برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

سایت Venly Market

امروزه که وجود NFT ها جنجال بسیار زیادی در حوزه ارزهای دیجیتال برپا کرده است، یک سوال بسیار مهم برای کاربران این حوزه به وجود آمده است و آن هم مربوط به بهترین سایت برای فروش NFT ها است. همانطور که می دانید پلتفرم های بسیار متنوعی برای فروش ان اف تی ها موجود است اما پیدا کردن بهترین سایت برای فروش ان اف تی ها کمی دشوار است؛ همین امر موجب شده است ما در این مقاله بهترین پلتفرم با امکانات بسیار کارآمد را به شما معرفی کنیم. پلتفرم مورد نظر ما برای معرفی سایت Venly Market است که کاربران از آن به عنوان یکی از بهترین سایت های این حوزه یاد می کنند. سایت Venly Market به شما کمک می کند که به صورت چشمگیری در بازار NFT پیشرفت کنید. شما می توانید با استفاده از این سایت در کوتاهترین زمان ممکن معامله کنید، در ادامه سعی می کنیم به صورت کامل ویژگی های این سایت را برای شما شرح دهیم.

معرفی سایت Venly Market

معرفی سایت Venly Market

همانطور که در قسمت بالا گفتیم سایت Venly Market یکی از بهترین و محبوب ترین سایت های موجود برای معامله ان اف تی است که توسعه دهندگان این سایت، با هدف ایجاد یک محیط امن و قانونمند برای معامله NFT برای کاربران آن را طراحی کرده اند. علاقه مندان می توانند بدون هیچ مانعی NFT های خود را در این سایت معامله کنند و یا اینکه از این سایت NFT دلخواه خود را بخرند. هنگامی که وارد سایت Venly Market شوید با آثاری هنری بسیار متنوعی روبرو خواهید شد که همواره بر اساس USDC ارزش گذاری شده اند. همچنین شما می توانید به کلکسیون های برتر این سایت که بسیار پرفروش نیز هستند هم دسترسی پیدا کنید. یکی از مهم ترین ویژگی های سایت Venly Market این است که همه کاربران با هر میزان دانشی می توانند به راحتی در آن فعالیت کنند.

امکانات پلتفرم Venly Market

این سایت همواره یکی از معدود سایت هایی است که امکانات بسیار متنوع و ارزشمندی را به کاربران خود ارائه می کند. شما می توانید با بهره گیری از ابزارهای این سایت، یک فعالیت امن و مطمئن را در بازار ان اف تی تجربه نمایید. در ادامه امکانات سایت Venly Market برای شما شرح خواهیم داد.

معامله توکن های غیر قابل تعویض در سایت Venly Market

معامله ان اف تی یکی از مهم ترین سرویس های Venly Market به شمار می رود. شما می توانید پس از ثبت نام در این سایت، به یک لیست از توکن های غیر قابل تعویض دسترسی بیابید و یا این که آن ها را خریداری کنید؛ همچنین در این سایت شما این توانایی را دارید که ان اف تی های خود را برای فروش بگذارید.

کیف پول سایت Venly Market

شما در این سایت می توانید از کیف پول اختصاصی نیز برخوردار شوید. یکی دیگر از ویژگی های مهم سایت Venly Market این است که کاربران می توانند در مدت بسیار کمی یک کیف پول بسیار امن با هدف مدیریت NFT های خود در دوازده بلاک چین متفاوت افتتاح کنند. البته نباید فراموش شود که انجام این خدمات باید با واریز کارمزد مشخص شده صورت گیرد و شما باید با توجه به فاکتورهای موجود در این سایت هزینه آن را بپردازید.

ان اف تی Tools

این ویژگی نیز یکی دیگر از ویژگی ها پر طرفدار سایت Venly Market است که امروزه توانسته توجه کاربران این سایت را به خود جلب کند. همانطور که در قسمت بالا گفتیم ابزارهای موجود در سایت Venly Market از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و کاربران می توانند با توجه به نیازهای خود از این ابزارها بهره ببرند. در قسمت زیر ما تعدادی از ابزارهای این سایت را برای شما معرفی خواهیم کرد.

1. ابزار Unity plugin: این ابزار را می توان به عنوان یکی از ابزارهای مهم برای توسعه بازی های بلاک چین معرفی کرد. کاربران با استفاده از Unity plugin می توانند آیتم های موجود در داخل بازی را به عنوان دارایی های مربوط به بلاک چین مدیریت کنند.

2. ابزار NFT minter: مهم ترین کارایی ابزار NFT minter این است که به کاربران یاری می رساند تا NFT های خود را بر روی بلاک چین انتخابی خود قرار دهند و آن را در یک کیف پول مطمئن نگهداری کنند.

3. ابزار NFT Analytics: این ابزار معمولا به بررسی NFT ها می پردازد.

4. ابزار NFT to email: اگر قصد دارید NFT های خود را تبلیغ کنید می توانید با استفاده از ابزار NFT to email این کار را انجام دهید و این تبلیغات را به ایمیل کاربران ارسال نمایید، هزینه این تبلیغات از دو هزار دلار آغاز می شود.

5. ابزار Shopify-app: با استفاده از ابزار Shopify-app می توانید بدون هیچ مانعی ان اف تی های خود را در فروشگاهی با عنوان shopify به فروش برسانید.

6. ابزار NFT API: کاربران می توانند با بهره گیری از این ابزار بدون نیاز به هیچ توسعه دهنده بلاک چینی، قراردادهای NFT خود را به ثبت برسانند.

نکته مهمی که در مورد این ابزارها وجود دارد این است که همه این ابزارها ویژگی های خاص خود را دارا هستند و شما می توانید با استفاده از این ابزارها، پیشرفت قابل توجهی در بازار NFT به دست آورید؛ پس پیشنهاد ما به شما این است که سرویس ها و امکانات متنوع سایت ونلی مارکت را نادیده نگیرید.

برای کسب اطلاعاتی در مورد آموزش NFT، نحوه ساخت و خرید و فروش آن، بر روی لینک کلیک کنید.

آموزش خرید و فروش NFT در Venly Market

آموزش خرید و فروش NFT در سایت Venly Market

تا به این قسمت از مقاله بدون تردید متوجه شدید که سایت ونلی مارک چیست و چه کاربردهایی برای کاربران دارد. حال نوبت آن است که استفاده از این سایت را برای شما شرح دهیم، ما در این بخش به آموزش خرید و فروش NFT در سایت Venly Market می پردازیم.

اولین گام در معامله ان اف تی در سایت ونلی مارکت این است که شما باید یک حساب کاربری تاسیس کنید. برای این که بتوانید در سایت Venly Market یک حساب کاربری افتتاح کنید باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

در اولین گام وارد وب سایت رسمی این سایت شده و بر روی گزینه Login/Sign up کلیک کنید.

در این بخش چهار روش وجود دارد که می توانید از اکانت گوگل، فیسبوک، توییتر و ایمیل استفاده کنید. شما باید ابتدا مشخص نمایید که قصد دارید از کدام روش ها استفاده کنید.

البته این موارد فقط برای کاربرانی است که حساب کاربری از قبل داشته باشند اما اگر شما هنوز حساب کاربری ندارید می توانید بر روی گزینه Create Account کلیک کرده و به راحتی حساب کاربری خود را افتتاح کنید.

Create Account
طبق تصویر بالا ابتدا باید یک ایمیل معتبر وارد کنید و در ادامه پسورد خود را وارد کرده و آن را تایید نمایید. در گام بعدی باید به سایت ثابت کنید که ربات نیستید و بر روی گزینه Create Account کلیک کنید.

در بخش بعدی یک صفحه همانند تصویر زیر برای شما نمایان می شود:

قوانین و مقررات سایت ونلی مارکت
قوانین و مقررات سایت ونلی مارکت در این تصویر نشان داده می شود که شما باید پس از مطالعه دقیق آن بر روی گزینه Accept کلیک کنید.

یک کد به ایمیل شما فرستاده می شود که باید آن را در بخش مربوطه خود وارد کرده و در پایان بر روی گزینه Submit کلیک کنید.

گزینه Submit در سایت Venly Market
در انتها باید بگوییم که شما توانستید با انجام این مراحل یک حساب کاربری در سایت venly market افتتاح کنید.

2. کیف پول خود را فعال کنید.

کیف پول خود را فعال کنید.

دومین گام برای انجام خرید و فروش NFT در سایت venly market این است که کیف پول خود را به این سایت متصل نمایید.

برای اتصال کیف پول به سایت ونلی مارکت بر روی گزینه موجود در گوشه بالایی در سمت راست تصویر کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی این گزینه حال نوبت آن است که داخل آن، گزینه my wallets انتخاب نمایید.

اگر از کیف پول متامسک برخوردارید فقط کافی است که بر روی گزینه connect metamask کلیک کنید و بدون هیچ مانعی کیف پولتان را به این سایت متصل نمایید ولی اگر کیف پول متامسک ندارید، می توانید با انتخاب گزینه create wallet و انجام مراحل مورد نیاز کیف پول خود را به سایت Venly market متصل کنید.

connect metamask در سایت Venly Market
پس از طی مراحل موجود در سایت کیف پول شما به سایت اضافه می شود.

3. خرید NFT در سایت Venly Market

خرید NFT در سایت Venly Market

در این بخش که تمام مراحل موجود در سایت را به درستی انجام داده اید حال نوبت به آن رسیده است که به خرید NFT در سایت ونلی مارکت بپردازید. برای این امر باید در صفحه رسمی سایت ونلی مارکت بر روی گزینه All کلیک کنید، پس از کلیک بر روی این گزینه شما می توانید تمام NFT های موجود در داخل سایت ونلی مارکت را مشاهده نمایید، حال نوبت آن است که تنظیمات مورد نظر خود را در این سایت اعمال کنید.

توجه داشته باشید که دو فیلتر متفاوت در سمت چپ و راست صفحه وجود دارد که فیلتر قسمت سمت راست به قیمت NFT ها و زمان دقیق ارسال آن ها مربوط است، شما در این بخش می توانید جدید یا قدیمی بودن ان اف تی ها و پروسه تغییر قیمت آن را انتخاب کنید.

همچنین فیلتر سمت چپ نیز به کلیکسیون ها، بلاک چین ها و نوع NFT مربوط است.

در این بخش، شما ان اف تی مورد نظر خود را مشخص کرده و بر روی آن کلیک کنید.

برای نمونه ما قصد داریم برای آموزش NFT zed run را انتخاب نماییم.

NFT zed run
NFT را خریداری کنید.

در این صفحه به طور کلی تمام مشخصات ان اف تی برای شما نمایان می شود که باید جزئیات دقیق آن را بررسی کرده و بر روی گزینه buy item کلیک کنید.

شما برای اینکه بتوانید این NFT را خریداری کنید باید 250 usdc  را داشته باشید.

خرید ان اف تی در سایت Venly Market
4. فروش ان اف تی در سایت ونلی مارکت.

فروش ان اف تی در سایت ونلی مارکت.

بهتر است بدانید که سایت ونلی مارکت فقط در خرید ان اف تی خلاصه نمی شود بلکه شما در این سایت این توانایی را به دست می آورید که nft های خود را نیز به فروش برسانید. برای این که ان اف تی خود را به فروش برسانید باید ان اف تی خود را به کیف پول سایت ونلی مارکت انتقال دهید. شما می توانید در قسمت My Inventory تمام ان اف تی های خود را مشاهده نمایید.

در قسمت زیر مراحلی را برای شما شرح می دهیم که ضروری است برای فروش nft آن را طی کنید.

• در اولین گام باید نوع بلاک چین و کیف پول شخصیتان که nft بر روی آن موجود است را برگزینید.

• در گام دوم بر روی گزینه ان اف تی کلیک کرده تا بتوانید تمام nft های خود را مشاهده کنید.

• در گام سوم به انتخاب ان اف تی مورد نظر خود برای فروش بپردازید.

• در گام چهارم بر روی گزینه Sell on Market کلیک نمایید.

• در گام پنجم گزینه sell را انتخاب کنید.

• در گام ششم شما باید فاکتورهایی مانند قیمت فروش nft، همچنین زمان فروش و دیگر تنظیمات مورد نیاز برای فروش را تنظیم نمایید.

• در مرحله آخر شما باید فرآیند فروش را تایید کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید