برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

اگر اجازه داشتید دوباره به دنیا بیایید ولی این بار خودتان تعیین کنید که از نظر ظاهری چه ویژگی‌هایی داشته باشید و سرنوشتتان چه باشد، چکار می‌کردید؟ آیا دوباره همین چیزی که اکنون هستید را انتخاب می‌کردید یا نه آن را به چیزی که دوست داشتید باشید تغییر می‌دادید؟ بازی ویکتوریا وی آر این امکان را در دنیای متاورس فراهم کرده که بتوانید شخصیتی که دوست داشتید باشید را بسازید و با آن شخصیت در دنیای آینده قدم بگذارید.

آینده‌ای که در آن واقعیت مجازی جای دنیای واقعی را گرفته و شما باید با چهره جدیدی در آن ظاهر شوید و زندگی جدید خود را بسازید. برای این که بتوانید به‌صورت حرفه‌ای وارد بازی ویکتوریا وی آر شده و از آن درآمد کسب کنید بهترین کار این است که دوره آموزش ساخت و فروش nft نیموگری را تهیه کرده و آموزش‌های مرتبط با کسب درآمد از طریق بازی آنلاین را پشت‌سر بگذارید.

بازی ویکتوریا وی آر (Victoria-VR)2.jpg

تاریخچه بازی ویکتوریا وی آر

ایده ساخت بازی ویکتوریا وی آر بسیار جدید است و از سال 2022 استارت خورده است. این پروژه که در ابتدا یک پروژه در حوزه رمزارز بود با رسیدن به ایده اینترنت سه‌بعدی و اضافه کردن واقعیت مجازی به دنیای واقعی قصد دارد دنیایی بسازد که در آن افرادی مالک آن دنیا خواهند بود که بتوانند شخصیت مجازی خود را ساخته و زندگی جدیدی در آن بسازند. همچنین شما می‌توانید برای شرکت در دوره آموزش nft که شامل ترید، ساخت، نحوه خرید و فروش، مینت و… می‌شود کلیک کنید.

تاریخچه بازی ویکتوریا وی آر2.jpg
تاریخچه بازی ویکتوریا وی آر2.jpg

در سال 2021 اولین توکن رسمی ویکتوریا وی آر ساخته شد اما در سال 2022 بود که یک گالری از تمام المان‌های گرافیکی که برای ساخت دنیای آینده ویکتوریا وی آر لازم است در اختیار کاربران قرار گیرد به‌وجود آمد. در حال حاضر نسخه آلفا این بازی انتشار یافته و تیم توسعه بازی با انتشار این نسخه قصد دارند باگ‌های آن را یافته و بهبود دهند.

بنیانگذاران بازی و متاورس ویکتوریا وی آر چه کسانی هستند؟

مالکان اصلی پروژه بازی ویکتوریا وی آر یک تیم 7 نفره از طراحان و توسعه‌دهنگان هستند که به ترتیب نام و سمت آن‌ها: Ondřej Dobruský ( ceo و بنیان‌گذار)، Ondřej Dobruský (coo و بنیان‌گذار)، Mario Valle Reyes (cso)،        Jan Herman (cfo)، Mark Akinwale (cbo)، Loic Claveau (cmo) و Robert Haluska (متخصص فنگ‌شویی) است. این پروژه هنوز در ابتدای راه خود است و احتمالا یکی از بزرگ‌ترین متاورس‌‎ها در آینده خواهد بود. برای درک دقیق تر از اینکه متاورس چیست کلیک کنید.

بازی و متاورس ویکتوریا وی آر چیست؟

در بازی ویکتوریا شما قرار است یک کاراکتر بسازید و با آن وارد دنیایی که در آینده جریان دارد و مثل زندگی روزمره در دنیای واقعی است اما امکاناتی ویژه دارد شوید. ساخت کاراکتر در متاورس ویکتوریا وی آر همچنین باعث می‌شود بتوانید nft به دست آورده و با استفاده از این nft ها دارایی در این متاورس خریداری کرده یا بفروشید و این‌گونه به کسب درآمد مشغول شوید.

بازی و متاورس ویکتوریا وی آر چیست؟2.jpg
بازی و متاورس ویکتوریا وی آر چیست؟2.jpg

این بازی در حقیقت ادامه زندگی واقعی ما در دنیای مجازی است و به همین دلیل تمام فعالیت‌هایی که در آن انجام می‌شود شامل خریدوفروش زمین، ساخت خانه، یافتن شغل و… است. فرق این بازی با دیگر بازی‌های دارای واقعیت مجازی مثل وارکرافت در این است که با انجام آن می‌توانید درآمد کسب کنید، به یک گرافیک سطح بالا دست یابید و البته هر چیزی که بخواهید در متاورس ویکتوریا وی آر بسازید.

ویکتوریا وی آر چگونه کار می‌کند؟

این متاورس با استفاده از مهندسی غیرواقعی که تکنیکی برای دستیابی به واقعیت مجازی با گرافیک بسیار واقعی است شما را وارد دنیایی کاملا مشابه دنیای واقعی کرده با این تفاوت که در این دنیا شما خودتان تعیین می‌‎کنید کی باشید و چه سرنوشتی داشته باشید. این تکنیک هنوز در حال تکامل است اما نتیجه نهایی آن دستیابی به واقعیت مجازی سطح بالاتری نسبت به واقعیت مجازی حال حاضر است. در این متاورس شما کافی است آواتار خود را داشته باشید و فعالیت‌های عادی روزمره را انجام دهید تا دنیای شما ساخته شده و با آن کسب درآمد کنید.

نحوه ثبت نام در ویکتوریا وی آر

در حال حاضر نسخه PC این بازی در دسترس کاربران قرار گرفته و برای ثبت‌‎نام در آن کافی است که اطلاعاتی مثل نام، نام خانوادگی، ایمیلی معتبر و البته یک شماره حساب کیف پول مجازی معتبر داشته باشید تا بتوانید آواتار خود را بسازید. برای این کار کافی است وارد سایت ویکتوریا وی آر شده و در قسمت sign in این اطلاعات را وارد کنید تا آواتار شما ساخته شود. نکته جالب این که از همان ابتدای ثبت‌نام پیشنهاد شرکت در یک قرعه کشی به شما داده می‌شود که جایزه آن یک زمین در متاورس ویکتوریا وی آر است.

آموزش کسب درآمد از ویکتوریا وی آر

برای آموزش کسب درآمد از بازی ویکتوریا وی آر تنها کافی است که دوره آموزش ساختو خرید و فروش nft نیموگری را تهیه کنید و در قسمت چگونگی کار با دنیای ویکتوریا وی آر وارد شوید و بیاموزید چگونه می‌‎توان در این بازی به‌صورت حرفه‌ای فعالیت کرده و درآمد کسب کرد. آموزش‌های دوره نیموگری بسیار جذاب هستند و تمام قسمت‌هایی که لازم است بدانید را پوشش می‌دهند.

خرید زمین متاورسی در ویکتوریا وی آر

برای خرید زمین متاورسی در بازی ویکتوریا وی آر تنها کافی است که آواتار خود را ساخته و آن را گسترش دهید. روش گسترش نیز به این‌صورت است که شما خیلی عادی فعالیت‌های روزمره خود را در این دنیای متاورسی انجام می‌دهید و در ازای آنها nft کسب می‌کنید. با کسب nft نیز در نهایت می‌توانید زمین متاورسی خریداری کرده و در زمان مناسب آن را بفروشید تا درآمدی مناسب کسب کنید. این پروژه به گفته بسیاری از متخصصان آینده متاورس است و برای همین سرمایه‌‎گذاری روی آن بسیار سودآور خواهد بود.

خرید زمین متاورسی در ویکتوریا وی آر2.jpg
خرید زمین متاورسی در ویکتوریا وی آر2.jpg

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم درباره بازی ویکتوریا وی آر توضیح دهیم و به این سوال پاسخ دهیم که چطور می‌توان از این متاورس درآمد کسب کرد؟ برای همین ابتدا آن را معرفی کردیم و توضیح دادیم که قرار است در این دنیای متاورسی چه کاری انجام دهید و در ازای آن nft دریافت کنید. همچنین توضیح دادیم که بهترین راه برای ورود حرفه‌ای به دنیای متاورسی ویکتوریا وی آر این است که دوره آموزشی ساخت و خریدوفروش nft نیموگری را تهیه کرده و آموزش‌های آن را پشت‌‎سر بگذارید.

سوالات متداول درباره بازی ویکتوریا وی آر (Victoria-VR)

آیا می‌توان در ویکتوریا وی آر زمین متاورسی خرید؟

بله. شما در لحظه ثبت‌‎نام در این بازی می‌توانید در قرعه کشی دریافت زمین شرکت کنید و اگر هم در این قرعه‌کشی برنده نشدید با کمی فعالیت در این متاورس می‌توانید زمین خریداری کنید.

چطور می‌توان در دنیای ویکتوریا وی آر درآمد کسب کرد؟

برای کسب درآمد در دنیای ویکتوریا وی آر تنها کافی است که آواتار خود را ساخته و گسترش دهید. این گسترش آواتار باعث می‌شود به شما nft تعلق گرفته و از فروش آن درآمد کسب کنید.

تفاوت ویکتوریا وی آر با دیگر متاورس‌ها چیست؟

تفاوت اصلی این متاورس با دیگر متاورس‌ها در سطح گرافیک واقعیت مجازی است که در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین ساخت nft در آن بسیار جذاب‌تر است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید