پروژه ی seedify.fund چیست؟

برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

پروژه seedify.fund با آغاز  بازی‌های بلاکچینی و NFT  به یک صنعت بازی پرطرفدار و روبه‌رو شد. باید بگوییم پلتفرم‌هایی مثل سندباکس ودیسنترالند از جمله بازی‌هایی بودند که رشد خوبی را تجربه کردند. با ادامه این روند و توسعه زیرساخت‌ها، شاهد حضور بازی‌های زیادتری نیز در این صنعت خواهیم بود. بیشتر این بازی‌ها در ابتدا، احتیاج به سرمایه و حمایت جامعه برای توسعه و شکل‌گیری دارند.

سیدیفای با نگرش به این امر و مشکلات جذب سرمایه،‌ یک صندوق سرمایه‌گذاری غیرمتمرکز و یک لانچ‌پد مبتنی ‌بر افراد جامعه را ایجاد کرده است. در این مقاله در ارتباط با این که پلتفرم پروژه seedify.fund  چیست؟ چطور کار می‌کند و چه خصوصیات و سرویس‌هایی دارد، بحث می‌کنیم. در ادامه با کیف پول وصرافی مناسب آن آشنا شده و تیم پروژه، شرکا و سرمایه‌گذاران آن را بررسی می‌کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

پروژه ی seedify.fund چیست؟

آشنایی با پروژه ی seedify.fund

با ورود فناوری بلاک‌چین به دنیای گیم‌ها، این امکان برای گیمرها مهیا شده است که بتوانند به جای اینکه برای بازی هزینه بپردازند، از بازی‌ها درآمد کسب کنند. سیدیفای (seedify) که به آن سیدیفای فاند (seedify.fund)  هم گفته می‌شود به‌عنوان یک پله موفقیت برای بازی‌های بلاک‌چینی و کریپتویی شناخته می‌شود.

این امکان را برای گیمرها فراهم می‌سازد تا به‌آسانی و تنها با بازی کردن به NFT و توکن‌های غیرقابل تعویض برسند؛ در نتیجه با خرید و فروش آن‌ها سود خوبی را دریافت کنند. سیدیفای یک اکوسیستم بلاک‌چینی با صندوق سرمایه‌گذاری جامعه‌مدار است که با توکن SFUND شناخته می‌شود و در حقیقت یک لانچ‌پد و فضای رشد غیرمتمرکز بوده است که فعالیت خود را از سال 2021 به‌طور جدی آغاز کرده است. همچنین شما می‌توانید برای شرکت در دوره دوره آموزش nft که شامل ترید، ساخت، نحوه خرید و فروش، مینت و… می‌شود کلیک کنید.

این لانچ‌پد یک پلتفرم منحصر به‌فرد برای ایجاد توکن‌های جدید است که به پروژه‌های نوپا و جدید کمک می‌کند تا سرمایه موردنیاز خود را جذب نمایند. در واقع توسعه دهندگان کریپتویی، پروژه‌های نوپا خود را به سازمان غیرمتمرکز خودمختار سیدیفای با عنوان اختصاری DAO می‌فرستند. پس از تائید، این پروژه‌ها به نظرسنجی گذاشته شده و توسط افراد جامعه رای‌گیری می‌شود.

آشنایی با پروژه ی seedify.fund
آشنایی با پروژه ی seedify.fund

اگر این پروژه بتواند رای اکثریت افراد جامعه را به دست آورد، تصویب خواهد شد و درنتیجه امکان جذب سرمایه از شیوه سیدیفای برای آن ممکن می‌شود. در حقیقت سیدیفای توانسته بازی برد – برد را برای گیم‌های کریپتویی آماده کند؛ زیرا توسعه دهندگان از این راه می‌توانند سرمایه موردنیاز خود برای گسترش بازی‌ها را جذب کنند و از طرف دیگر، گیمرها نیز با سرمایهگذاری در چنین پروژه‌هایی و مشارکت در عرضه اولیه (IGO) به آسانی می‌توانند سودهای قابل‌توجهی را جذب کنند لذا از این راه به کسب درآمد برسند. ناگفته نماند که تمام روندهای مربوط به مشارکت در عرضه اولیه (IGO)  در امنیت کامل انجام می‌شود و برای شرکت در چنین پروژه‌هایی احراز هویت عامل اصلی و ضروری است. به‌عبارت دیگر هدف چنین پروژه‌هایی آشنایی بیشتر گیمرها و بازیکنان با دنیای بلاک‌چین و همچنین ایجاد شغل‌های بیشتر است.

سیدیفای فاند Seedify.fund چگونه کار می‌کند؟

سیستم پروژه Seedify.fund از توکن بومی خود به اSFUND، یک توکن برمبنای استاندارد BEP20 مبتنی ‌بر زنجیره هوشمند بایننس، به‌ عنوان ارز استفاده می‌کند که برای دارندگان این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانند آن را به اشتراک گذاشته و پاداش‌های تشویقی بگیرند یا برای دسترسی تضمینی به تخصیص‌های لانچ‌پد از فروش توکنICO  ها وIDOها، سرمایه‌گذاری کنند.

سیستم قرعه‌کشی برای توزین استخر

برای شرکت در IGOهای (عرضه اولیه بازی) آینده، یک سیستم مبتنی‌بر قرعه‌کشی مشخص می‌کند که به چه سطحی ملحق شوید تا مقیاس استخر خود را برای توزیع تعیین کنید. وزن به احتمال انتخاب اسم شما به شکل تصادفی از تعداد کل اسم‌ها بستگی دارد. اگر وزن شما ده نفر از کل 100 وزن باشد، شانس شما برای انتخاب 1/10 است.

وزن بالاتر شانس بهره‌مندی شما از IGO را افزایش می‌دهد، که می‌تواند توکن یاNFT  باشد. لازمه آن است که SFUND را خریداری و به یک استخر واریز کنید. هرچه مقدار توکن‌های SFUND  بزرگتر باشد، می‌توانید به سطح بالاتری از درآمد برسید. SFUND را می‌توان در صرافی‌های معروف همچون Pancakeswap یا Kucoin خریداری نمود. در مرحله بعدی سکه‌های خریداری‌شده در صرافی‌های متمرکز باید به کیف پول قابل‌استفاده منتقل شوند.

KYC  و اتصال به Seedify

Launchpad Seedify راهنمای کاملی در مورد چگونگی نحوه تکمیل روند KYC ارائه می‌کند؛ زیرا با توجه به‌نوع کشور تفاوت دارد. توکن‌ها باید در کیف پول مرتبط قابل استفاده در فرآیند KYC نگهداری شوند، سپس برای تعامل با لانچ‌پد مورد استفاده قرار گیرند. تأیید باBlockpass ، یک روند تأیید شخص ثالث است که برای صنایع تحت نظارت مورداستفاده، تکمیل می‌شود.

اطلاعات دقیق لازم است، مانند مدرک شناسایی، فاکتور اخیر به نشانی فیزیکی شما و تأیید ایمیل. پس از تکمیل تأیید از راه Blockpass، کیف پول شما می‌تواند در اینجا به لانچ‌پد Seedify وصل شود و سپس به شما این امکان را می‌دهد که استخر پروژه را برای IGO مورد نظر خود انتخاب کنید.

چه چیزی پروژه seedify.fund را منحصر به‌فرد می‌کند؟

بیشتر پروژه‌های بلاک‌چین از روش تورمی برای ثابت ماندن استفاده می‌کنند. توکن‌ها ممکن است به خاطر تولید همیشگی توکن‌های جدید، اعتبار خود را از دست بدهند. پروژه seedify.fund با روش عدم ایجاد توکن جدید مانع تورم می‌شود و از طرفی به عنوان توکن در پروژه‌های دیگر به کاربران پاداش داده می‌شود. این روش ضدتورم، نه‌تنها از کاسته شدن دارایی سهام در بلندمدت جلوگیری می‌کند، بلکه افراد جامعه را تشویق می‌کند تا به بازی‌ها و پروژه‌های باکیفیت متعهد شوند؛

زیرا این کار پاداش سهام را مشخص می‌کند. پروژه seedify.fund با تولید نکردن توکن‌های جدید مانع تورم می‌شود و به توکن‌های سایر پروژه‌ها به عنوان پاداش داده می‌شود. این منش ضدتورم نه تنها از کاسته شدن دارایی سهام در بلندمدت جلوگیری می‌کند، بلکه افراد جامعه را تشویق می‌کند تا به بازی‌ها و پروژه‌های باکیفیت متعهد شوند، زیرا این کار پاداش سهام را مشخص می‌کند.

چه چیزی هم اکنون از طریق Seedify در دسترس است؟

IGO آینده Monster Clan، یک بنر ویدیویی از گیم پلی پخش کرده است و در ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۱ برای بازیکنان اجرا شد تا در رزم‌های سوم شخص با موجودات خود برای دریافت NFT و توکن‌های ارزهای دیجیتال شرکت کنند.

چه چیزی هم اکنون از طریق Seedify در دسترس است؟
چه چیزی هم اکنون از طریق Seedify در دسترس است؟

Monsters Clan حاوی محتوایی مثل NFTهای جزیره‌ای خاص برای پرورش هیولاهای NFT برای نبرد، و پاداش‌های گسترده و مختلف برای اشخاصی است که در محتوای بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) پیروز هستند. NFTهای داخل بازی نیز می توانند اجاره داده یا فروخته شوند تا کسب درآمد کنند. همچنین می‌توانید برای درک عمیق‌تر از اینکه NFT چیست کلیک کنید.

پروژه‌ی seedify.fund چه سرویس‌هایی ارائه می‌کند؟

حال که فهمیدیم پروژه  seedify.fund چیست و چگونه کار می‌کند، بهتر است با سرویس‌های آن نیز آشنا شویم. با رفتن به سایت این پلتفرم، بخش‌‌های مختلفی را می‌بینیم که توضیحات مختصری در ارتباط با هر کدام بیان می‌کنیم.

 • در صفحه اصلی سه بخش وجود دارند که برای خرید SFUND ما را به صرافی‌های گوناگون می‌برد.
 • اگر پروژه‌ای می‌خواهد خودش را شناسایی و از امکانات آن استفاده کند، باید از بخش Apply As A Project واردشده و اطلاعاتش را ثبت کند.
 • در صفحه اصلی استخرهای پیش رو و استخرهای کامل شده قابل مشاهده هستند.
 • یک بخش برای مشاهده پروفایل و وضعیت دارایی‌ها در گوشه سمت راست وجود دارد. توجه کنید که باید در این پلتفرم احراز هویت کرده باشید.
 • منویی برای استیکینگ و فارمینگ وجود دارد. در صفحه این قسمت می‌توانید توکن اسفاند را در بازه‌های زمانی گوناگون و با سودهای مختلف سپرده‌گذاری کنید. در قسمت Farm هم درصورت تأمین نقدینگی در پنکیک سواپ یا بیکری‌سواپ، از توکن LP خود می‌توانید سود دریافت کنید.
 • در بخش Claim اگر توکنی از هر IGO دریافت کرده باشید، می‌توانید آن را برداشت کنید.

سرمایه‌گذاران و شریکان پروژه ی seedify.fund چه کسانی هستند؟

در ارتباط با سرمایه‌گذاران پروژه seedify.fund اطلاعاتی در دسترس نیست و اگر سرمایه‌گذاری انجام گرفته باشد، هیچ موردی از آن اعلام نشده است. در ارتباط با مشارکت‌ها، اطلاع‌رسانی از طریق سایت مدیوم انجام می‌گیرد که با ارزیابی آن موارد زیر مشخص شد.

 • مشارکت با تونی (Tony) به عنوان مشاور استراتژیک که با اسم کاربری JRNY Crypto بیش از ۶۰۰ هزار دنبال‌کننده در کانال یوتیوب و نزدیک به ۸۰۰هزار دنبال‌کننده در توییتر دارد.
 • مشارکت با آلکس بکر (Alex Becker) به‌عنوان مشاور استراتژیک که بیش از ۱.۲ میلیون دنبال‌کننده در کانال یوتیوب و نزدیک به ۸۰۰هزار دنبال‌کننده در توییتر دارد.
 • مشارکت با صرافی هات‌بیت برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌ها و محبوبیت بیشتر در چین و آسیا.
 • مشارکت با Market که روی NFT متمرکز است و نخستین سرویس قرارداد هوشمند ایردراپ  توکن‌های NFT را ایجاد کرده است. در این همکاری طرفین در موضوعات علمی و بازاریابی به یکدیگر کمک خواهند کرد.
 • مشارکت با NGC Ventures که یک شرکت سرمایه‌گذاری متمرکز برکریپتو است.
 • مشارکت با صرافی io برای لیست شدن توکن SFUND و دیگر پروژه‌های روی این پلتفرم در این صرافی و نیز ارائه عرضه اولیه صرافی تعدادی از پروژه‌ها در گیت پس از IGO در سیدیفای.
 • مشارکت با Game X Change که یک مارکت‌پلیس برای سرمایه‌های داخل بازی‌های بلاک‌چینی است و طی این مشارکت تیم‌ها و پروژه‌های روی پلتفرمش را به سیدیفای معرفی می‌کند و در مقابل سیدیفای امکاناتش را در اختیار آن‌ها می‌گذارد.
 • مشارکت باcom که باعث بهره‌مندی از خدمات این سایت و پرداخت با توکن SFUND می‌شود. این وبسایت امکانات خدمات گردشگری و پرداخت با کریپتو را فراهم می‌سازد.
 • مشارکت با پلتفرم TosDis برای برنامه دریافت نقدینگی سیدیفای انجام شده است. درصورت تأمین نقدینگی برای توکن اسفاند، توکن LP خود را برای کسب سود زیادتر می‌توانید در TosDis استیک کنید.

کیف پول های توکن پروژه ی seedify.fund

توکن سیدیفای در پروژه seedify.fund بر مبنای استاندارد Bep20 زنجیره هوشمند بایننس ایجاد شده است. بنابراین کل کیف‌پول‌هایی که از استاندارد Bep20 پشتیبانی می‌کنند دارای  قابلیت پشتیبانی از توکن سیدیفای فاند نیز هستند.

کیف پول های توکن پروژه ی seedify.fund
کیف پول های توکن پروژه ی seedify.fund
 • کیف پول متامسک
 • کیف پول تراست
 • کیف پول کوینومی
 • کیف پول اتمیک
 • کیف پول سخت افزاری لجر

نحوه خرید توکن پروژه ی seedify.fund

ارز دیجیتال پروژه seedify.fund را می‌توانید از صرافی‌های مختلف همچون صرافی‌های نام‌برده زیر خریداری کنید.

نحوه خرید توکن پروژه ی seedify.fund
نحوه خرید توکن پروژه ی seedify.fund
 • صرافی کوکوین
 • صرافی io
 • صرافی MEXC
 • صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ

جمع‌بندی

ادغام فناوری بلاک‌چین و ایجاد بازی‌های کریپتویی، انقلابی بزرگ در صنعت پرهیجان بازی‌ها به شمار می‌رود و به‌طور حتم چنین ترکیبی نسل ویژه‌ای از بازی‌ها را ایجاد کرده است که روزبه‌روز درحال رشد و پیشرفت هستند. از پلتفرم‌ پروژه seedify.fund به‌عنوان نیروی متحرک بازیهای بلاک چینی یاد می‌شود؛ زیرا دو رکن اصلی جذب سرمایه و نیز جذب حمایت جامعه که در توسعه و پیشرفت یک بازی نقش به‌سزایی دارند را در دسترس توسعه‌دهندگان بازی‌های کریپتویی قرار داده است.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه پیشنهاد می‌شود به سایت نیموگری که یکی از بهترین سایت‌های آموزشی ارزهای دیجیتال است سر بزنید. از طریق تماس با کارشناسان سایت می‌توانید از نحوه ثبت نام و چگونگی شرکت در دوره‎های آموزشی مطلع شوید.

سوالات متداول درباره پروژه ی seedify.fund چیست؟

پروژه seedify.fund چیست؟

سیدیفای فاند یک پروژه جذب سرمایه غیرمتمرکز برای بازی‌های بلاکچینی است که فرصت‌های سرمایه‌گذاری را معرفی می‌کند.

آیا می‌توان توکن پروژه ی seedify.fund را قبل از لانچ خریداری کرد؟

بله. پروژه ی seedify.fund این امکان را برای دارندگان توکن SFUND فراهم کرده تا بتوانند پیش از عرضه‌ یک بازی، توکن‌های آن را خریداری کرده و درآن سرمایه گذاری کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

0