برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

ارزهای برتر NFT

NFT ها در حقیقت توکن هایی هستند که از فناوری جدید بلاک چین بهره می برند، توکن های ان اف تی را نمی توان تقسیم کرد و یا آن را با توکن های دیگر معاوضه کرد زیرا هر کدام از ان اف تی ها، ارزش مختص به خود را دارا هستند. حوزه بازی های اینترنتی یکی از مهم ترین حوزه هایی است که این توکن ها در آن بیشترین کارایی را دارند؛ البته از این توکن ها می توان در صنعت بازی، سرمایه گذاری های دیجیتالی، تشخیص هویت و حوزه کلکسیون ها استفاده نمود. در این مقاله شما با ارزهای برتر NFT آشنا می شوید و مزایای هر کدام را برای شما شرح خواهیم داد، بهتر است بدانید که شناخت ارزهای برتر NFT از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا شما با شناسایی ارزها این امکان را به دست می آورید تا بتوانید بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

مزایای توکن های NFT

  • این توکن ها به دلیل این که بسیار نایاب هستند، دارای ارزش بسیار زیادی هستند.
  • NFT ها را نمی توان به ابعاد کوچکتر تقسیم کرد و به صورت کلی قابل خرید هستند.
  • توکن های غیرمثلی از قابلیت انتقال برخوردار هستند، همچنین این توکن ها دارای اصالت و حق امتیاز می باشند.
  • مهم ترین مزیت توکن های NFT این است که گواهی اصالت و واحد بودن NFT در زبانه اطلاعات ثابت ذخیره می شود.

معرفی ارزهای برتر NFT

معرفی ارزهای برتر NFT

بهتر است بدانید که این ارزها دارای مزیت ها و ویژگی های بسیار منحصربه فرد هستند، انتخاب این ارزها می تواند برای شما بسیار مناسب باشد زیرا این ارزها دارای ریسک بسیار پایینی برای سرمایه گذاری هستند. شما می توانید به صورت طولانی مدت بر روی این ارزها سرمایه گذاری نمایید. در ادامه شما با تعداد زیادی از ارزهای برتر NFT آشنا می شوید که علاوه بر این که در پروژه های ان اف تی تعریف شده اند، در دیگر پروژه ها مشهور همانند: دیفای، متاورس و قراردادهای هوشمند کاربرد بسیار متمایزی دارند.

ارز مانا دسنتراند

ارز مانا دسنترالند را می توان به عنوان یکی از برترین ارزهای دیجیتال معرفی نمود. ارز MANA علاوه بر پروژه توکن غیرمثلی، در عین حال در پروژه متاورس نیز از بهترین و ایده آل ترین گزینه های موجود برای سرمایه گذاری محسوب می شود.

مزایای ارز مانا دسنترالند

  • ارز دیجیتال مانا دسنترالند دارای ویژگی نقد شوندگی بسیار زیاد است.
  • این ارز از حجم معاملات بسیار بالایی برخوردار است.
  • ارز دیجیتال مانا در میان کاربران بسیار محبوب است.
  • از مهم ترین مزیت های ارز دیجیتال مانا دسنترالند می توان به کاربردهای بسیار ممتاز و اهداف عالی آن اشاره کرد.
  • پیش بینی های موجود نشان می دهد که این ارز دیجیتال می تواند در آینده به سودهای قابل توجهی دست یابد.
  • همچنین ارز دیجیتال مانا دسنترالند در یک جایگاه بخصوص در لیست ارزهای دیجیتال بازار قرار دارد.

با تمام تفاسیر می توان گفت که ارزدیجیتال مانا دسنترالند نشان داده است که پتانسیل بسیار عالی برای تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال منحصربه فرد را دارد؛ همچنین با گسترش استقبال کاربران از این ارز و همچنین فراهم شدن شرایط سرمایه گذاری و خرید زمین و توکن های غیرقابل تعویض در پلتفرم ارز مانا، احتمال اینکه این پتلفرم در مقایسه با پلتفرم های دیگر گسترش یابد بسیار زیاد است. البته ناگفته نماند که ارز مانا امروزه قیمت زیادی ندارد و یکی از گزینه های بسیار عالی برای سرمایه گذاری به شمار می رود.

برای کسب اطلاعاتی در زمینه آموزش NFT بر روی لینک کلیک کنید.

ارز تزوس

ارز دیجیتال تزوس نیز در بین ارزهای برتر NFT قرار می گیرد، رمزارز تزوس در رتبه 37 در لیست بهترین ارزهای دیجیتال قرار دارد؛ این ارز دارای حجم بسیار بالای معاملات است. البته ناگفته نماند که این ارز هنوز به شهرت که لیاقتش را دارد نرسیده است و نباید اهداف و کاربردهای بسیار منحصربه فرد آن را فراموش کرد؛ همین عوامل سبب شده اند که ارز تزوس یکی از محبوب ترین گزینه های موجود برای سرمایه گذاری طولانی مدت برای تریدرها به شمار رود.

این شبکه همانند دیگر بلاک چین ها از مکانیسم اجماع اثبات بهره می برد و دارای امنیت بسیار زیادی است. در این شبکه به افرادی که طرفدار بلاک چین هستند پاداش اعطا می شود، در عین حال کاربرانی که به ضرر بلاک چین فعالیت می کنند با خطر از دست دادن سهام مواجه می شوند. شما می توانید این ارز را از صرافی های معتبر بایننس و کوین بیس خریداری کنید؛ اگر هویت بنیان گذاران ارز تزوس برایتان سوال شده است باید بدانید که فردی به نام آرتور بریتمن و همسرش کاتلین یک استارتاپ به نام Dynamic Ledger تاسیس کردند که وظیفه اصلی آن استارتاپ نوشتن کدی بود که پروتکل تزوس را پشتبیانی کند. بنیاد تزوس برای آن که حقوق مالکیت معنوی شبکه را حفظ نماید اقدام به خریداری آن کرده است.

ارز سندباکس

ارز سندباکس از ارزهای برتر NFT

گزینه سوم ما برای معرفی ارزهای برتر NFT ارزدیجیتال سند باکس است. اگر توسعه دهندگان این ارز تعداد توکن های کمتری برای آن در نظر می گرفتند امروزه ما شاهد قیمت بالاتری از آن بودیم اما امروزه این ارز دارای محبوبیت بسیار زیادی در میان مخاطبان است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید بر روی یک ارز سرمایه گذاری کنید و بعد از مدتی سود خوبی به دست آورید حتما ارز سند باکس را انتخاب کنید. همچنین ارز دیجیتال سند باکس را می توان به عنوان یکی از پرکاربردترین ارزهای دیجیتال معرفی نمود، همین امر موجب شد که مزیت های سرمایه گذاری ارز سند باکس در پروژه متاورس بسیار افزایش یابد، البته احتمال می رود که ارز سند باکس به زودی دچار افزایش قیمت بسیار زیادی در بازار شود.

ارز اکسی اینفینیتی

ارز اکسی اینفینیتی نیز در میان لیست ارزهای برتر NFT ما قرار می گیرد، ارز اکسی اینفینیتی نیز در پروژه مشهور متاورس تعریف شده است و دارای مزیت و کاربردهای بی شماری است و همین امر سبب شده است پیشرفت بسیار زیادی را از آن شاهد باشیم. امروزه ارز اکسی اینفینیتی یکی از ارزهای بسیار امن و مطمئن به شمار می رود، شما می توانید این ارز را در معتبرترین صرافی های ارزدیجیتال معامله کنید. کاربران به دلیل ارزش و کیفیت بالای این ارز از آن استقبال کرده و بر روی آن سرمایه گذاری می کنند.

ارز تتا نتورک

ارز تتا نتورک نیز در میان ارزهای برتر NFT که ما قرار است برایتان معرفی کنیم قرار می گیرد. ارز تتا نتوریک یک ارز با قابلیت بسیار بالا و کیفیت خاص است که به کاربران توانایی ساخت و معامله توکن های غیرقابل تعویض را می بخشد. کاربران می توانند قسمتی از دارایی خود را بر روی ارز تتا نتورک قرار دهند، اگر تعداد سکه های در گردش این ارز را با دیگر ارزها مقایسه کنیم خواهیم دید که ارز تتا نتورک سکه های در گردش کمتری نسبت به این پلتفرم ها دارند، همین امر می تواند در آینده نه چندان دور قیمت های بیشتری را نیز برای آن در پی داشته باشد.

همچنین ارز دیجیتال تتا نتورک دارای یک بلاک چین بسیار مطمئن و قابل اعتماد است که موجب می شود مزایای سرمایه گذاری بر روی آن به شکل قابل توجهی افزایش یابد. از مهم ترین مزیت های ارز دیجیتال تتا نتورک می توان به سرعت بی نظیر آن و توانایی ساخت NFT های با کیفیت در شبکه بلاک چین این رمز ارز اشاره کرد که این عوامل موجب شده اند که ارز تتا نتورک در میان کاربران بسیار محبوب شناخته شود. اگر شما نیز قصد دارید که ارز تتا نتورک را خریداری کنید می توانید به وسیله صرافی بایننس این ارز محبوب را خریداری نمایید.

برای اطلاع از کاربرد NFT در حوزه های مختلف، بر روی لینک کلیک کنید.

ارز انجین کوین

ارز انجین کوین از ارزهای برتر NFT

شاید برایتان جالب باشد بدانید که ارز دیجیتال انجین کوین یکی از منحصربه فردترین و متمایز ترین پروژه های موجود در متاورس و بازار توکن های غیرقابل تعویض است. این ارز به دلیل مزیت های بسیاری که دارد در بین کاربران بسیار محبوب شده است؛ پیش بینی های موجود نشان می دهند که ارز دیجیتال انجین کوین بتواند در یک بازه زمانی کمتر از پنج سال به شرایط بسیار مطلوبی دست یابد. امروزه سرمایه گذاری طولانی مدت بر روی ارزدیجیتال انجین کوین می تواند یک شرایط بسیار ایده آلی برای شما در آینده به وجود آورد، با تمام این تفاسیر پیشنهاد می کنیم که سرمایه گذاری بر روی ارز انجین کوین را در میان برنامه ریزی هایتان قرار دهید؛ البته ارزیابی دقیق شرایط آن را فراموش نکنید.

ارز دیجیتال الوویوم

ارز الوویوم نیز در بین لیست ارزهای برتر NFT ما قرار می گیرد البته با دیگر ارزهای معرفی شده در این مقاله یک فرق مهم دارد و آن هم مربوط به قیمت آن است؛ ارز الوویوم یکی از گران قیمت ترین ارزهای موجود است. پلتفرم الوویوم برای بازی های دیجیتالی ایجاد شده است و دارای ویژگی های بسیار چشمگیر است، شما نمی توانید امکانات خاص این پلتفرم را در دیگر پلتفرم ها بیابید. این پلتفرم امروزه یکی از مطلوب ترین پلتفرم های موجود است، البته ارز الوویوم سکه های بسیار کمتری دارد و همین امر سبب شده است که رشد قیمتی بسیار بالایی را تجربه نماید.

ناگفته نماند که امروزه سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال، ممکن است به دلیل قیمت بسیار بالای آن برای هر کاربری هموار نباشد. البته نباید این امر موجب شود که شما ارز الوویوم را از گزینه های مطلوب برای سرمایه گذاری خارج نمایید. زیرا به نظر می رسد این ارز بتواند در آینده سود خوبی را برای کاربران به ارمغان آورد.

برای اطلاع از هزینه ساخت NFT بر روی لینک کلیک کنید.

مهم ترین نکات برای سرمایه گذاری بر روی ارزهای برتر NFT

حال در این بخش از مقاله قصد داریم تا مهم ترین نکاتی که شما باید قبل از سرمایه گذاری بر روی برترین ارزهای NFT بدانید را برای شما بیان کنیم، دانستن این نکات می تواند به شکل چشمگیری میزان ریسک شما را در سرمایه گذاری کاهش دهد و در انتها سود خوب و قابل قبولی را نصیب شما نماید.

NFT های خود را از صرافی قابل اعتماد خریداری کنید.

از نکات بسیار مهم و ضروری در سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال این است که ارزها را از صرافی معتبر و قابل اعتماد خریداری نمایید. هنگامی که شما به عنوان یک سرمایه گذار یک ارز را از یک صرافی معتبر خریداری می کنید با انبوهی از مزیت ها مواجه می شوید که این مزیت ها می توانند به شکل قابل توجهی ریسک سرمایه گذاری شما را کاهش دهند. برای مثال در این پلتفرم های امن، معمولا کاربران بسیار زیادی درحال فعالیت هستند و این امر موجب می شود تا نقدشوندگی ارز مورد نظر شما افزایش یابد و شما بتوانید ارز مورد نظر خود را به راحتی معامله کنید.

همچنین احتمال خطر مانند هک شدن، دزیده شدن اطلاعات و یا دریافت کارمزد خارج از عرف نیز با صرافی معتبر از بین می رود. امروزه کاربران زیادی را مشاهده می کنیم که از صرافی نامعتبر اقدام به خرید ارز می کنند و پس از آن با چالش های بی شمار مواجه می شودند، پس سعی کنید در انتخاب صرافی بیشترین دقت را به کار ببرید تا در این سرمایه گذاری دارایی های خود را از دست ندهید.

سعی کنید ریسک سرمایه خود را کاهش دهید

سعی کنید ریسک سرمایه خود را کاهش دهیدپس از اینکه ارز خود را از بین لیست گفته شده در قسمت بالا انتخاب کردید و صرافی معتبر برای خود انتخاب کردید، باید از روش های تکنیکی هم برای کاهش میزان ریسک سرمایه گذاری خود بهره ببرید، استفاده از تکنیک ها موجب می شود که شما:

بتوانید برای تمام معاملات خود حد ضرر معین کنید و در صورتی که قیمت به میزان حد ضرر شما رسید از بازار خارج شوید تا سرمایه تان بیشتر از این وارد ریسک نشود، این امر موجب می شود که یک سیستم مدیریت بسیار بی نظیر و مناسب با نوع سرمایه گذاری خود انتخاب نمایید که مانع از بین رفتن دارایی شما در بازار شود.

از دیگر نکات مثبت که شما می توانید با بهره گیری از تحلیل تکنیکال به دست آورید این است که می توانید اهداف قیمتی مناسب برای سرمایه گذاری خود تعیین نمایید. در سال های گذشته ما ارزهایی را دیده ایم که با پتانسیل رشد بالا چنین پروسه ای را طی کرده و به قیمت بالا دست یافته اند اما پس از مدت کوتاهی دوباره به شرایط قبلی خود برگشته اند و سرمایه گذارانی که سرمایه های خود را خارج نکرده اند با ضرر مالی بسیار بزرگی مواجه شده اند. شما با استفاده از تحلیل تکنیکال این توانایی را به دست می آورید که در زمان مناسب سرمایه خود را از بازار خارج کرده و از نابودی سرمایه خود جلوگیری نمایید.

همچنین تحلیل تکنیکال موجب می شود که شما بتوانید ریسک های سرمایه گذاری بر روی برترین ارزهای NFT را کم کرده و نقاط مناسب ورود به بازار را تعیین نمایید. برخی از سرمایه گذاران این نکته را نادیده گرفته و در ورود به بازار ضررهای سنگینی را متحمل می شوند.

برای اطلاع از روش های کسب درآمد از NFT بر روی لینک کلیک کنید.

قبل از این که خرید را انجام دهید تحلیل کنید

آخرین روش برای کم کردن میزان ریسک سرمایه گذاری این است که شما باید قبل از این که به خرید ارز بپردازید از روش های تحلیلی بهره ببرید. پیشنهاد ما به شما این است که همواره به آموزش تحلیل ارزهای دیجیتال بپردازید تا بتوانید قبل از سرمایه گذاری تمام نکات را تحلیل کنید تا بتوانید با سنجیدن تمام ریسک های موجود، به سرمایه گذاری بپردازید.

آیا سرمایه گذاری بر روی برترین ارزهای NFT عاقلانه است؟

در قسمت بالا شما با برترین ارزهای NFT آشنا شدید، شاید برای شما نیز این سوال مطرح شود که آیا سرمایه گذاری بر روی برترین ارزهای NFT عاقلانه است یا خیر؟ در جواب باید بگوییم که بازار توکن های غیرقابل معاوضه هنوز یکی از بازارهای جدید به شمار می رود و راه درازی را در پیش دارد. همچنین از مهم ترین نقطه ضعف های این بازار می توان به قیمت گذاری محدود و احتمال کاهش تقاضا در آینده اشاره کرد اما نباید میزان اهمیت سرمایه گذاری در این بازار را فراموش نمود. امروزه کم کم به کاربران این بازار افزوده می شود، این افراد تلاش می کنند تا شانس خود را برای رسیدن به سود در این بازار آزمایش نمایند و ما فقط با گشت زمان می توانیم به اهمیت این بازار پی ببریم. در سوی دیگر همانطور که در جریان هستید دنیای ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی روز به روز درحال گسترش هستند و پروژه هایی مانند متاورس و وب سه توانسته اند جایگاه بسیار منحصربه فردی برای خود پیدا کنند؛ همه این عوامل سبب شده اند که احتمال نابود شدن دارایی های دیجیتال و توکن های ان اف تی به کمترین میزان خود برسد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید