برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

پروژه های NFT بر روی بایننس اسمارت چین

 ما در این مقاله قصد داریم به معرفی پروژه های NFT بر روی بایننس اسمارت چین بپردازیم، در این چند سال اخیر ما شاهد پیشرفت بسیار چشمگیر در حوزه بلاک چین های متفاوت مانند بایننس اسمارت چین و همچنین زنجیره هوشمند بایننس بوده ایم، پروژه های پرطرفدار متاورسی توانسته اند با ایجاد محیطی بسیار بزرگ و خاص جایگاه ارزشمندی برای خود در این شبکه به وجود آورند. در ادامه می توانید برخی از پروژه های NFT بر روی بایننس اسمارت چین را مشاهده کنید که امروزه از بهترین پروژه های موجود شناخته می شوند.

معرفی بهترین پروژه های NFT بر روی بایننس  اسمارت چین

توکن های بیکری سوآپ

توکن های بیکری سوآپ از پروژه های NFT بر روی بایننس اسمارت چین

بازار توکن های غیرقابل تعویض توانسته اند برای کاربران خود، تجارت کالاهای هنری و کریپتویی را فراهم سازند؛ بدین صورت که فعالیت افراد پس از این که توکن ها را در کیف پول های مناسب همانند تراست والت ذخیره کردند بسیار آسان شد. در مرحله بعدی کاربران باید قیمت را تعیین کرده و منتطر خریدار باشند، البته بهتر است بدانید که قیمت تعیین شده به عواملی مانند منحصربه فرد بودن، نایاب بودن و دارای سود بودن وابسته است؛ اگر یک اثر هنری این ویژگی ها را دارا باشد تقاضای کاربران برای خرید بسیار افزایش یافته و در پی آن قیمت بالاتر نیز برای آن پیشنهاد می شود. تمام معامله هایی که در این بستر صورت می گیرد مورد استقبال کاربران قرار می گیرند، همانطور که می دانید NFT ها موجب شدند که انقلاب عظیمی به پا شود؛ از این رو هنگامی که از خلق انقلاب سخن گفته می شود نام بیکری سوآپ به میان می آید که در این زمینه کمی متمایزتر از دیگر توکن ها عمل کرده و یکی از بهترین پروژه های NFT بر روی بایننس اسمارت چین است.

بازار DApp که در حقیقت بازار اپلیکشن های غیرمتمرکز است دارای  مشهوری از ابر قدرت های صنعت رمزنگاری هنری است، همین امر سبب شده است که قیمتی که برای این توکن ها تعیین می شود به عواملی مانند میزان کلکسیونی بودن و سودند بودن آن ها وابسته باشد. همانطور که می دانید یک توکن قدرتمند در سریع ترین حالت ممکن به فروش می رسد در حالی که توکن های ضعیف در مدت زمان کوتاهتری فروخته می شوند؛ همچنین توکن های قدرتمند قیمت بالاتری در مقایسه با توکن های ضعیف دارند. اگر گروه توکن بیکری سوآپ را با دقت بررسی نمایید خواهید دید که می توانید توکن های غیرقابل تعویض جالبی در آن پیدا کنید. ناگفته نماند که بیکری سوآپ برای کاربران خود امکان ایجاد توکن های بیکری کامبز را نیز مهیا می کند، شما می توانید این توکن ها را جمع آوری کنید و در عین حال از این توکن ها برای تولید بیک یعنی توکن اصلی پلتفرم استفاده کنید؛ گرچه که این توکن دارای یک تصویر بسیار زیبا است اما ارزش حقیقی این توکن مربوط به مزایای مالی بی نظیر آن است، هر دسته ترکیب شده از توکن های غیرقابل تعویض به کاربران قدرت ذخیره سازی می بخشد.

بتل پتس – Battle Pets

بتل پتس از پروژه های NFT بر روی بایننس اسمارت چین

یکی دیگر از استفاده های توکن های غیرمثلی ترکیب ان اف تی ها با بازی ها است؛ لازم به ذکر است که هم اکنون زنجیره هوشمند بایننس دارای سهم بزرگی از NFTهای مربوط به آثار هنری جنگی است که می توانید علاوه بر ترید و مبارزه کردن، کارهای دیگری نیز انجام بدهید؛ بتل پتس تجربه ‌ای به سبک موتور جستجوی گوگل را با حیوانات NFT قابل معامله و ترید را فراهم می ‌کند. این یک فرمول آزمایش شده است اما دارای عناصر مالی و گیمیفیکیشن (gamification) است؛ اگر معنی این کلمه نیز برای شما سوال شده است باید بگوییم که گیمیفیکیشن استفاده از ابزارها و مکانیزم ‌های بازی برای درگیر کردن افراد در شرایط مختلف در کسب و کارها در خارج از فضای بازی است.

لازم به ذکر است شما می توانید سلاح هایی را تهیه کنید که قدرت استیکینگ را فراهم می کند و به شما مزایایی مالی می دهد تا بتوانید از آن استفاده کنید.

فروش سلاح های ساختگی و حیوانات خانگی خود در بازار توکن های غیرمثلی مانند BakerySwap ساده است و تنوع توکن های غیرمثلی یا ان اف اتی موجود را بهبود می ‌بخشد.

پروژه های توکن های غیرمثلی مالی پنکیک سواپ

پروژه های توکن های غیرمثلی مالی پنکیک سواپ

پلتفرم ‌های دیفای در بلاک چین بایننس اسمارت چین تکه ای از موفقیت خود را مدیون اجرای هوشمندانه توکن های غیرمثلی هستند؛ جذاب‌ ترین و محبوب ترین پروژه دیفای زنجیره هوشمند بایننس، پروژه پنکیک سواپ PancakeSwap، با تم و دیزاین خرگوش است. هر خرگوش یا به اصطلاح ربیت یک مقدار قابل بازخرید برای توکن بومی پروژه (CAKE) دارد. همانند سایر دارایی های قابل معامله و ترید، کاربران و فعالان بازار توکن های غیرمثلی با نوسان قیمت توکن – کیک CAKE، ارزش این توکن های غیرمثلی یا ان اف تی ها را حدس می ‌زنند؛ همانطور که گفته شد، کالاهای هنری در زنجیره هوشمند بایننس در آنچه می ‌توانند به سرمایه گذاران ارائه دهند جدا از ارزش هنری آنها، در حال بلوغ هستند. اگر قبلا در قرعه کشی پنکیک سواپ – PancakeSwap شرکت کرده ‌اید، بلیط شما نیز در واقع یک NFT از نوع BEP-721 خواهد بود.

مقایسه صرافی ‌های غیرمتمرکز یونی سواپ و پنکیک سواپ

کاربران و فعالان بازار توکن های غیرمثلی یا همان ان اف تی ها بلیط ‌های قرعه کشی خود را با توکن رسمی صرافی پنکیک سواپ یعنی کیک (CAKE) خریداری می‌ کنند که آن خرید به عنوان صندوق جایزه جمع شده است. هر بلیط ان اف تی شامل چهار عدد است که باید به ترتیب با عدد قرعه کشی تطابق داشته باشد. بخشی از صندوق جایزه سوزانده می ‌شود و بقیه بین برندگان به صورت عادلانه و سیستمی تقسیم می‌ شود. این یک نمونه عالی از این واقعیت است که توکن های غیرمثلی یا همان ان اف تی ها می ‌توانند بیشتر از یک اثر هنری باشند.

چرا بایننس اسمارت چین؟

همان طور که می دانید بایننس یکی از کوین های برتر بازار ارزهای دیجیتال است و چقدر خوب می شود که این کوین هم یک بلاک چین داشته باشد. این در ابتدا خواسته فعالان بازار ارزهای دیجیتال یا همان کریپتوکارنسی بود اما با به وجود آمدن بایننس اسمارت چین، مزایای بسیار زیادی به وجود آمد که در ادامه به چرایی بایننس اسمارت چین پاسخ می دهیم؛ پروژه‌ های بسیاری وجود دارد که به جای ملکه بازار ارزهای دیجیتال یعنی اتریوم برای توکن های غیرمثلی از بایننس اسمارت چین استفاده می‌  کنند. مقیاس پذیری و کارمزد پایین تراکنش‌ها در شبکه، زنجیره هوشمند بایننس را به جایگزینی جذاب نسبت به سایر بلاک چین ‌ها تبدیل کرده است. توسعه دهندگان همچنین می‌ توانند به راحتی دی اپ های ایجاد شده در اتریوم را روی زنجیره هوشمند بایننس مستقر کنند زیرا بایننس اسمارت چین با ماشین مجازی اتریوم سازگار است.

از دید کاربران و فعالان بازار ارزهای دیجیتال، خرید و فروش توکن های غیرمثلی در زنجیره هوشمند بایننس مقرون به صرفه تر است. کارمزدهای بالای تراکنش ‌ها در شبکه اتریوم باعث می‌ شود، تجارت NFT برای سرمایه گذاران خرد، گران تمام شود.

کلام آخر

در ماه‌ های گذشته، دنیای تکنولوژی توانسته پیشرفت های بسیار زیادی را داشته باشد، این قضیه در مورد توکن های غیرمثلی یا همان ان اف تی نیز مستثنی نیست و آن ها نیز با توجه به پیشرفت دنیا، بروز شده اند؛ این پیشرفت را می توان در قراردهای هوشمند دید و که بایننس اسمارت چین توانسته است رقابت نزدیکی را با اتریوم داشته باشد. بایننس اسمارت چین که بلاک چین بی ان بی (BNB) است به سرعت در حال رشد اکوسیستم توکن های غیرمثلی یا همان NFT خود است زیرا پروژه ‌های بیشتری همچنان از سرعت و مقرون به صرفه بودن آن بهره می ‌برند. اگر می‌ خواهید با این موج جدید توکن های غیرمثلی درگیر شوید یا به سادگی کالاهای خود را معامله کنید، می‌ توانید همه آنها را در زنجیره هوشمند بایننس پیدا کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید