برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

کسب درآمد از nft

امروزه کسب درآمد از NFT یکی از جذاب ترین راه هایی به شمار می رود که طیف زیادی از کاربران به دنبال فراگیری آن هستند زیرا رشد این توکن ها در چند سال اخیر موجب شده است که کاربران زیادی به فعالیت در این حوزه و کسب درآمد در آن ترغیب شوند. محبوبیت این بازار به اندازه ای افزایش یافته است که امروزه بازار توکن های غیرقابل تعویض به یکی از محبوب ترین بازارهای مالی در جهان تبدیل شده است؛ حضور کاربران و سرمایه گذاران نیز در این امر بی تاثیر نبوده است. دردسترس بودن و همچنین ساده بودن برای کاربران مبتدی باعث شده است که کاربران بسیار زیادی تلاش کنند تا با کسب دانش درمورد این بازار به درآمد خوبی دست یابند. از همین رو ما در این مقاله به معرفی 7 روش کسب درآمد از nft می پردازیم تا شما نیز در این زمینه اطلاعات مفیدی کسب کنید.

روش های کسب درآمد از NFT

روش های کسب درآمد از nft

رشد چشمگیر بازار توکن های غیرمثلی موجب شده است که میزان معاملات در این بازار از 2 میلیارد دلار هم فراتر رود، این افزایش حجم معاملات در محبوبیت این بازار دخیل بوده و همین امر سبب شده است که کاربران متعددی تلاش کنند تا بهترین روش کسب درآمد از nft را بیابند و به کسب درآمد بپردازند. در قسمت زیر هفت روشی را مشاهده خواهید کرد که از سودآورترین استراتژی های کسب درآمد از ان اف تی به شمار می روند، پیشنهاد می کنیم که این روش ها را با دقت مطالعه نمایید.

مشارکت در بازی‌ های Play-to-Earn

اولین گزینه ما در معرفی انواع روش های کسب درآمد از nft مشارکت در بازی‌ های Play-to-Earn است که یکی از بهترین روش های کسب درآمد از توکن های غیرقابل تعویض به شمار می رود. بازیکنانی که در این بازی حضور می یابند، به جمع آوری توکن های ان اف تی یا ارزهای دیجیتال تولید شده مبتنی بر بلاک چین پرداخته و بعد از جمع آوری این ارزها به کسب درآمد از طریق فروش آنان می پردازند. بازی‌ های Play-to-Earn را می توان جزء بازی هایی معرفی کرد که در آن بازیکنان این توانایی را به دست می آورند که به وسیله انجام فعالیت های متفاوت در درون بازی، پاداش های گوناگونی کسب کنند. البته احتمال دارد پاداش های گفته شده در قالب ارز دیجیتال و یا توکن ان اف تی به بازیکنان ارائه شود. کاربران می توانند بدون هیچ مانعی توکن هایی که جمع آوری کرده اند را فروخته و یا اینکه برای ارتقا بازی خود از آن بهره ببرند.

اقدام به سرمایه گذاری بر روی توکن های غیرمثلی آینده دار

دومین روش در معرفی انواع روش های کسب درآمد از nft این است که کاربران بر روی ارزهایی سرمایه گذاری کنند که احتمال می رود در آینده رشد چشمگیری را تجربه کنند. ما امروزه شاهد این موضوع هستیم که بسیاری از توکن های غیرقابل تعویض که اکنون یکی از ایده آل ترین موقعیت های سرمایه گذاری هستند در گذشته دارای ارزش بسیار کمی بوده اند و به یکباره رشد بسیار زیادی را تجربه کرده اند؛ پس یافتن ارزهای آینده دار و سرمایه گذاری بر روی آن ها می تواند یکی از بهترین راه های کسب سود از توکن های غیرقابل تعویض باشد.

منیت و یا ساخت توکن های غیرقابل تعویض

منیت و یا ساخت توکن های غیرقابل تعویض از روش های کسب درآمد از NFT

سومین روشی که قصد داریم به معرفی آن بپردازیم مینت و یا ساخت توکن های ان اف تی است. این روش را همچنین می توان یکی از بهترین و رایج ترین روش های کسب درآمد از nft ها معرفی کرد، منیت در واقع به معنی ساخت دارایی دیجیتال و قراردادن آن بر روی بلاک چین است. بهتر است بدانید هنگامی که دارایی ها در بلاک چین منیت یا ساخته می شوند، کاربران این توانایی را به دست می آورند که آن را در مارکت پلیس های ان اف تی معامله کنند. شما می توانید با استفاده از خلاقیت خود از این بازار درآمد کسب نمایید؛ برای نمونه اگر یک کاربر یک توکن غیرقابل تعویض از یک نقاشی را در اختیار داشته باشد، بدان معنا است که او تنها صاحب نقاشی است و هیچ کاربر دیگر نمی تواند مالک بودن را از او سلب نماید و یا آن نقاشی را معامله کند.

هولد کردن توکن های غیرمثلی

چهارمین روش در معرفی انواع روش های کسب درآمد از nft هولد کردن است، اگر مفهوم هولد کردن برای شما نیز سوال شده است باید بدانید که هولد کردن در حقیقت به معنی نگه داشتن برای زندگی بهتر است. این اصطلاح در وصف سرمایه گذارانی به کار می رود که دارایی های خود را به راحتی نمی فروشند و سعی می کنند این دارایی ها را تا زمان افزایش ارزش نگه دارند و به وسیله آن سود خوبی به دست آورند، در قسمت زیر شما می توانید بخشی از مزایای هولد کردن را مشاهده کنید.

  • هولد کردن موجب می شود که مالکیت و اصالت یک اثر هنری حفظ گردد.
  •  به ازای هربار فروش توکن های غیرقابل تعویض کمیسیون دریافت می شود.
  • در این روش از توکن های غیرقابل تعویض می توان برای سرمایه گذاری بلندمدت استفاده کرد.
  • کاربران می توانند توکن های غیرمثلی را در بازارهای مختلف با قیمت های متفاوت معامله کنند.

اگر قصد دارید هولد کردن توکن های غیرمثلی را شروع نمایید در مرحله اول باید NFT را بخرید؛ شما برای خرید توکن های ان اف تی ابتدا وارد یک بازار ان اف تی شده و در آن ثبت نام کنید. پس از ثبت نام ولت خود را به بازار متصل کرده و ان اف تی مورد نظر خود را جستجو کنید، پس از این که توکن غیرمثلی خود را یافتید می توانید با پرداخت ETH آن را بخرید؛ البته نباید این موضوع را فراموش کنید که قیمت توکن های غیرقابل تعویض ممکن است هربار تغییر کند.

استیک کردن توکن های غیرقابل تعویض

پنجمین روش در معرفی انواع روش های کسب درآمد از ان اف تی ها استیک کردن است، این روش نیز یکی از مهم ترین و پرسود ترین روش های کسب سود از توکن های غیرمثلی به شمار می رود. اگر شما نیز به استیک کردن ارزهای دیجیتال تمایل دارید می توانید از این روش برای کسب درآمد از توکن های غیرقابل تعویض بهره ببرید. در بازار توکن های غیرقابل تعویض از استیک کردن ان اف تی ها به عنوان یکی از بهترین روش های افزایش درآمد از دارایی های دیجیتال یاد می کنند. کاربران با استیک کردن توکن های غیرقابل تعویض می توانند به صورت کامل از مزایای شبکه های بلاک چین بهره ببرند.

معامله کردن NFT

معامله کردن NFT

معامله کردن توکن های غیرقابل تعویض یکی از ساده ترین روش های مشارکت در معامله توکن های غیرمثلی و خرید و فروش آنها به شمار می رود. این روش یکی از متداول ترین روش های کسب سود از NFT ها محسوب می شود. کاربرانی که قصد دارند ان اف تی های قابل فروش را پیدا کنند می توانند به بازارها و اپلیکشن های مخصوص، سر زده و آن را پیدا کنند. اگر شما نیز جز این کاربران هستید ابتدا باید حتما یک کیف پول دیجیتال داشته باشید اما توجه کنید که تمام کیف پول ها، از توکن های غیرقابل تعویض پشتیبانی نمی کنند.

در این شرایط بهتر است که در وهله اول ارزهای دیجیتال را خریداری نمایید و در گام بعدی با استفاده از ارزهای دیجیتال موجود در کیف پولتان، ان اف تی های مورد علاقه تان را خریداری کنید. همچنین کاربران علاقه مند می توانند ان اف تی ها را ساخته و به فروش برسانند و از این طریق درآمد خوبی از این توکن ها به دست بیاورند. توجه داشته باشید که برای ساخت توکن های غیرقابل تعویض نیاز نیست که شما به حجم انبوهی از دانش تسلط داشته باشید بلکه می توانید با استفاده از پلتفرم های مربوطه اثر هنری دیجیتالی خود را ایجاد کنید.

برای کسب اطلاعاتی در زمینه آموزش NFT بر روی لینک کلیک کنید.

بازار های فروش توکن های غیرمثلی

هفتمین و آخرین روش در معرفی انواع روش های کسب درآمد از NFT بازارهای فروش توکن های غیرمثلی به شمار می روند. از محبوب ترین بازار های موجود در این زمینه می توان به بازار OpenSea و Rarible اشاره کرد؛ اگر این دو بازار را با یک دیگر مقایسه کنیم می بینیم که هر دو بازار رویکرد یکسانی دارند، بدین ترتیب همه کاربران علاقه مند به NFT ها می توانند برای کسب درآمد از این توکن ها، در بازارهای گفته شده ثبت نام کنند. همچنین بهتر است بدانید که بازار Foundation یکی دیگر از بازارهای محبوب برای فروش nft ها به شمار می رود که این بازار در مقایسه با دو بازار گفته شده در قسمت بالا رویکرد و عملکرد متفاوتی را دارا است، بدین صورت که ایجاد NFT در بازار Foundation نیازمند دعوت نامه یا مقدار مشخصی رای مثبت است.

کلام اخر

شما در این مقاله با 7 روش کسب درآمد از NFT ها آشنا شدید و دانستید که می توانید با استفاده از این روش ها درآمد قابل توجهی از این بازار به دست آورید. پیش بینی می شود که با توجه به استقبال بی نظیر کاربران بازار توکن های غیرقابل تعویض در آینده بتواند به یکی از محبوب ترین بازارهای جهان تبدیل شود. اگر شما نیز قصد دارید در یک حوزه جدید به سرمایه گذاری پرداخته و کسب سود کنید پیشنهاد ما به شما بازار NFT ها است، روش های گفته شده می تواند شما را در این امر یاری کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید