برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

اترنیتی چین

با جرات می توان گفت که توکن های غیرمثلی یکی از جنجال برانگیزترین مباحث حوزه کریپتوکارنسی به شمار می روند، توکن های غیرقابل تعویض در حقیقت تصاویر عجیبی هستند که موجب شده اند کاربران با قابلیت بی نظیر پلتفرم های غیرمتمرکز آشنا شوند. البته ناگفته نماند که توکن های غیرقابل تعویض در بسترهای گوناگونی موجود هستند، اترنیتی چین نیز یکی از این بسترها به شمار می رود که با هدف ارائه و فروش توکن های غیرمثلی در شبکه بلاک چین اتریوم به وجود آمده است. شما عزیزان در ادامه به طور کلی با تمام ویژگی های Ethernity Chain آشنا خواهید شد.

اترنیتی چین چیست؟

اترنیتی چین چیست؟

گرچه نوسانات موجود بازار کریپتوکارنسی موجب شده است که از میزان هیجان کاربران نسبت به این بازار کم شود اما ان اف تی ها هنوز محبوبیت خود را حفظ کرده اند و کاربران نیز همواره از این توکن ها استقبال می کنند. بلاک چین اتریوم و تکنولوژی قرارداد هوشمند موجب شده اند که حفظ مالکیت آثار هنری دیجیتال به وجود آید و امروزه نیز این پلتفرم یکی از پرطرفدارترین پلتفرم های معامله توکن های ان اف تی به شمار می رود. حضور افراد مشهور و سرمایه گذاران ثروتمند در بازار nft ها موجب شد که استقبال افراد از این توکن ها بسیار افزایش یابد و کاربران بسیار زیادی با هدف کسب درآمد مازاد وارد این بازار شدند. این کاربران معمولا افراد عادی بودند که قصد نداشتند برای خرید توکن های ان اف تی هزینه زیادی پرداخت نمایند، همچنین ناگفته نماند که شرکت در مزایده ها یکی از بهترین راه های شروع برای معامله افراد عادی در بازار توکن های غیرقابل تعویض است.

امروزه از اترنیتی چین به عنوان یکی از پلتفرم های مزایده آثار هنری دیجیتال با حضور هنرمندان مشهور و بازیگران محبوب یاد می شود. Ethernity Chain به کاربران کمک می کند تا ان اف تی هایی که ایجاد کرده اند را در معرض نمایش افراد علاقه مند گذاشته و بدین صورت توکن های خود را در مزایده ها به فروش برسانند. همچنین کاربران علاقه مند می توانند در این مزایده ها شرکت کرده و با کمترین هزینه، توکن های غیرمثلی خود را خریداری کنندو اترنیتی چین به کاربران خود ابزار ساخت توکن های غیرقابل تعویض را می بخشد تا بتوانند ان اف تی های مورد علاقه خود را بسازند.

همانطور که در قسمت بالا گفتیم Ethernity Chain یک پلتفرم محبوب بلاک چین است و حتما باید یک توکن منحصربه فرد داشته باشد،.در ادامه بهتر است بدانید که اترنیتی چین توکنی به نام ERN دارد و کاربران از این توکن برای انجام معاملات خود بهره می برند. این توکن به کاربران این امکان را می بخشد که میزان قیمت پیشنهادی خود را در مزایده به ثبت رسانده و ان اف تی خریداری کنند. همچنین کاربران می توانند توکن های ERN را در Ethernity Chain استیک کنند و از این طریق سود خوبی کسب نمایند.

کارمزد معاملات یکی از مهم ترین گزینه ها برای تامین سود سهام گذاران توکن ERN است که در پلتفرم اترنیتی چین پرداخت می شود. مبحث مهمی که در مورد این توکن وجود دارد این است که توکن ERN به دلیل این که در بستر اتریوم ساخته شده است و از استاندارد ERC20 پیروی می کند در حقیقت یک توکن است اما ما شاهد این موضوع هستیم که بسیاری از کاربران از این توکن به عنوان کوین یاد می کنند، پس اگر در جایی از این توکن به عنوان کوین یاد شد دچار اشتباه نشوید.

برای کسب اطلاعاتی در مورد آموزش NFT بر روی لینک کلیک کنید.

اترنیتی چگونه کار می کند؟

اترنیتی چین چگونه کار می کند؟

شاید برای شما نیز نحوه کار اترنیتی سوال شده باشد، دقت کنید که ابتدا باید کیف پول متامسک خود را برای ارتباط با این پلتفرم به آن متصل کنید. به دلیل این که اترنیتی چین بر روی شبکه محبوب اتریوم ساخته شده است از جدیدترین آپدیت این شبکه که در آن ارز اتریوم از نوع اثبات کار به اثبات سهام منتقل شده است، سود بسیار زیادی کسب می کند. همه این عوامل باعث می شوند که سرعت و مقیاس پذیری و کارآمدی پلتفرم اترنیتی چین افزایش یابد، پس از این که اترنیتی با شبکه اتریوم ادغام شد، پلتفرم اترنیتی اعلام که فقط از توکن های ان اف تی که با الگوریتم اثبات سهام اتریوم سازگار هستند پشتیبانی می کند. همچنین ناگفته نماند که پلتفرم محبوب Ethernity Chain دارای یک نوع پروتکل امور مالی غیرمتمرکز دیفای است که به کاربرانش این توانایی را می بخشد که از ERN برای سهام داری و استیکینگ ثابت بهره ببرند.

اترنیتی چین و Opensea

همانطور که می دانید پلتفرم اوپن سی و پلتفرم اترنیتی چین هر دو بازار توکن های غیرقابل تعویض هستند که مبتنی بر اتریوم ساخته شده اند اما اگر بخواهیم این دو پلتفرم را بررسی کنیم خواهیم دید که این پلتفرم ها رویکردهای بسیار متفاوتی برای پذیرش ان اف تی ها دارند.

اوپن سی یکی از مشهورترین و محبوب ترین پلتفرم های موجود در بازار ان اف تی به شمار می رود. این پلتفرم دارای حجم بسیار زیاد معاملات است که با تعداد بسیار زیادی از ان اف تی ها پر شده است اما مسائلی مانند افزایش کلاهبرداری از کاربران و حمله هکران موجب شده است که هنرمندان و سرمایه گذاران پلتفرم اوپن سی را نقد کنند.

احراز هویت را می توان یکی از نقاط ضعف پلتفرم اوپن سی معرفی کرد، این پلتفرم احراز هویت بسیار ساده ای دارد و کاربران می توانند بدون پیمودن هیچ پروسه سختی به تولید nft پرداخته و به حراج بگذارند؛ همچنین تمام درآمدی که از فروش ان اف تی ها به دست می آید بین پلتفرم و فروشندگان تقسیم می شود.

اگر بخواهیم این دو پلتفرم را با یکدیگر مقایسه کنیم خواهیم دید که اترنیتی چین در مورد مبحث مهم اصالت بی امان است و فقط ان اف تی های منحصربه فرد و کمیابی که به وسیله هنرمندان مشهور ایجاد می شود را تایید می کند. کاربرانی که از این پلتفرم استفاده می کنند می توانند بدون هیچ مانعی با مهر آبی رسمی اترنیتی چین صحت ان اف تی ها را تایید کنند.

موارد استفاده از ERN

در حقیقت توکن ERN همواره به تقویت اکوسیستم اترنیتی چین می پردازد، این ابزار برای ارائه ارزش نهایی به دارندگان مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه موارد استفاده از ERN را برای شما شرح می دهیم.

خرید ANFT

Ethernity Chain دارای یک بازار توکن های غیرقابل تعویض است که افراد هنر دوست و علاقه مند به این توکن ها می توانند ان اف تی های تایید شده را به وسیله توکن های ERN معامله کنند. همچنین توجه داشته باشید که حدود سه چهارم توکن ERN که از تراکنش های ان اف تی جمع آوری می شود همانند مبحث حراجی ها و فروش مستقیم در درون یک قرارداد هوشمند به مدت دوسال نگهداری می شود و هیچکس نمی تواند به آن دسترسی داشته باشد.

بهتر است بدانید که از ERN برای خرید بسته های Ethernity Chain نیز استفاده می کنند که این بسته ها شامل aNFT هایی هستند که به وسیله تیم بسیار حرفه ای اترنیتی چین هدایت می شود، مخصوصا ANFT های بسیار منحصربه فرد و نایاب.

LP Staking

از دیگر موارد استفاده از ERN می توان به استفاده از این توکن با هدف ارائه پاداش به کاربران ثابت و قدیمی اشاره کرد.

همکاری با پالیگان

اترنیتی چین همچنین وارد همکاری با پالیگان شده است تا به این وسیله بین توکن های ERN، اتریوم و پالیگان ارتباط برقرار کند.

از مهم ترین مزایای شبکه پالیگان می توان به این مورد اشاره کرد که شبکه محبوب پالیگان دارای روشی بسیار کم هزینه تر و سریعتر برای استخراج ان اف تی در مقایسه با اتریوم به کاربران ارائه می کند.

پیش بینی قیمت Ethernity Chain

پیش بینی قیمت Ethernity Chain

اترنیتی چین در یک حرکت استراتژیک توانست ابزار دیفای را با ان اف تی های تایید شده ادغام کند که این کار را در یک زمان بسیار مناسب انجام داد زیرا امروزه مبحث کلاهبرداری در حوزه کریپتوکارنسی و بازار ان اف تی ها روز به روز در حال افزایش است، این پلتفرم در عین حال که به پذیرش توکن های غیرقابل تعویض از سوی کاربران کمک می کند، به علاقه مندان هنر نیز فرصتی برای کمک به مراکز خیریه اعطا می کند.

در سال 2021 که Ethernity Chain تاسیس شد قیمت آن بسیار افزایش یافت، در هفته اول قیمت به شدت افزایش یافت اما در هفته های بعد این قیمت به تعادل رسید. البته این نوسان قیمت در طی این سال ها ادامه داشت و ما شاهد افزایش و کاهش قیمت ERN بودیم، CoinCodex بر این باور است که اترنیتی چین صعودی است. او در یک پیش بینی خود اعلام کرده است که قیمت آن تا سال 2025 به 25.53 دلار خواهد رسید.

همچنان انتظار می رود که قیمت Ethernity Chain تا سال 2025 به 10.24 دلار برسد.

تیم توسعه دهنده اترنیتی چین

نیک رز نترتساس کسی بود که برای اولین بار Ethernity Chain را توسعه داد، نیک رز نترتساس همواره با کمک های بشر دوستانه و حمایت از محیط زیست بسیار معروف شده است. او یکی از بزرگترین سرمایه گذاران ارز دیجیتال است، البته او قبل از توسعه اترنیتی چین در حوزه معامله توکن های غیرقابل تعویض نیز فعالیت می کرد. برای نمونه او پلتفرمی برای خرید و فروش توکن ان اف تی با موضوع فرهنگ و هنر طراحی کرده بود و قصد داشت که سه حوزه هنر و جامعه شناسی و کریپتوکارنسی را با یکدیگر پیوند دهد. البته افرادی مانند مک فولیا، آدریان باشوک و استیو داگوستینو نیز در توسعه Ethernity Chain به نیک رز نترتساس کمک می کنند.

آموزش فعالیت در Ethernity Chain

آموزش فعالیت در اترنیتی چین

اگر برای شما این سوال مطرح شده است که چگونه در اترنیتی چین فعالیت کنیم؟ در جواب باید بگوییم که اگر قصد دارید در این پلتفرم فعالیت کنید کافی است که یک کیف پول افتتاح کنید. کیف پولی که افتتاح می کنید ضروری است که از توکن هایی با استاندارد ERC 20 پشتیبانی کند، کیف پول متامسک یکی از بهترین راه هایی است که شما می توانید با استفاده از آن به پلتفرم اترنیتی چین متصل شوید. پس از این که نصب کیف پول را به پایان رساندید می توانید وارد وب سایت رسمی اترنیتی چین شوید و پس از وارد کردن آدرس ایمیلتان و نام کاربری یک پسورد معتبر وارد کنید و عضو این پلتفرم شوید. شما در این پلتفرم می توانید توکن های ERN را خریداری کرده و آن را برای استیکینگ یا خرید توکن های غیرقابل تعویض استفاده نمایید. پیشنهاد ما به شما این است که پیش از این که به فعالیت در Ethernity Chain بپردازید از میزان کارمزدها و قیمت نهایی توکن های غیرمثلی خود اطمینان حاصل فرمایید.

آینده بلاک چین اترنیتی چین

اترنیتی چین توانسته با نوآوری های خود در زمینه اوراکل ها و همچنین ایجاد سیستم صحت اطلاعات به حد زیادی از ورود ان اف تی های غیر اصل به بازار جلوگیری کند. سرمایه گذاران بسیار زیادی از این نوآوری اترنیتی چین استقبال کرده اند، Ethernity Chain توانسته با کمک های بشر دوستانه و برگزاری رویدادهای جذاب در مقایسه با دیگر پلتفرم ها بسیار جذاب دیده شود اما با تمام این موارد مشکلاتی مانند عدم وجود یک وایت پیپر مشخص در این سیستم به چشم می خورد که انتظار می رود این مشکلات با پیشرفت این پلتفرم حل شود و پلتفرم اترنیتی چین بتواند بدون هیچ مشکلی به کاربران خود خدمات ارائه دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید