برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

سایت Nifty Gateway یکی از سایت‌های بسیار مشهور و خوشنام در زمینه خرید و فروش و ساخت nft است. برای تولید و خرید و فروش nft سایت‌های زیادی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند و شما باید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را برای معاملات nft انتخاب کنید.

نیفتی گیت وی

نیفتی گیت وی در حقیقت یک پلتفرم بسیار محبوب است که توانسته با برقراری ارتباط میان کاربران با افراد مشهور نظر مثبت کاربران را به خود جلب نماید. این پلتفرم به کاربران این توانایی را می بخشد که بتوانند بدون هیچ مانعی به خرید و فروش توکن های ان اف با کارت های اعتباری خود بپردازند البته یک محدودیت قابل توجه دارد و آن هم مربوط به انتشار توکن های غیرقابل تعویض است و کاربران هنگام کسب اجازه برای عرضه توکن های NFT خود با مشکل مواجه می شوند و اگر تیم Nifty Gateway آن ها را بپذیرد می توانند توکن های خود را در این پلتفرم لیست کنند. اگر یک هنرمند تازه کار هستید ما به شما این پلتفرم را پیشنهاد نمی کنیم شما می توانید برای انتشار آثار خود از پلتفرم Rarible و یا Opensea استفاده کنید، در ادامه می توانید تمام ویژگی های پلتفرم نیفتی گیت وی را مشاهده کنید، همراه ما بمانید.

نیفتی گیت وی (Nifty Gateway) چیست؟

ویژگی های نیفتی گیت وی

نیفتی گیت وی (Nifty Gateway) در حقیقت یک پلتفرم است که مبتنی بر اتریوم است و با هدف معامله توکن های غیرقابل تعویض به وجود آمده است. این پلتفرم برای ذخیره توکن های ان اف تی از فناوری بلاک چین بهره می برد، پلتفرم Nifty Gateway همواره به داشتن سطح امنیت بسیار منحصربه فرد مشهور است و همین امر سبب شده است که کاربران به این پلتفرم اعتماد کنند.

برادران Cock Foster در سال 2018 پلتفرم نیفتی گیت وی را برای ایجاد آثار هنری دیجیتال با کیفیت بالا به وجود آوردند، پلتفرم نیفتی گیت وی تمرکز بسیار زیادی بر روی مجموعه داران مشهور و با کیفیت همانند Grimes و Pak دارد. کاربران در این پلتفرم این توانایی را به دست می آورند که انواع توکن های غیرقابل تعویض همانند نوشته ها، فیلم و غیره را مشاهده کرده و یا خریداری کنند. یک تیم اختصاصی بسیار حرفه ای پلتفرم Nifty Gateway را مدیریت می کنند، وظیفه آن ها این است که به بررسی تمام هنرمندانی که Nifties را بر روی پلتفرم خود ضرب و منتشر می کنند بپردازند.

پلتفرم نیفتی گیت وی تلاش می کند که به مجموعه دارانی که Nifty دارند مجموعه های با کیفیت دیجیتالی عرضه کنند. شعار پلتفرم نیفتی گیت وی این است که همه کسب کارها این توانایی را دارند که از مزایای فناوری بلاک چین بدون نیاز به متمرکز بودن  برخوردار شوند؛ همچنین ناگفته نماند که پلتفرم Nifty Gateway دارای دو بازار اولیه و ثانویه است که این امکان را به کاربران می بخشد که بتوانند در این پلتفرم، توکن های غیرقابل تعویض خود را قرار دهند و همچنین از دارایی های متعلق به خود پس از فروش نیز درآمد قابل توجهی به دست آورند. اگر شما نیز قصد دارید از امکانات این پلتفرم استفاده کنید ابتدا باید وارد وب سایت رسمی آن شده و پروسه ثبت نام را انجام دهید.

برای کسب اطلاعاتی در زمینه آموزش NFT بر روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های نیفتی گیت وی

نیفتی گیت وی (Nifty Gateway) چیست؟

بازار نیفتی گیت وی سرشار از ویژگی های مثبت است که این ویژگی ها موجب شده اند که این بازار در مقایسه با دیگر بازارهای فروش توکن های غیرقابل تعویض بسیار منحصربه فرد دیده شود. در ادامه به بیان برخی از برجسته ترین ویژگی های Nifty Gateway می پردازیم.

اولین ویژگی این است که بازار نیفتی گیت وی تلاش می کند که دسترسی به بازار NFT را افزایش دهد و همواره در تلاش است که هنرمندان و خریداران زیادی را به خود جذب کند. این پلتفرم توانسته با بهره گیری از نوآوری هایی همچون تشکیل حراج آثار هنری (drop) و اپلیکیشن موبایل و همچنین ایجاد برنامه های پادکست، دسترسی کاربران را به بازار توکن های غیرقابل تعویض را بهبود بخشد.

ارائه آثار دیجیتالی متفاوت و بسیار نایاب یکی دیگر از ویژگی های پلتفرم نیفتی گیت وی است، هنرمندانی که در این بازار فعال هستند آثار بسیار نایاب و با کیفیت بسیار منحصربه فرد در سبک های مختلف مانند هنر معاصر ارائه می کنند، همچنین بازار Nifty Gateway به کاربران توانایی معامله آثار موسیقی و ویدیویی را می بخشد.

فروش در زمان محدود، سومین ویژگی مثبت بازار نیفتی گیت وی است که به نوعی یک حراج است. سیستم فروش در زمان محدود موجب می شود هنرمندانی که در این بازار فعالیت می کنند بتوانند پیشنهاد قیمت ملموس تری برای آثار خود دریافت نمایند.

مالکیت اثر از دیگر ویژگی های Nifty Gateway به شمار می رود؛ هنرمندان می توانند با بهره گیری از این پلتفرم، آثار خود را بدون هیچ مانعی به شکل توکن های غیرمثلی برای فروش به دیگر کاربران عرضه کنند و همواره به عنوان مالک اصلی آن آثار شناخته شوند.

کارایی نیز از ویژگی های نیفتی گیت وی محسوب می شود، این پلتفرم تمرکز ویژه ای بر روی ایجاد تجربه کاربری عالی بر روی ساختار و کارایی مطلوب بازار خود دارد. کاربران می توانند به راحتی در این بازار آثار خود را ثبت کرده و در یک فرآیند بسیار هموار خرید و فروش کنند.

از دیگر ویژگی های Nifty Gateway می توان به این مورد اشاره کرد که کاربران می توانند در این بازار آثار خود را در معرض فروش بازدیدکنندگان قرار دهند تا علاقه مندان بتوانند فقط با پرداخت ارز دیجیتال، آثار مورد نظر خود را خریداری کنند.

تنوع آثار از مهم ترین ویژگی های نیفتی گیت است، این بازار را می توان به عنوان یکی از گسترده ترین و محبوب ترین بازار توکن NFT معرفی کرد که از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. این بازار به کاربران این امکان را می بخشد تا آثار خود را تحت عنوان عکس فیلم کوتاه و یا گیف بفروشند.

شفافیت آخرین ویژگی مثبت نیفتی گیت وی است، پلتفرم Nifty Gateway توانسته با بهره گیری از تکنولوژی محبوب بلاک چین به کاربران این امکان را بخشد که بتوانند تراکنش های خود را در یک محیط شفاف انجام دهند و از جزئیات تراکنش های خود آگاه باشند.

برای کسب اطلاعاتی در زمینه کمیابی NFT بر روی لینک کلیک کنید.

نحوه خرید NFT در Nifty Gateway

نحوه خرید NFT در نیفتی گیت وی

برای اینکه بتوانید خرید و فروش ان اف تی را در پلتفرم نیفتی گیت وی آغاز نمایید ابتدا باید یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید، برای این کار وارد وب سایت رسمی این پلتفرم شوید و بر روی گزینه SignUp کلیک کنید و وارد بخش ثبت نام شوید. همانند تصویر قسمت بالا ایمیل خود را در قسمت اول و نام و نام خانوادگی را در کادرهای زیر وارد کنید، در انتها باید یک رمز عبور برای حساب کاری خود مشخص کنید. اگر کیف پول متامسک دارید می توانید فقط با کلیک بر روی گزینه متامسک در قسمت بالای صفحه اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

پس از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید برای اینکه آثار هنری موجود در این پلتفرم را مشاهده کنید بر روی Marketplace کلیک کنید.

مزایا و معایب نیفتی گیت وی

مزایا و معایب نیفتی گیت ویدر این بخش از مقاله شما با مزایا و معایب نیفتی گیت وی آشنا خواهید شد، همانطور که می دانید تمام صنایع و بازارها دارای مزایا و معایبی هستند، بازار Nifty Gateway نیز دارای یکسری مزایا و معایب است که در قسمت زیر به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

مزایا:

  • قابلیت مالکیت: اولین مزیت پلتفرم نیفتی گیت وی قابلیت مالکیت است، هنرمندان می توانند با استفاده از فناوی بلاک چین بدون هیچ مانعی آثار خود را به شکل توکن ان اف تی به فروش برسانند و تحت عنوان مالک اثر، مشخصات شخصی آن ها بر روی شبکه بلاک چین حک می شود. این امر موجب می شود که امکان سوء استفاده از آثار به کمترین میزان خود برسد.
  • خلاقیت و وجود تنوع: هنگامی که پلتفرم نیفتی گیت وی به کاربران معرفی شد با استقبال بی نظیری مواجه شد، هنرمندان توانستند آثار خود را در این پلتفرم به فرش برسانند. طیف آثار هنری در این پلتفرم بسیار متنوع است، برای نمونه خرید عکس، نقاشی، فیلم، موسیقی و غیره در این پلتفرم بدون هیچ مانعی انجام می شود.
  • تعداد مخاطبان: پلتفرم Nifty Gateway دارای کاربران زیادی برای فروش توکن های ان اف تی است، هنرمندان در این پلتفرم می توانند از صفحه خود برای نمایش آثار خود به دیگران استفاده کنند؛ این افراد می توانند به آسانی نظر کاربران علاقه مند را به صفحه خود جلب کرده و آثار خود را به فروش برسانند.

معایب:

همانطور که در قسمت بالا مزایای پلتفرم نیفتی گیت وی را برای شما بیان کردیم در این بخش نیز شما با معایب آن آشنا خواهید شد.

  • هزینه های بسیار بالا: یک کاربر برای اینکه بتواند در بازار Nifty Gateway به خرید و فروش بپردازد نیاز به رمزارزهای دیجیتال بسیار منحصربه فرد دارد. همچنین ناگفته نماند که تهیه این ارزها بسیار پر هزینه است و یک کاربر برای تهیه این ارزها باید هزینه زیادی را متحمل شود.
  • عدم استفاده از توکن ان اف تی: گرچه که امروزه توکن های غیرقابل تعویض توانسته اند جایگاه واقعی خود را در میان افراد به دست آورند اما همچنین ما افرادی را مشاهده می کنیم که به این دارایی های دیجیتال ارزشی قائل نمی شوند و بر این باورند که پرداخت پول و خرید این آثار هنری یک کار بسیار پوچ است، آن ها خرید آثار به طرز سنتی را بیشتر می پسندند.
  • افزایش مخاطره: همانطور که می دانید بازار توکن های nft یکی از موضوعات جدید است، همین امر سبب شده است که معامله این توکن ها به دلایل مختلفی بسیار مخاطره آمیز باشد. برای نمونه ممکن است در برخی از موارد کاربران به دلیل ناآشنا بودن یا نامفهوم بودن یک هنر از هنرمند استقبال نکنند.
  • حفاظت از حق مالکیت: حفاظت از حق مالکیت آخرین معایب بازار Nifty Gateway است که این امر از مهم ترین چالش های بازار توکن های غیرقابل تعویض به شمار می رود. همانطور که در قسمت بالا گفته شد تعداد هنرمندان و آثار تولیدی بسیار زیاد است و همین امر موجب می شود که در بسیاری از مواقع، یک اثر خلاقانه به وسیله چند هنرمند با یک شیوه ایجاد شود. این آثار تحت عنوان ان اف تی فروخته می شود اما در حقیقت حق مالکیت آن به شکل قانونی به چندین نفر تعلق دارد، ما در این شرایط خریدارانی را مشاهده کردیم که درگیر دعواهای حقوقی شده اند، از این رو خرید و فروش توکن های غیرقابل تعویض ممکن است بسیار چالش برانگیز و خطرناک باشد.

به صورت کلی می توان گفت که بازار نیفتی گیت وی یک بازار بسیار قوی و متنوع برای فروش توکن های غیرقابل تعویض است. این بازار به هنرمندان این توانایی را می دهد که بتوانند اثری که خلق کرده اند را به شکل nft ها به فروش برسانند. با تمام موارد ذکر شده نباید فراموش کنید که این بازار سرشار از چالش هایی است که ممکن است برای برخی از کاربران و هنرمندان مخاطره آمیز باشد. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از آن که تصمیم بگیرید در این بازار فعالیت کنید حتما تحقیقات لازمه را انجام دهید تا بتوانید از تمام شرایط موجود در این بازار آگاه شوید.

برای کسب اطلاعاتی در زمینه انواع NFT بر روی لینک کلیک کنید.

تفاوت پلتفرم Nifty Gateway با سایر پلتفرم‌های NFT

تفاوت پلتفرم Nifty Gateway با سایر پلتفرم‌های NFT

بازارهای ان اف تی به دو شکل اصلی موجود هستند، بازارهای غیرمتمرکز هنر دیجیتال؛ امکان تولید و معامله ان اف تی ها به همراه نظارت بر محتوا را به کاربران می بخشند. پلتفرم نیفتی گیت وی تمرکز بسیار زیادی بر پیشنهادهای کیفیت بالا دارد، این پلتفرم در تلاش است که تجربه کاربری مطلوب تری با قابلیت های ارتقا یافته تولید برای کاربران خود ایجاد کند، این ویژگی ها را فقط می توانید در پلتفرم Nifty Gateway پیدا کنید.

کلام آخر

پلتفرم نیفتی گیت وی برای هموار کردن فرآیند معامله آثار هنری به وجود آمده است و در مدت زمان بسیار کوتاهی توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند، کاربران می توانند با فعالیت در این بازار، شهرت قابل توجهی به دست آورند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید