برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

کسب درآمد منفعلانه از NFT

بهترین روش های کسب درآمد منفعلانه از NFT امروزه یکی از موضوعات مهم برای کاربران بازارهای مالی به شمار می رود. سال 2021 بود که توکن های غیرقابل تعویض به یکی از مهم ترین و جنجال برانگیزترین خبرهای بازار کریپتوکارنسی تبدیل شدند؛ همین امر سبب شد که به یکباره میزان کل خرید های ان اف تی ها از مبلغ 162.4 میلیون دلار به 12.2 برسد که این افزایش میزان خرید به محبوبیت این توکن ها مربوط بود. حتی الان در 2024 نیز این محبوبیت ادامه دار بوده و ما شاهد این هستیم که روزانه تعداد بسیار زیادی از توکن های غیر قابل تعویض در بستر شبکه محبوب اتریوم معامله و ساخته می شوند. با تمام این موارد نباید ناگفته بماند که کارمزد و هزینه های ساخت و معامله ان اف تی ها نیز در حال افزایش است؛ در این شرایط بسیاری از سرمایه گذاران و توسعه دهندگان توکن های غیر مثلی تلاش می کنند که برای جلو گیری از این هزینه ها، توکن های خود را در بازار هایی مانند Opensea ذخیره کنند. بهتر است بدانید که روش های بسیار زیادی برای به دست آوردن درآمد منفعلانه از ان اف تی وجود دارد که در ادامه با این روش ها آشنا خواهید شد.

کسب درآمد منفعلانه از NFT

کسب درآمد منفعلانه از NFT

شتاب و عجله بدون دلیل و تصمیم گیری های هیجانی در بازارهای مالی موجب می شود که تریدر در مسیرهای نادرست قدم گذاشته و در انتها تمام سرمایه خود را از دست بدهد. البته بهتر است بدانید که اکثریت بالایی از معامله گران حداقل یکبار این پدیده را تجربه کرده اند، اگر بخواهیم ظاهر بازارهای مالی را نادیده گرفته و ماهیت آن را بررسی کنیم خواهیم دید که معامله در این حوزه در عین حال که می تواند برای کاربران بسیار سودآور باشد، می تواند بسیار زمان بر نیز باشد. وجود نوسانات بسیار شدید موجب می شود که کاربران استرس و نگرانی شدیدی را تجربه کنند.

همه این عوامل سبب شده اند که تمامی کاربران بازارهای مالی تصمیم بگیرند که رمزارز های محبوب مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و تتر را خریداری کرده و در زمان افزایش قیمت، این ارزها را به فروش برسانند. در حقیقت این افراد سرمایه گذاری بلندمدت انجام می دهند، گرچه این روش در گذشته طرفداران زیادی داشت و برای این کاربران نیز بسیار سودآور بود اما اکنون از این روش به عنوان راکد ماندن سرمایه در کیف پول کاربران یاد می شود؛ بنابراین بسیاری از کاربران بازارهای مالی به دنبال روشی هستند که بتوانند از راکد ماندن رمزارزها کسب درآمد کنند.

از درآمد منفعل می توان به عنوان یکی از راه های محبوب کسب درآمد از ارز دیجیتال یاد کرد، در این روش معمولا کاربر هیچ تلاشی انجام نمی دهد و این پروسه کاملا خودکار است. برای نمونه قرار دادن پول در بانک ها به عنوان حساب پس انداز، نوعی کسب درآمد به شکل منفعلانه است. در قسمت زیر به معرفی بهترین روش های کسب درآمد منفعلانه از NFT می پردازیم.

روش های کسب درآمد منفعلانه از NFT

اجاره دادن NFT

در معرفی روش های کسب درآمد منفعلانه از NFT اولین گزینه، اجاره دادن NFT ها است؛ علل الخصوص توکن های غیر مثلی که از سوی کاربران مورد استقبال قرار گرفته اند و تقاضا برای آن ها بسیار زیاد است. اجاره دادن آن ها یکی از بهترین راه های کسب درآمد منفعلانه از NFT است. برای نمونه در درون بسیاری از بازی های محبوب کارتی، بازیکنان این توانایی را دارند که برای اینکه شانس برد خود را افزایش دهند کارت های ان اف تی اجاره کنند. بهتر است بدانید که در این نوع اجاره گرفتن، معمولا توافقی میان دو طرف صورت می گیرد که این توافق، به وسیله قراردادهای هوشمند اداره می شود و در انتها معامله گران بازارهای توکن های غیر مثلی می توانند بدون هیچ مانعی میزان زمان قرارداد و نرخ آزاد سازی آن را به طور شخصی تعیین نمایند.

حق امتیاز نیز یکی دیگر از روش های کسب درآمد منفعلانه از nft ها به شمار می رود. به واسطه فناوری محبوب و پر طرفدار توکن های غیر مثلی، توسعه دهندگان این توکن ها این توانایی را دارند که برای هر بار جابجایی ان اف تی هایشان، شرایطی خاصی را تعیین کرده و از این پروسه حق امتیاز دریافت نمایند. در حقیقت خالقان توکن ها، حتی بعد از به فروش رسیدن آثارشان می توانند به شکل منفعلانه از این توکن ها کسب سود نمایند.

در این روش کسب سود منفعلانه خالقان توکن های ان اف تی می توانند از هر فروش توکن ها قسمتی از سود را برداشت کنند. ناگفته نماند که تمام پروسه دریافت سود منفعلانه توسعه دهندگان به وسیله قراردادهای هوشمند اداره می شود و این امر موجب می شود که دارندگان بتوانند بدون هیچ پیگیری سود خود را به صورت خودکار دریافت کنند.

برای کسب اطلاعاتی در زمینه آموزش NFT، بر روی لینک کلیک کنید.

استیک کردن

استیک کردن

استیک کردن یکی دیگر از روش های کسب درآمد منفعلانه از NFT است. استیک کردن یا همان سپرده گذاری nft ها به وسیله ترکیب کردن توکن های غیر مثلی با پروتکل های سیستم مالی دیفای به وجود آمده است. در توضیح استیک باید بگوییم هنگامی که یک کاربر به سپرده گذاری و قفل دارایی های دیجیتال خود در قرارداد هوشمند یک پروتکل دیفای می پردازد در حقیقت با هدف به دست آوردن سود، استیک کرده است.

در بین پلتفرم های موجود در این حوزه، برخی از پلتفرم ها از تعدادی از توکن های غیر مثلی پشتیبانی نمی کنند اما شما برای اینکه بتوانید سود سپرده گذاری خود را در برخی پلتفرم ها دریافت نمایید باید توکن ها یا ان اف تی های بومی آن پلتفرم را خریداری نمایید.

البته برخی مواقع می بینیم که سود سپرده گذاری کاربران به شکل توکن های حاکمیتی واریز می شود، در این حالت افرادی که توکن دارند این توانایی را به دست می آورند که درمورد آینده گسترش پلتفرم رای دهند.

اعطای نقدینگی برای دریافت NFT ها

زیر ساخت های قوی توکن های غیر مثلی و دیفای کاربران می توانند با ایجاد نقدینگی برای استخرها، در مقابل توکن NFT دریافت نمایند.

برنامه های وابسته و ریفرال

یکی دیگر از بهترین روش های کسب درآمد منفعلانه از NFT، کسب درآمد منفعل از برنامه های وابسته و ریفرال است. اگر شما نیز در شبکه های مجازی، فرد معروفی هستید و دنبال کننده های بسیار زیادی دارید، می توانید با این پلتفرم ها همکاری کرده و در قالب شریک وابسته به کسب درآمد منفعل بپردازید.

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ ارزهای دیجیتال یکی دیگر از روش های کسب درآمد منفعلانه از NFT است زیرا شما می توانید به وسیله این ایردراپ ها، آلت کوین های جدید دریافت نمایید. البته توجه داشته باشید که باید از قبل شرایط مورد نیاز را دارا باشید تا بتوانید این توکن ها را دریافت کنید. همانطور که می دانید پروژهای مبتنی بر بلاک چین این ایردراپ ها را دارا هستند، ایردراپ در حقیقت یک استراتژی بازاریابی محبوب است که کاربران برای دریافت آن فقط باید کیف پول ارز دیجیتال داشته باشند. در قسمت زیر برخی از مواردی که شما باید برای دریافت ایردراپ دارا باشید را ذکر کرده ایم:

• کیف پول رمزارزی داشته باشید.

• اقدام به ساخت حساب کنید که برای آپدیت دوره ای به آن نیاز خواهی داشت.

• پست های پروژه مربوطه را به اشتراک بگذارید.

• از یک پلتفرم منحصربه فرد به ارسال یا دریافت ارز دیجیتال بپردازید.

بهتر است بدانید که توزیع کوین ها و یا توکن ها، یکی از استراتژی هایی است که موجب می شود کاربرانی که آن ها را دریافت می کنند به پروژه سرگرم شوند و در آن بمانند، این روش را می توان به عنوان یکی از منحصربه فرد ترین روش های کسب درآمد منفعل معرفی نمود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید