برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

بازی کریپتومون یکی از بازی‌های آنلاین حوزه بلاک چین است که با فعالیت در آن می‌توان کسب درآمد کرد. این بازی با الهام از بازی کریپتوکیتیز (CryptoKitties) ساخته شده است با ای تفاوت که به جای پرورش گربه در آن، شما باید از یک سری هیولا مراقبت کرده و آن‌ها را پرورش دهید.

در بازی کریپتومون کسب درآمد مانند سایر بازی‌های آنلاین مبتنی بر بلاک چین است. یعنی در این بازی شما با خریدوفروش تعداد زیادی هیولا، امتیاز به صورت nft کسب می‌کنید و از فروش آن nft ها با قیمت بالا درآمد کسب به دست می‌آورید. البته برای حرفه‌ای شدن در این بازی بهترین کار این است که دوره آموزشی ساخت و خریدوفروش nft نیموگری را تهیه کرده و بعد به فعالیت مشغول شوید.

بازی کریپتومون (Kryptomon)

تاریخچه بازی کریپتومون

بازی کریپتومون در سال 2020 توسط تیمی از توسعه دهندگان ساخته شد. در ابتدا نسخه آزمایشی این بازی روانه بازی شد تا اگر استقبال خوبی از آن به عمل آمد، نسخه اصلی آن که به بلاک چین اتریوم متصل بود هم روانه بازار شود. در سال 2021 بود که بعد از استقبال خوب کاربران دنیای رمز ارز و البته بازی‌های کامپیوتری از این بازی، نسخه اصلی آن روانه بازار شد تا کاربرانی که قبلا تجربه بازی در (CryptoKitties) داشتند، از این بازی متاورسی نیز بهره ببرند.

بنیانگذاران بازی و متاورس کریپتومون چه کسانی هستند؟

تیم سازندگان اصلی بازی کریپتومون تا به امروز هنوز مشخص نیست و با سیاست توسعه همگانی راه‌اندازی شده است. با این حال شرکت‌های زیادی در توسعه این متاورس نقش داشته‌اند که درواقع همان شرکت‌های پشتیبان بازی (CryptoKitties) و پوکمون هستند. برای همین حدس زده شده که احتمالا تیم سازنده این بازی همان تیمی است که این بازی‌ها را طراحی کرده است.

بازی و متاورس کریپتومون چیست؟

بازی کریپتومون در اصل یک بازی پرورش هیولا است. این بازی را می‌توانید برای این که بهتر بفهمید با بازی (CryptoKitties) مقایسه کنید. در واقع روش فعالیت در این بازی نیز ماند کریپتوکیتیز است. یعنی شما در ابتدا با پرداخت هزینه‌ای اندک تعدادی بچه هیولا خریداری کرده و بعد از این که توانستید آن‌ها را پرورش دهید، یا آن‌ها را با قیمتی بالاتر می‌فروشید یا در مسابقات مبارزه‌ای از آن‌ها استفاده می‌کنید. هر دو روش شما را به کسب درآمد می‌‎رساند و برای همین لازم است پیش از هر اقدامی با هر دو این روش‌ها آشنا باشید.

بازی و متاورس کریپتومون چیست؟
بازی و متاورس کریپتومون چیست؟

کریپتومون چگونه کار می‌کند؟

برای فعالیت در بازی کریپتومون لازم است که در ابتدا یک اکانت کاربری دائم در این سایت بسازید و بعد شروع به فعالیت در آن کنید. برای ساخت اکانت کاربری در این سایت نیز تنها داشتن ایمیل کافی است. با داشتن اکانت کاربری در متاورس کریپتومون، فعالیت‌های شما محدود می‌شود به پرورش بچه هیولاها، شرکت در مسابقات یا کسب امتیاز برای خریدوفروش زمین متاورسی. هر کدام از این روش‌ها را که انتخاب کنید برای شما درآمدی مناسب خواهد داشت. برای همین بهتر است قبل از هر فعالیتی، حیطه کاری خود را مشخص کنید و بعد فعالیت در این متاورس را آغاز کنید.

نحوه ثبت نام در کریپتومون

قبل از این که وارد سایت کریپتومون شده و شروع به ساخت اکانت کاربری کنید، ابتدا یک کیف پول مجازی معتبر بسازید. با داشتن شماره حساب این کیف پول مجازی، می‌توانید وارد sign in سایت شده و اطلاعاتی مثل نام، نام خانوادگی، شماره حساب کیف پول مجازی و آدرس ایمیل خود را وارد کرده و درنهایت ثبت‌نام خود را نهایی کنید. بعد از نهایی شدن ثبت‌نام، برای شما یک ایمیل تایید ارسال می‌شود که با کلیک روی آن می‌توانید اکانت کاربری دائم خود را داشته باشید و شروع به فعالیت در این متاورس کنید.

نحوه ثبت نام در کریپتومون
نحوه ثبت نام در کریپتومون

آموزش کسب درآمد از کریپتومون

 کسب درآمد در بازی کریپتومون بسیار ساده است. تنها کافی است بدانید که چطور می‌توان در این بازی nft به دست آورد و با چه ترفندهایی nft های به دست آمده را در بازار ان اف تی با قیمتی مناسب فروخت. برای این که در این زمینه حرفه‌ای شوید نیز بهترین راه این است که یک دوره آموزش و ساخت nft نیموگری تهیه کنید و از آموزش‌های آن برای درست پیش رفتن در این متاورس استفاده کنید و امتیازهای لازم را برای خرید زمین متاورسی و البته فروش nft با قیمت بالا استفاده کنید.

خرید زمین متاورسی در کریپتومون

خرید زمین متاورسی در بازی کیرپتومون به دو روش قابل انجام است. روش اول این است که هزینه خرید زمین متاورسی را مستقیم در کیف پول مجازی خود وارد کرده و به‌ساگی آن را برای خرید زمین متاورسی به حساب فروشنده وارد کنید. روش دوم نیز این است که فعالیت مجازی خود را در بازی متاورسی کریپتومون افزایش دهید و با کسب nft لازم برای خرید زمین متاورسی، برای خرید زمین متاورسی در بازی کریپتومون اقدام کنید. خریدوفروش زمین متاورسی در بازی کریپتومون پرسودترین کاری است که می‌توانید در بازی‌های بر اساس بلاک چین مثل کریپتومون انجام دهید.

خرید زمین متاورسی در کریپتومون
خرید زمین متاورسی در کریپتومون

حرف آخر

بازی کریپتومون یکی از جذاب‌ترین بازی‌‎های حوزه بلاک چین است که می‌توانید با فعالیت در آن کسب درآمد کنید. برای کسب درآمد در این بازی لازم است که حتما با اصول و قواعد این بازی آشنا باشید و بدانید که دریافت nft در این متاورس چگونه ممکن است. از طرفی باید با روش‌های ساخت و خریدوفروش nft آشنا باشید که البته برای این که هر دو این آموزش‌ها را به‌صورت کامل و یک جا دریافت کنید، بهترین راه این است که دوره آموزشی nft نیموگری را دریافت کنید.

سوالات متداول درباره بازی کریپتومون (Kryptomon)

خرید زمین متاورسی در بازی کریپتومون چگونه ممکن است؟

خرید زمین متاورسی در متاورس کریپتومون به دو روش پرداخت هزینه خرید مستقیم و پرداخت با استفاده از nft های کسب شده ممکن است. هر کدام مزایا و معایبی دارند که باید درباره آن‌ها بدانید.

چطور می‌‎توان در بازی کریپتومون کسب درآمد کرد؟

برای کسب درآمد در بازی کریپتومون چندین راه وجود دارد. راه اول کسب nft و فروش آن است، راه بعدی خریدوفروش زمین متاورسی است و راه نهایی پرورش هیولا و فروش آن است.

چطور می‌‎توان به بهترین شکل در متاورس کریپتومون فعالیت کرد؟

برای فعالیت به بهترین شکل در بازی کریپتومون، لازم است یک دوره آموزشی مناسب در این زمینه پشت‌سر گذاشت که البته بهترین دوره آموزشی در این زمینه، دوره آموزش nft نیموگری است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید