پلتفرم Crypto Genies | ارائه دهنده رسمی NFT Avatar

برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

پلتفرم Crypto Genies یک اکوسیستم مبتنی بر آواتار است که به کاربران خود امکان می‌دهد در وسایل مد سرمایه گذاری کنند، فضاها و مکان‌ها را کشف کنند و دنیای متعلق به خود را طراحی کنند. این پلتفرم شباهت زیادی به آواتارهای سنتی مانند Nintendo Wii MII دارد؛ اما با قابلیت‌های بیشتری که به کاربران اجازه می‌دهد انتخاب‌های شخصی سفارشی را در آواتار خود اعمال کنند؛ از جمله انتخاب لباس، ویژگی‌های صورت و گونه.

پلتفرم Crypto Genies

هنگامی که آواتار Crypto Genies را ایجاد می‌کنید، آن به عنوان نمادی دیجیتالی عمل می‌کند که می‌تواند به صورت GIF از طریق Giphy به اشتراک گذاشته شود و همچنین قابلیت ویرایش فیلم و انجام اعلانات دیجیتالی را دارد که به نوعی مشابه تماشای یک نسخه متحرک از خود شما است. تا ماه مه سال 2021، پلتفرم Crypto Genies بیش از 110 میلیون دلار جمع آوری کرده بود و سرمایه گذارانی مانند Mary Meeker’s Bond، NEA و Breyer Capital در این پروژه سرمایه گذاری کرده بودند. همچنین شما می‌توانید برای شرکت در دوره آموزش NFT که شامل ترید، ساخت، نحوه خرید و فروش، مینت و… می‌شود کلیک کنید.

پلتفرم Crypto Genies چیست؟

Crypto Genies یک اکوسیستم آواتار وب 3.0 است که به عنوان “ارائه دهنده رسمی NFT Avatar و Digital Goods NFT” برای گروه موسیقی جهانی و موسیقی وارنر عمل می‌کند. هدف این پروژه، ارائه ابزارهایی به کاربران است تا ایده‌های خود را در یک اکوسیستم آواتار به نمایش بگذارند. نظریه پشت Crypto Genies به ایجاد شکافی بین واقعیت مجازی و واقعیت فیزیکی کمک می‌کند. با استفاده از شخصیت‌های دیجیتالی خود، افراد مشهور و افراد عادی می‌توانند خود را در دنیای متافرس نشان دهند.

پلتفرم Crypto Genies چیست؟
پلتفرم Crypto Genies چیست؟

پروژه Crypto Genies قبلاً آواتارهایی را برای هنرمندانی مانند جاستین بیبر، میگوس، کاردی بی و جی بالوین ایجاد کرده است؛ به عنوان مثال جاستین بیبر از آواتار خود برای اعلام آلبوم کریسمس خود در آمازون استفاده کرده است. اگرچه پروژه در ابتدا با استفاده از افراد مشهور راه‌اندازی شد، اکنون آواتارهای پلتفرم Crypto Genies با انواع گزینه‌های قابل تنظیم به همه کاربران در دسترس است. برای دستیابی به آواتارهای جدید Genie، می‌توانید از فروشگاه NFT Crypto Genies در پلتفرم Blockchain Flow Lab Dapper Lab استفاده کنید.

Crypto Genies چگونه کار می کنند؟

Crypto Genies یک پلتفرم بر پایه بلاک‌چین Flow است که اولویت خود را بر روی NBA Top Shot قرار داده است. این پلتفرم امکانات قابل تنظیم و قیمت 20 دلاری در هر آیتم را ارائه می‌دهد. با این حال، از جولای 2022، کاربران هنوز قادر به خریداری موارد نیستند. در آوریل 2022، Genies اعلام کرد که توسط Lake Silver Lake به سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری سری C هدایت می‌شود.

آن‌ها در حال حاضر از فعالیت در فضای اجتماعی دست کشیده و تمرکز خود را بر روی چهار ستون اصلی اکوسیستم خود، یعنی آواتارها، فشن، فضاها و تجربیات قرار داده اند. کاربران حالا می‌توانند به جای خریدن یک genie یا لوازم جانبی، به طور مستقیم از طریق وب سایت با یک طراح آواتار یا لباس همکاری کنند. Crypto Genies همچنین جایگاه خود را در ونیز ارتقاء داده و برنامه گسترش جدی را با ایجاد چندین فرصت شغلی در دستور کار قرار داده است.

اطلاعات بیشتر در مورد فضاها و تجربیات هنوز منتشر نشده است، اما Genies قول داده است که امکان سفارشی سازی کامل بر اساس ترجیحات کاربر را ارائه خواهد کرد. هر نوع Crypto Genies از قبل خریداری شده می تواند در برنامه ها و وب سایت های مختلف مانند YouTube و Instagram استفاده شود.

تاریخچه Crypto Genies

 Crypto Genies توسط مدیرعامل فعلی، آکاش نیگام، در سال 2016 تأسیس شد. قبل از ایجاد Genies، آکاش در دانشگاه میشیگان علوم کامپیوتر و اقتصاد را تحصیل کرد و پس از آن شرکت‌هایی مانند Blend، Humans و Genies را تأسیس کرد. در سال 2020، تیم Crypto Genies اعضای جدیدی در هیئت مدیره خود به خود جذب کرد، از جمله باب ایگر که تجربه‌ حدود ۵۰ ساله‌ای در شرکت دیزنی داشت و حدود ۱۵ سال به عنوان مدیرعامل در آنجا خدمت کرده بود. وی هم‌چنین یکی از سرمایه‌گذاران پلتفرم Crypto Genies است.

سایر سرمایه‌گذاران قابل توجه شامل مری میکر، یک سرمایه‌گذار برجسته، شرکت‌های جدید، یک شرکت سرمایه گذاری آمریکایی و Breyer Capital، یک صندوق سرمایه گذاری که توسط جیمز دبلیو بریر اداره می‌شود، هستند. درباره Crypto Genies Coin باید بگوییم که این پروژه در حال حاضر سکه‌ای مخصوص خود ندارد و هیچ برنامه‌ای برای انتشار آن در آینده نزدیک وجود ندارد. به جای آن، از توکن بلاک‌چین Flow استفاده می‌کند. Flow، با ارزش بازاری حدود 1,072,889 دلار و 1,036 میلیارد توکن در گردش، در رتبه ۳۳ام در میان ارزهای رمزنگاری بزرگ قرار دارد.

تاریخچه Crypto Genies
تاریخچه Crypto Genies

انتشار پروژه‌های بزرگ از زمان راه اندازی Crypto Genies

از زمان راه اندازی اولیه، پلتفرم Crypto Genies بیشتر به بازاریابی تأثیرگذار و انتشار بازار NFT خود متمرکز شده است و در حال حاضر برای راه‌اندازی پروژه‌های بزرگی از جمله Crypto Genies Coin، برنامه‌ای وجود ندارد. اما راه‌اندازی اولیه Genie شامل افراد مشهور و تأثیراتی مانند جاستین بیبر بود که از Avatar Crypto Genies خود برای اعلام آلبوم کریسمس خود استفاده کرد.

همچنین در ژوئیه سال 2022، رپر آمریکایی Quavo ویدئویی از آواتار Genies خود را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد تا آگاهی از این پروژه را گسترش دهد. اما در حال حاضر، Crypto Genies NFT Marketplace، که قرار بود در اواخر سال 2021 راه‌اندازی شود، هنوز به صورت کامل راه‌اندازی نشده و کاربران فقط می‌توانند برای فروشنده درخواست کنند و امکان خرید لوازم جانبی به آن‌ها ارائه نشده است. همچنین هیچ تاریخ راه‌اندازی عمومی برای Crypto Genies منتشر نشده است.

وضعیت فعلی پروژه Crypto Genies

وضعیت فعلی پروژه Crypto Genies کمی متغیر است. دسترسی به کاربران تأثیرگذار و خریداران اوایلی که می‌توانند این پروژه را تبلیغ کنند، محدود شده است. در حال حاضر گزینه‌های فعلی محدود به درخواست موقعیت طراح در انبار یا فروشنده گونه‌های آواتار است. تیم Crypto Genies پیام وداع را در وبلاگ خود جایگزین کرده و فقط با سازندگان اکوسیستم، کاربران و نامزدهایی که می‌خواهند به این پروژه بپیوندند صحبت می‌کند. اما با وجود این، تیم در رسانه‌های اجتماعی فعالیت دارد و جامعه‌ای از افراد هیجان‌زده را در مورد این پروژه جمع کرده است. کسانی که قبلاً آواتارهای پلتفرم را دارند و کسانی که به دنبال خرید نسخه‌های جدید هستند نیز، منتظر اعلامیه‌های آینده هستند.

وضعیت فعلی پروژه Crypto Genies
وضعیت فعلی پروژه Crypto Genies

ویژگی های Crypto Genies

پلتفرم Crypto Genies ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که به کاربران امکان می‌دهد براساس سلیقه خود، ترکیب صورت، گونه‌ها و نوع لباس را انتخاب کنند. تصویر ایجاد شده در Crypto Genies مشابه یک آواتار دیجیتالی است که قابلیت ویرایش به صورت GIF را دارد. این ویژگی شبیه به تماشای یک نسخه متحرک از خودتان را روی صفحه نمایش فراهم می‌کند.

این پروژه تا ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰)، با سرمایه گذاری Mary Meeker’s Bond، NEA و Breyer Capital توانست بیش از ۱۱۰ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کند. مجموعه Crypto Genies روی بلاک‌چین Flow ساخته شده که پیش از این NBA Top Shot را راه‌اندازی کرده است. همه قابلیت‌ها و کارکردهای این پروژه نیز بر روی بستر فلو ایجاد شده است. قیمت حدودی هر قابلیت ۲۰ دلار  است که برای هر کالا در انبار فروشگاه (Warehouse) در دسترس کاربران قرار دارند.

تا جولای ۲۰۲۲ (تیر و مرداد ۱۴۰۱) امکان خرید از این پلتفرم وجود نداشت. در آوریل ۲۰۲۲ (فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۱)، Crypto Genies یک کمک مالی ۱۵۰ میلیون دلاری را با مدیریت Silver Lake دریافت کرد. آن‌ها برای تمرکز بر چهار اصل کلیدی در اکوسیستم خود یعنی آواتارها (Avatars)، فشن (Fashion)، فضاها (Spaces) و تجربیات فردی (Experiences)، کمی از شبکه‌های اجتماعی فاصله گرفته‌اند. این ۴ اصل کلیدی، مهم‌ترین ویژگی‌های پروژه Crypto Genies را تشکیل می‌دهند. کاربران در حال حاضر می‌توانند به جای خرید یک Genie یا لوازم جانبی، مستقیما از طریق سایت برای ایجاد آواتار یا طراحی لباس درخواست دهند.

 نحوه فعالیت در پروژه جینیز

پروژه Crypto Genies این امکان را فراهم کرده است که علاقمندان و خالقان محتوا، به عنوان فروشندگان آواتارها یا طراحان لباس دیجیتالی در این پلتفرم فعالیت کنند. تیم Genie این نقش را به عنوان “Digital Depop” توصیف کرده و این افراد به عنوان جلوه‌گران اصلی در محیط Crypto Genies حضور دارند، که به طراحی و سفارشی‌سازی آواتارها برای کاربران در آینده کمک می‌کنند.

اطلاعات بیشتری در مورد مکان‌ها (Spaces) و تجربیات فردی (Experiences) هنوز منتشر نشده است، اما Crypto Genies برای هر دو بخش قول سفارشی سازی بر اساس سلیقه کاربران را داده است. تمامی آواتارهایی که پیش‌تر خریداری شده‌اند، می‌توانند در برنامه‌ها و وب‌سایت‌های مختلف، از جمله ویدیوهای یوتیوب، استوری‌های اینستاگرام و در چت‌هایی مانند مسنجر (به صورت گیف) استفاده شوند.

چه پروژه هایی در Crypto Genies راه‌اندازی شده است؟

از زمان راه‌اندازی اولیه،  پلتفرم Crypto Genies به فعالیت‌های مرتبط با بازار NFT و استفاده از افراد تأثیرگذار و سلبریتی‌ها برای مارکتینگ تمرکز کرده است. همان‌طور که گفته شد، این پروژه از ابتدا با استفاده از افراد مشهور و تأثیرگذاری مانند جاستین بیبر شروع شد. جاستین بیبر از آواتار Crypto Genies برای معرفی آلبوم کریسمس خود استفاده کرد که باعث جلب توجه بسیاری از افراد شد. همچنین در ژوئیه ۲۰۲۲ (دی و بهمن ۱۴۰۰)، خواننده رپ آمریکایی Quavo ویدیویی از آواتار خود در Crypto Genies را برای اطلاع رسانی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

بازار توکن‌های بی‌همتای کریپتوجینیز یعنی The Warehouse، قرار بود در اواخر سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شود؛ اما تا امروز به‌طور کامل لانچ نشده و قابلیت‌ها و دسترسی فعلی آن محدود است. کاربران در حال حاضر می‌توانند برای فروشنده بودن درخواست دهند، اما نمی‌توانند به طور مستقیم به فروشگاه دسترسی یابند و همچنین تاریخ عرضه عمومی محصولات NFT Crypto Genies هنوز اعلام نشده است.

چه پروژه هایی در Crypto Genies راه‌اندازی شده است؟
چه پروژه هایی در Crypto Genies راه‌اندازی شده است؟

جمع‌بندی

پروژه Crypto Genies در حال آماده شدن برای راه‌اندازی است و باقی مانده از جایگاه زمین عمومی NFT های بزرگ است. با توجه به رشد مداوم وب 3.0، نحوه ارائه آنلاین نیز تغییر خواهد کرد. پلتفرم Crypto Genies با چهار ستون خود، مجموعه‌ای گسترده از ویژگی‌های سفارشی را از جمله آواتار و مد، فضاها و تجربیات شخصی را برای کاربران فراهم می‌کند که با شخصیت و سلیقه آن‌ها هماهنگ است.

هر چند تاریخ راه‌اندازی رسمی هنوز اعلام نشده است؛ اما تیم پشتیبانی Crypto Genies از طریق توییتر و یک کانال Discord خصوصی، به طور مداوم طرفداران خود را با اخبار و به‌روزرسانی‌ها آگاه می‌کند. از آن‌جایی که نمی‌توان پیش بینی کرد که پروژه Crypto Genies چقدر موفق خواهد شد، اما شاهد پیشرفت‌های تیم و تأثیر آن در تعاملات آنلاین خواهیم بود. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید به وب‌سایت نیموگری مراجعه کنید و از آموزش‌های آن بهره‌مند شوید.

سوالات متداول درباره پلتفرم Crypto Genies

  • چه امکاناتی را پلتفرم Crypto Genies ارائه می‌دهد؟

Crypto Genies امکانات زیادی از جمله سفارشی سازی آواتار و مد، فضاها و تجربیات شخصی را برای کاربران فراهم می‌کند.

  • آیا نحوه تعامل با این پلتفرم در آینده تغییر می‌کند؟

بله، با توجه به رشد مداوم وب 3.0 و تغییرات در حوزه NFT‌ها، نحوه تعامل با Crypto Genies نیز تغییر خواهد کرد.

  • آیا تاریخ راه‌اندازی رسمی پلتفرم مشخص شده است؟

تاریخ راه‌اندازی رسمی پلتفرم Crypto Genies هنوز اعلام نشده است.

  • چگونه می‌توانیم با تیم پشتیبانی این پروژه در ارتباط باشیم؟

شما می‌توانید از طریق توییتر و یک کانال Discord خصوصی، با تیم پشتیبانی Crypto Genies در ارتباط باشید.

  • آیا می‌توان پیش بینی کرد که پروژه Crypto Genies موفق خواهد شد؟

امکان پیش بینی موفقیت پروژه Crypto Genies تا زمان راه‌اندازی عمومی آن وجود ندارد. با این حال تماشای پیشرفت‌های این تیم و تأثیر آن در تعاملات آنلاین، هیجان‌انگیز خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید