برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

NFT رونالدو

توکن های غیرمثلی یا همان NFT ها در حقیقت رمزارزهایی هستند که با هدف حفظ و نگهداری حق مالک اثر ایجاد شده اند. از زمانی که ان اف تی ها ظهور کردند تا به الان، افراد مشهور و هنرمندان به این حوزه وارد شده اند و توانستند که توکن های خود را در صرافی ها مختلف به فروش برسانند. رونالدو نیز یکی از افراد بسیار مشهور در جهان است که توکن غیرقابل تعویض او به تازگی به صرافی بایننس ورود کرده است. در این مقاله قصد داریم در مورد NFT رونالدو اطلاعات جامعی در اختیار شما قرار دهیم، اگر شما نیز به این بازیکن محبوب علاقه مندید و تمایل دارید در مورد توکن های غیرمثلی او اطلاعاتتان را افزایش دهید پیشنهاد می کنیم تا انتها همراه ما بمانید.

NFT چیست؟

NFT چیست؟

قبل از آن که بخواهیم توکن غیرمثلی کریستیانو رونالدو را برای شما شرح دهیم بهتر است ابتدا با ماهیت NFT ها آشنا شوید. تصور کنید که شما یک فرد ماهر در نرم افزار فتوشاپ هستید و توانستید که یک اثر بسیار شگفت انگیز ایجاد کنید، حال قصد دارید این اثر را در پلتفرم اینستاگرام منتشر نمایید؛ اگر یک شخص ناشناس این عکس را دانلود کرده و آن را بدون این که از شما نامی منتشر کند در صفحه شخصی خود منتشر می کند، در این حال هیچ کدام از کاربران به هیچ عنوان متوجه نمی شوند که خالق این اثر شما هستید و فرد دیگری آن را از شما کپی کرده است.

توکن های ان اف تی توانسته اند با بهره گیری از مکانیزمی منحصربه فرد از اتفاق گفته شده در قسمت بالا جلوگیری نمایند، به بیان بهتر توکن غیرمثلی همانطور که در قسمت بالا گفته شد نوعی ارزدیجیتال است که اطلاعات شناسنامه ای یک اثر هنری را دارا است؛ در این صورت هنگامی که یک کاربرد اثر هنری خود را تحت عنوان توکن غیرمثلی عرضه می کند، مالک دائمی آن اثر می شود و دیگر هیچ کس نمی تواند آن اثر را کپی کرده و به نام خود منتشر کند. همچنین ناگفته نماند که توکن های غیرقابل تعویض موجب می شوند که صاحب اثر این توانایی را به دست آورد که اثر هنری خود را در صرافی های ارز دیجیتال به فروش بگذارند و از این طریق سود خوبی به دست آورند.

NFT کریستیانو رونالدو

NFT رونالدو

سال 2022 سالی بود که صرافی ارز دیجیتال بایننس به انتشار اولین مجموعه از توکن های غیرمثلی کریستیانو رونالدو بپرداخت. این بازیکن مشهور و محبوب با صرافی بایننس یک قرارداد تنظیم کرد که بر طبق این قرارداد، چهار مجموعه از توکن های ان اف تی این بازیکن محبوب در بازه زمان های از قبل تعیین شده عرضه خواهند شد، هر کدام از این توکن های بخشی از زندگی پر از چالش این بازیکن را به تصویر خواهند کشید.

اولین مجموعه از توکن های غیرقابل تعویض این بازیکن سال هایی ابتدایی که او ورزش حرفه ای را آغاز کرد و در این راه با چالش های جدی مواجه شد را نمایش می دهد. سه مجموعه دیگر نیز زندگی او تا به اکنون را نمایان خواهند کرد؛ مدیران صرافی ارز دیجیتال بر این باورند که حوزه متاورس در آینده این توانایی را دارد که پیوند عمیقی بین خود و دنیای واقعی ایجاد نماید. این مدیران اعلام کردند که صرافی بایننس با هدف این که هوادارن بی شمار کریستیانو رونالدو را با دنیای بلاک چین و متاورس آشنا کنند، توکن غیرمثلی این بازیکن را منتشر کرده اند کریستیانو رونالدو نیز در درمورد انتشار توکن های غیرقابل تعویض خود اینگونه بیان کرده است که هوادارانم بخش غیر جداشدنی از زندگی ام هستند و من با انتشار این توکن ها فرصتی به دست آورده ام که یک یادگاری منحصربه فرد و خاص به آن بدهم.

برای کسب اطلاعاتی در زمینه آموزش NFT  بر روی لینک کلیک کنید.

تمام هر آنچه که باید درمورد NFT رونالدو بدانید

در این بخش از مقاله شما تمام اطلاعات تکمیلی را در مورد توکن غیرمثلی این بازیکن محبوب را به دست می آورید، همانطور که در قسمت قبل گفتیم در واقع چهار مجموعه از توکن غیرمثلی رونالدو در آینده منتشر می شود و این توکن های غیرقابل معاوضه در چهار گروه گفته شده در قسمت زیر قرار می گیرند:

 • خیلی خیلی نایاب و یا SSR
 • خیلی نایاب یا SR
 • نایاب یا R
 • معمولی یا N

تمامی مجموعه های توکن های غیرمثلی کریستیانو رونالدو، قرار است لحظاتی بسیار منحصربه فرد و به یاد ماندنی از زندگی این چهره مشهور را به هوادارانش نشان دهند.

تعداد توکن های غیرمثلی کریستیانو رونالدو در هر مجموعه چقدر است؟

در قسمت زیر شما می توانید تعداد توکن های غیرمثلی این بازیکن را در هر مجموعه مشاهده نمایید:

 1. مجموعه اول که یک مجموعه خیلی خیلی نایاب است شامل 5 NFT است.
 2. مجموعه دوم یک مجموعه خیلی نایاب شامل 40 NFT است.
 3. مجموعه سوم نیز مجموعه نایاب است دارای 600 NFT است.
 4. مجموعه اول که مجموعه معمولی است شامل 600 NFT است.

برگزاری مراسم فروش توکن های غیرمثلی کریستیانو رونالدو به چه شکل خواهد بود؟

اگر نحوه برگزاری مراسم فروش توکن های کریستیانو رونالدو برایتان سوال شده است باید بدانید که این مراسم تحت عنوان یک حراجی برای فروش مجموعه های گفته شده به شکل آنلاین و در یک مدت زمان 24 ساعته برگزار می شود، و هر فردی که بتواند بالاترین قیمت ممکن را در این 24 ساعت اعلام نماید، می تواند مالک ان اف تی شود؛ همچنین این احتمال وجود دارد که قیمت پایه برای خرید NFT رونالدو حدودا 77 BUSD دلار صرافی بایننس تعیین شود.

خرید NFT رونالدو چه مزایایی برای کاربران دارد؟

خرید NFT رونالدو چه مزایایی برای کاربران دارد؟

صرافی بایننس تعدادی مزایای منحصربه فرد برای کاربرانی که NFT رونالدو را خریداری کرده اند بیان کرده است که در قسمت زیر این مزایا را برای شما بیان می کنیم.

 1. فردی که توکن غیرقابل تعویض کریستیانو رونالدو را خریداری می کند یک پیام از سوی این بازیکن مشهور و محبوب دریافت می نماید که این امر برای کاربرانی که هوادار سر سخت این بازیکن حرفه ای هستند بسیار هیجان انگیز و جالب است.
 2. همچنین کاربرانی که توکن ان اف تی کریستیانو رونالدو را خریداری می کنند کالاهایی که امضای آن را دارا است را دریافت می کند. بهتر است بدانید که صرافی بایننس به شکل کاملا تصادفی آثار مختلفی را تحت عنوان پاداش خرید این توکن ها به کاربران ارائه می دهد، این آثار به وسیله کریستیانو رونالدو امضا شده اند.
 3. با خرید توکن ان اف تی رونالدو شما می توانید دسترسی دائمی به این توکن ها را اخذ نمایید.
 4. همچنین امکان فروش ان اف تی های کریستیانو رونالدو یکی دیگر از مزایایی است که صرافی بایننس به کاربرانی که آن را خریداری کرده اند اعلام کرده است. هنگامی که شما NFT رونالدو را خریداری می کنید مالک آن می شوید، همچنین احتمال می رود که این توکن ها در آینده افزایش قیمت را تجربه نمایند؛ شما می توانید با فروش این توکن ها درآمد قابل توجهی از آن به دست آورید.
 5. کاربران با خرید NFT کریستیانو رونالدو Mystery Box دریافت می کنند اما بهتر است بدانید که محتویات این جعبه مشخص نیست و این احتمال وجود دارد که یک NFT کریستیانو رونالدو دیگر در داخل آن وجود داشته باشد.

علاوه بر موارد گفته شده در قسمت بالا؛ صرافی بایننس به تمام کاربرانی که اقدام به ثبت نام در این صرافی کنند و کد ارجاع RONALDO را وارد می نمایند یک Mystery Box هدیه می بخشد.

کلام آخر

در این مقاله ما تلاش کردیم تا اطلاعات جامع ای را درمورد توکن های NFT کریستیانو رونالدو در اختیار شما قرار دهیم، کریستیانو رونالدو دارای چهار مجموعه منحصربه فرد است که اولین مجموعه آن در نوامبر سال 2022 منتشر شد، همچنین ناگفته نماند که مجموعه ان اف تی فوق ستاره مشهور پرتغالی قرار است در تاریخ 9 خرداد سال 1403 منتشر شود و تعداد زیادی از آیتم های این مجموعه قیمت ثابتی خواهند داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید