برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

توکن‌های غیر قابل تعویض یعنی nft به روشی محبوب برای سرمایه‌گذاری تبدیل شده‌اند، اما آیا می‌توان nft ساخت یا خرید و فروش کرد بدون سرمایه؟! این سوالی است که امکان دارد برای کسانی که قصد ورود به این دنیای ارزهای دیجیتال دارند، اما از سرمایه اولیه یعنی کیف پولی که رمز ارز در آن ذخیره دارند، nft بخرند و سپس ترید کنند. در ادامه این مطلب از نیموگری برگزارکننده دوره آموزش nft کاربردی قصد داریم به بررسی نحوه خرید و فروش nft بدون سرمایه بپردازیم.

خرید و فروش nft بدون سرمایه

برای خرید و فروش nft بدون سرمایه راه‌حل‌هایی نیز وجود دارد. مثلا اینکه در فرآیند استیکینگ ارز دیجیتال شرکت کنید. یا اینکه به سمت بازارهای nft بروید و به دنبال فرصت‌های مناسب باشید. بیایید در ادامه چند روش را معرفی کنیم که هر کسی می‌تواند بدون هیچ سرمایه‌ای وارد دنیای nft شوید و سود کسب کنید. همچنین شما می‌توانید برای شرکت در دوره آموزش ترید NFT که شامل ترید، ساخت، نحوه خرید و فروش، مینت و… می‌شود کلیک کنید.

استفاده از ترفند فیلیپینگ  nft

Flipping یکی از ترفندهای خرید و فروش nft بدون سرمایه یا با سرمایه کم است. شاید مقدار کمی سرمایه نیاز باشد، اما هدف در اینجا به دست آوردن و خرید یک ان اف تی با قیمت پایین‌تر است. فیلیپینگ nft و خرید موارد ارزان و فروش آن در بازارهای ثانویه، منجربه افزایش سرمایه شما خواهد شد. همچنین می‌توانید برای درک عمیق‌تر از اینکه NFT چیه کلیک کنید.

اگرچه فیلیپینگ مجدد ان اف اتی‌های خریداری شده در بازارهای بعدی چالش‌برانگیز به نظر می‌رسد، اما ورود با برنامه و به دست آوردن پروژه‌های پر فروش باعث می‌شود تا سرمایه شما رشد کند و چند برابر شود. برای خرید و فروش nft بدون سرمایه باید 24 ساعته در بازارهای ان اف تی فعال باشید، جایی که خریداران و فروشندگان فعال هستند.

استفاده از ترفند فیلیپینگ  nft
استفاده از ترفند فیلیپینگ  nft

خرید nft بدون ارز دیجیتال با استفاده از کارت‌های اعتباری

 یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای خرید و فروش nft بدون سرمایه اولیه یعنی ارز دیجیتال، خرید  nftبا کارت‌های اعتباری است. برخی از مارکت‌پلیس‌ها مثل OpenSea و Nifty Gateway به کاربران اجازه می‌دهند بدون ارز دیجیتال و با کارت اعتباری خود توکن‌های غیر قابل تعویض بخرند. کافی است کاربران در بازاری که قصد خریداری دارند، یک حساب کاربری ایجاد کنند. البته پیش از استفاده از کارت اعتباری، کاربران باید هویت خود را تایید کنند. البته در نظر داشته باشید که خرید nft بدون سرمایه و با کارت اعتباری، هزینه‌های کارمزد اضافی برای شما در بر خواهد داشت.

انتخاب یک پلتفرم بلاکچین بدون نیاز به سرمایه

برای خرید و فروش nft بدون سرمایه می‌توانید از بلاکچین‌هایی استفاده کنید که امکان ایجاد nft بدون سرمایه اولیه را فراهم می‌کنند. بلاکچین‌هایی مثل اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس و سولانا این قابلیت را دارند.

استفاده از خدمات شخص ثالث برای خرید nft

یکی دیگر از گزینه‌های پیشنهادی برای ایجاد، خرید و فروش nft بدون سرمایه، استفاده از خدمات شخص ثالث است. کاربران چنین سرویس‌هایی می‌توانند بدون سرمایه و با استفاده از پول فیات یا دلار یا روش‌های پرداخت غیر معمولی که در بازارهای nft مرسوم و مجاز نیست، ارز دیجیتال غیر قابل معاوضه خریداری کنند. البته کاربران باید به ارائه‌دهندگانی دسترسی داشته باشند که چنین خدماتی ارائه می‌دهند. مثلا Shopify به تجار اجازه می‌دهد تا پرداخت‌های کارت اعتباری را بپذیرند.

استفاده از خدمات شخص ثالث برای خرید nft.
استفاده از خدمات شخص ثالث برای خرید nft.

استفاده از خدمات تبادل همتا به همتا یا p2p

روش دیگر برای خرید و فروش nft بدون سرمایه، استفاده از ویژگی تبادل همتا به همتا است. یعنی کاربر می‌تواند با اتصال به بازارهایی مثل اوپن‌سی که یک بازار غیر متمرکز است و با اتصال به کیف پول خود، در بازار کاوش کند و برای ایجاد و خریداری، هزینه nft را با استفاده از ارز فیات یا سایر روش‌ها بپردازد.

با توجه به اینکه در این بازارها واسطه‌ای وجود ندارد، هزینه کارمزد نیز بسیار پایین و ناچیز است. با این حال باید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که در بازارهای همتا به همتا ممکن است کلاهبرداران هم حضور داشته باشند. به همین دلیل کاربران نیاز دارند تا مشروعیت و واقعی بودن فروشندگان را بیشتر مورد بررسی قرار دهند.

خرید nft از طریق یک دوست

این یک گزینه مناسب دیگر برای ایجاد nft بدون سرمایه است. حتی اگر قصد خرید و فروش هم داشته باشید، این مورد برای شمایی که ارز دیجیتال ندارید، مناسب است.

در حالی که خرید NFT از طریق یک دوست می‌تواند گزینه مناسبی باشد، اما خطراتی در این روش نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. قبل از انجام هر معامله، هر دو طرف باید مطمئن شوند که به یکدیگر اعتماد کامل دارند و گاهی هم نیاز است تا یک توافق‌نامه کتبی نوشته شود تا مشکلی بعدها به وجود نیاید.

همچنین اگر هم دوست شما به درستی از کیف پول خود محافظت نکند یا شیوه‌های استاندارد برای خرید و فروش و نگهداری  nftها استفاده نکند، احتمال به سرقت رفتن و گم شدن آن‌ها نیز وجود دارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب این روش، همه جوانب آن را بسنجید.

خرید nft از طریق یک دوست
خرید nft از طریق یک دوست

کالکشن خود را بسازید

اگر خود را چندان فیلیپر قدرتمندی نمی‌دانید، می‌توانید مجموعه خود را بسازید. هر کسی که ایده خوبی دارد، می‌تواند یک مجموعه بسازد و هواداران وفادار خود را بسازد. بسته به حیطه‌ای که وارد شده و میزان محبوبیت می‌تواند موفقیت به دست آورد.

ایجاد nft از طریق بازی‌های P2E

یکی از روش‌های ایجاد، خرید و فروش nft بدون سرمایه، شرکت در بازی‌های P2E است. این یک راه جدید برای کسب درآمد از طریق بازی‌های ویدئویی در بلاکچین است. این بازی‌ها به کاربران اجازه می‌دهد تا nft کسب کنند و رمز ارز دیجیتال خود را به قیمت بالاتری بفروشند. برخی از nftها که بیشترین میزان درآمد دارند، شاید برای برخی دسترسی به آن‌ها سخت یا غیرممکن باشد، اما از طریق رنت یا همان اجاره کاربران می‌توانند بدون سرمایه خرید و فروش کنند و درآمد به دست آورند. یعنی کاربر می‌تواند nft ها را از طریق یک بازی یا انجمن از مالکان خصوصی یا اصطلاحا اسکولار اجاره کند.

شما می‌توانید با همان nft بازی کنید و مقداری درآمد کسب کنید، اما حق اجاره باید با اسکولار یا همان صاحب اصلی باید پرداخته شود. این در حقیقت یک بازی برد برد است که هر دو طرف از آن سود می‌برند و یک روش عالی برای گیمرهایی است که بودجه کمی در اختیار دارند.

شرکت در استیکینگ ارز، یک در آمد غیر فعال

این نوعی درآمد غیر فعال است که کاربر می‌تواند از طریق آن برای ایجاد، خرید و فروش nft بدون سرمایه استفاده کند. استیکینگ شامل دریافت پروژه nft و قرار دادن آن به عنوان درآمد غیر فعال به عنوان رمز ارز پروژه است. اگر به یک NFT که دارای ابزار staking است امتیاز می‌دهید، می‌توانید از آن ویژگی برای ایجاد درآمد اضافی در حالی که مالکیت خود را دست نخورده نگه می‌دارید، استفاده کنید.

جمع بندی

در اینجا سعی کردیم تا درباره شیوه‌های ایجاد، خرید و فروش nft بدون سرمایه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما همراهان عزیز نیموگری قرار دهیم. بهترین شیوه‌ها شامل استفاده از پلتفرم بلاک‌چین معتبر بدون نیاز به سرمایه مثل اتریوم، شرکت در پروژه‌های ان اف تی استیکینگ یا شرکت در بازی‌های P2E هستند. نیموگری برای افزایش آگاهی شما علاقه‌مندان به ان اف تی توکن، دوره آموزش حضوری و غیر حضوری کاربردی و جامع ترتیب داده است. در این دوره نحوه ترید  nftو ساخت کالکشن و شرکت در بازی‌های رایگان و هر آنچه که درباره این دنیا تصور کنید را آموزش می‌بینید.

سوالات متداول درباره خرید و فروش nft بدون سرمایه

  • سایت فروش nft رایگان کدام است؟

OpenSea و Rarible و  NFTproXجزو  سایت‌هایی هستند که فروش در آن‌ها رایگان است.

  • نحوه خرید nft بدون سرمایه در opensea چگونه است؟

خرید nft در این مارکت پلیس بدون سرمایه یعنی ارز دیجیتال با کارت اعتباری امکان‌پذیر است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید