برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

بازی Ember Sword

بازارهای مالی می تواند یکی از مسیرهای بسیار مناسب برای رسیدن به استقلال مالی برای افراد در هر جامعه و کشوری باشد. ورود به این بازار راحت است اما اکثریت افراد با سختی و حس بد این بازار را ترک می کنند؛ چراکه اکثریت افراد حاضر در این بازار با شکست مواجه می شوند. ترید کردن تنها راه درآمد از این بازار نیست و شما می توانید با بازی Ember Sword نیز از بازار مالی ارزهای دیجیتال کسب درآمد به صورت دلاری داشته باشید؛ لذا بیشتر فعالان در حوزه ان اف تی یا همان توکن های غیرمثلی از این موضوع بسیار خوشحال هستند. در ادامه این مقاله به بررسی این بازی می پردازیم که می تواند به شما در شناخت و استفاده این بازی کمک بسیار شایانی می کند.

آشنایی با بازی Ember Sword

آشنایی با بازی Ember Sword

بازی Ember Sword یا با نام دیگر “شمشیر اخگر” یک بازی تولید شده در حوزه و صنعت متاورس است که این بازی مبتنی بر توکن های غیرمثلی یا همان NFT است. نکته بسیار مهم این است که این پلتفرم یا همان بازی بصورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. باید به این نکته نیز اشاره کرد که بازی Ember Sword به صورت نقش آفرینی چند نفره است و داستان یا همان استوری بازی به این شکل است که حول محور یک یا چند شخصیت اصلی می چرخد.

این شخصیت ها قهرمان یا همان هیروها هستند، همچنین در این بازی با لباس ها و کاراکترهای مختلف در حال جنگ با یکدیگر هستند. بازی به صورتی است که شما به عنوان یک گیمر یا بازی کننده ویدیو، باید مراحل زیادی را طی کنید. با طی کردن هر چه بیشتر این مرحله ها، کاراکتر بازی شما قوی تر شده و قدرتمند می شود لذا با قوی تر شدن کاراکتر، شما می توانید حریفان خود را به راحتی شکست بدهید. به طور خلاصه و مفید اگر بخواهیم در باره این بازی صحبت کنیم باید بگوییم که شما به صورت برخط یا همان آنلاین با دوستان خود؛ تجهیزات و همچنین اردوگاه های خودتان را ارتقا می دهید و زمانی که قدرتمند شدید با دشمنان وارد نبرد می شوید.

زمان عرضه بازی Ember Sword

زمان عرضه بازی Ember Sword

همان طور که پیش تر گفتیم دنیای بازی های بلاک چین توانسته است کسب درآمدی را برای افراد علاقه مند به بازی های ویدیویی به ارمغان بیاورند؛ یکی از این بازی ها، بازی Ember Sword است. همچنین قابل ذکر است که شرکت سازنده بازی Ember Sword در سال 2021 میلادی، شرکت Bright Star Studios موفق شد که به کمک خرید و فروش زمین در متاورس، یک زمین متاورس را به ارزش 204 میلیون دلار بفروشد. پس از آن، تصمیم گرفت که تا پایان سال ۲۰۲۳، اکران کاملی از این بازی را داشته باشد؛ همان طور که در تصویر بالا می بینید می توانید با ورود به این پلتفرم و وب سایت به بازی و کسب درآمد بپردازید.

وجوه مختلف Ember Sword

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که به شما کمک می کند این بازی را به صورت خیلی کاملی درک کنید؛ شناخت قوانین و قواعد آن است. همچنین شما باید از انواع وجوه موجود در این بازی آشنایی کافی داشته باشید تا بتوانید در این بازی موفق باشید و درآمدهای بسیار بزرگی را کسب کنید. شما حتی می توانید با درآمد از این بازی به سرمایه گذاری درست اصولی بپردازید و یک سرمایه گذاری بلندمدت خوب را برای سبد خود داشته باشید؛ در ادامه به معرفی انواع وجوه موجود در این بازی و پلتفرم می پردازیم:

فاقد توکن بومی

بازی ‌های بلاک چین مشهوری چون سند باکس و دسنترالند به ترتیب دارای توکن ‌های بومی «SAND» و «MANA» هستند که در مارکت کرپیتوکارنسی ‌ها عرضه شده ‌اند. بازیکنان و فعالان این بازی می ‌توانند با استفاده از این توکن‌ های بومی، توکن‌ های غیرمثلی محیط بازی را بخرند لذا می توان اینگونه گفت که یکی از وجوه مختلف این بازی فاقد توکن بومی بودن آن است.

بازی ترکیبی

بازی بلاک چینی امبر سورد از نوع بازی ترکیبی است؛ این به آن معنی است که فعالان در این بازی محدود نیستند و تنها یک سبک را پیش نمی برند، بلکه می توانند در نقش های مختلف ظاهر شده و به فعالیت های مختلفی همچون فایت کردن یا همان جنگیدن، جستجوی آیتم ها، استخراج معدن ها و… بپردازند.

توانایی های مختلف

توانایی یا به زبان انگلیسی skill در این بازی بلاک چینی، به تعداد زیادی وجود دارد؛ برای مثال می توان فلزات، ساخت جواهرات، آشپزی کردن، جنگیدن، ساخت زره، ماهیگیری و غیره اشاره کرد. همچنین می توان این حدس را زد که در آینده نه چندان دور، مهارت های بیشتری به این بازی اضافه شود. لازم به ذکر است که این توانایی ها دارای سطوح مختلفی هستند و این سطوح از 0 تا 100 شماره گذاری یا لول بندی می شوند، این لول ها نسبت مساوی با شانس داشتن منابع در بازی را دارند؛ یعنی هرچه سطح شما بالاتر باشد شانس بیشتری نیز برای داشتن منابع و کسب درآمد خواهید داشت.

کسب امتیاز بدون برنده شدن

یکی دیگر از ویژگی هایی که می تواند این بازی را نسبت به بازی های دیگر متمایز کند این است که پلتفرم دارای سیستم برد و باخت است. دیگر بازی های بلاک چین مبتنی بر ساختار play to earn و play to win هستند؛ این یعنی در صورتی فرد فعال در بازی امتیاز کسب می کند که در نبردها پیروز شود. در امبرسورد مبنا برنده شدن نیست؛ بلکه بازیکنان می‌ توانند با یافتن توکن‌ های غیرمثلی و مبادلۀ آن‌ ها از بازی سود ببرند.

ارزش متفاوت توکن ها

توکن های بی همتای بازی امبر سورد شامل لباس، نوع آرایش شخصیت ها یا همان کاراکترها، زره، سلاح ها و.. است؛ این توکن ها در مسیر جنگ ها استخراج معادن یا جستجوهای گیمر در داخل بازی به دست می آیند. هر چقدر یک توکن غیر مثلی یا همان ان اف تی کمیاب تر و نادرتر باشد، ارزش آن نیز طبیعتا بالاتر است؛ همچنین این نکته قابل ذکر است که تعداد توکن های یکتای این بازی محدود است اما محدودیت آن برای کاربران مشخص نیست.

قلمرو و اقوام بازی Ember Sword

قلمرو و اقوام بازی Ember Sword

همانطور که تا به این قسمت دانستید بازی امبر سورد در حقیقت یک بازی ویدئویی است که موضوع جنگ محور را دنبال می کند. در معرفی قلمرو و اقوام بازی Ember Sword باید بگوییم که چهار قوم متفاوت قلمرو اصلی این بازی را تشکیل داده اند. البته ناگفته نماند که هر کدام از اقوام های بازی Ember Sword دارای شخصیت ها و پرچم و لباس های منحصربه فرد هستند و به هیچ وجه نمی توان این اقوام ها را به یکدیگر تشبیه کرد، شما می توانید در قسمت زیر این اقوام ها را مشاهده نمایید.

  • اولین اقوام Solar Wood نام دارد.
  • Edisau دومین اقوام بازی Ember Sword تشکیل می دهد.
  • سومین اقوام Duskeron است.
  • Sevrend آخرین اقوام را در بازی Ember Sword برعهده دارد.

البته بهتر است بدانید که چهار قوم گفته شده در قسمت بالا دارای قلمروهای مختلفی هستند که در قسمت زیر به معرفی و بررسی سه قلمرو موجود در بازی امبر سورد می پردازیم.

قلمرو کینگ شپ KingShip

در معرفی قلمرو بازی Ember Sword ابتدا به معرفی قلمرو “KingShip” می پردازیم، قلمرو “KingShip” را می توان به عنوان جذاب ترین قلمرو بازی Ember Sword معرفی نمود که در آن قلمرو کاربران در مقابل محیط Player VS Environment قرار می گیرد که این محیط معمولا با نماد PVE نیز شناخته می شود. همچنین این قلمرو با هدف جستجو بازیکن برای منابع به وجود آمده است که گیمر می تواند به واسطه آن سرزمین خود را ارتقا بخشد.

قلمرو Wilderness

قلمرو Wilderness دومین قلمرو بازی Ember Sword را دربر می گیرد، این قلمرو نیز همانند قلمرو معرفی شده در قسمت بالا به معنی تعامل با محیط است. البته نباید این قلمرو را با با قلمرو کینگ شیپ یکی دانست زیرا تفاوت های بسیار عمده ای میان این دو قلمرو وجود دارد. برای مثال قلمرو کینگ شیپ مانند نامش به زمین های اطراف پادشاهی مربوط است، در مقابل این قلمرو مربوط به زمین های بیابانی بسیار بزرگ است که کاربران می توانند در این زمین گسترده و بیابانی منابع جدیدی را بیابند.

قلمرو Outlaw

سومین قلمرو بازی Ember Sword قلمرو Outlaw نام دارد، این قلمرو را می توان یکی از جذاب ترین، چالش برانگیزترین و خطرناکترین قلمرو بازی Ember Sword معرفی نمود زیرا تمام کاراکترهای ترس برانگیز، حیوانات ترسناک و وحشی و همچنین موجودات خطرنام در قلمرو Outlaw قرار دارند و بازیکنان در آن با چالش های بسیار بزرگی مواجه می شوند، البته این قلمرو را می توان یکی از دشوارترین قلمرو های این بازی محسوب کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید