ترکیب کامل‌تر با عملکرد بهترین را شکل داده و فعالیت بیشتری در این متاورس انجام دهد، در نهایت nft بیشتری کسب می‌کند و از فروش آن nft ها نیز درآمد بیشتری به دست می‌آورد. همچنین می‌توان از nft های به دست آمده روی خرید زمین متاورسی سرمایه‌گذاری کرد.

Sorare چگونه کار می‌کند؟

نحوه فعالیت در بازی Sorare این‌گونه است که شما در ابتدا در سایت این بازی ثبت‌نام می‌کنید. بعد از ثبت‌‎نام به شما یک اکانت کاربری دائم داده می‌شد تا بتوانید فعالیت‌های خود را آغاز کنید. نحوه فعالیت نیز این‌گونه است که یک تیم 5 نفره از کارت بازیکنان واقعی تشکیل داده و بر اساس عملکرد بازیکنان در دنیای واقعی پاداش nft دریافت می‌کنید. همچنین تیم شما می‌‎تواند وارد مسابقات مجازی شده و اگر بازیکنان واقعی عملکرد خوبی داشته باشند، نتیجتا تیم شما هم عملکرد خوبی در مسابقات مجازی داشته و این موضوع باعث می‌شود امتیاز شما بالاتر رود.

Sorare چگونه کار می‌کند؟
Sorare چگونه کار می‌کند؟

این موضوع را به یاد داشته باشید که کارت‌های بازیکنان کمیاب هستند. این کارت‌ها nft هایی هستند که در بازی Sorare طراحی شده‌اند و برای خرید آن‌ها لازم است هزینه کنید. اگر هم قصد دارید بدون سرمایه اولیه وارد بازی شوید می‌توانید با تشکیل یک تیم اولیه رایگان کار خود را آغاز کرده و با کسب امتیاز، برای خرید کارت‌های بازیکنان بهتر اقدام کرده و این‌گونه درآمد خود را افزایش دهید.

نحوه ثبت نام در Sorare

ثبت‌نام در Sorare این‌گونه است که شما ابتدا وارد سایت این بازی شده و در قسمت sign in اطلاعاتی که از شما خواسته می‌شود را وارد می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، آدرس، شماره تلفن، ایمیلی معتبر و شماره حساب کیف پول مجازی که قبلا تهیه کرده‌اید، است. بعد از وارد کردن این اطلاعات یک اکانت کاربری دائم برای شما ساخته می‌شود. برای درست انجام شدن کارها دو نکته را به یاد داشته باشید.

اول این که بعد از وارد کردن ایمیل، باید سریعا به ایمیل خود سر بزنید تا روی لینک تایید ثبت‌نام زده و ثابت کنید خودتان در حال ثبت‌نام در بازی Sorera هستید. همچنین کیف پل مجازی که تهیه کرده‌اید بسیار اهمیت دارد و باید حتما معتبر باشد. برای همین بهترین گزینه کیف پول اتریوم که متامسک نام دارد گزینه مناسبی است که می‌توانید از آن استفاده کنید. شماره حساب خود را هم به دقت وارد کنید تا در انجام تراکنش‌های مالی مشکلی نداشته باشید.

آموزش کسب درآمد از Sorare

برای کسب درآمد از متاورس Sorera باید در مرحله اول بدانید که این بازی چگونه انجام می‌شود و شیوه کسب امتیاز و nft در آن چگونه است. در مرحله دوم نیز باید ترفندهای خرید و فروش nft را به‌خوبی بیاموزید تا هنگام فروش توکن‌های به دست آمده از این بازی دچار مشکل نشوید. برای همین پیشنهاد ما این است که حتما دوره آموزش ساخت و خرید و فروش nft نیموگری را تهیه کنید تا بتوانید از پس این موضوع برآمده و با دانش کامل وارد این متاورس شوید. در دوره نیموگری به شما آموخته می‌شود که چطور می‌توانید در این بازی فعالیت کرده و nft کسب کنید.

خرید زمین متاورسی در Sorare

با فعالیت در هر متاورسی چه بازی Sorera باشد چه هر بازی دیگری، یکی از مهم‌ترین اهداف خریدوفروش زمین متاورسی است. زمین‌های متاورسی مهم‌ترین منابع سرمایه‌گذاری در متاورس هستند. شیوه خرید زمین متاورسی در بازی Sorera نیز این‌گونه است که شما یا به صورت مستفیم هزینه خرید را در کیف پول خود وارد می‌کنید و با آن زمین متاورسی می‌خرید یا این که بعد از کسب امتیاز لازم برای خرید زمین متاورسی اقدام می‌کنید. روش اول برای کسانی که قصد دارند با یک سرمایه اولیه وارد بازی شوند مناسب است و روش دوم نیز مناسب کسانی است که قصد ندارند سرمایه اولیه‌ای برای این بازی صرف کنند.

خرید زمین متاورسی در Sorare
خرید زمین متاورسی در Sorare

حرف آخر

در این مقاله درباره یکی از بازی‌های محبوب بلاک چین که بازی Sorera نام دارد توضیح دادیم. این بازی دارای قواعد و شیوه امتیازدهی مشخصی است که درباره آن به‌صورت مختصر توضیح دادیم. همچنین بررسی کردیم که برای کسب درآمد از این بازی چه راه‌هایی وجود دارد. برای این که بدون دغدغه و به‌صورت حرفه‌ای وارد بازی Sorera شوید بهترین کار این است که حتما یک دوره آموزش ساخت و خرید و فروش nft نیموگری تهیه کنید و بعد از گذراندن آموزش‌های آن در این متاورس فعالیت خود را آغاز کنید.

سوالات متداول درباره بازی Sorare، بازی فوتبالی مبتنی بر بلاک چین

برای خرید زمین متاورسی در Sorera چکار کنیم؟

برای خرید زمین متاورسی در بازی Sorera دو راه وجود دارد. یا این که هزینه خرید را مستقیم پرداخت کنید یا با کسب امتیاز لازم برای این کار اقدام کنید.

چطور می‌توان در بازی Sorera اکانت ساخت؟

برای ساخت اکانت دائم در بازی سوررا لازم است که ابتدا به قسمت sign in سایت وارد شوید و سپس مشخصاتی که از شما خواسته می‌شود را وارد کرده و درنهایت اکانت کاربری خود را دریافت کنید.

کیف پول مناسب اتریوم کدام است؟

برای ثبت‌نام در متاورس Sorera داشتن یک کیف پول معتبر ضروری است و چون این بازی بر پایه اتریوم ساخته شده، کیف پول خود اتریوم یعنی متامسک برای آن بهترین گزینه است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید