Nft پیکسلی چیست و چگونه از آن کسب درآمد کنیم

برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

این روزها بازار رمز ارزها بیش از پیش داغ شده و بسیاری از افراد غیر متخصص نیز به فکر کسب درآمد از خرید و فروش رمز ارزهای گوناگون افتاده‌اند. یکی از انواع رمز ارزهایی که اتفاقا خرید و فروش آن بسیار ساده است و درآمد خوبی هم به همراه دارد، انواع Nft پیکسلی است. Nft پیکسلی نوعی از انواع ان اف تی است که برای تبدیل طرح‌های هنری به آثار گرافیکی استفاده می‌شود. این نوع ان اف تی برای حفظ ارزش کارهای هنری در دنیای بلاک چین و کسب درآمد از آنها پدید آمده است.

Nft پیکسلی

در این مقاله قصد داریم به این سوال که Nft پیکسلی چیست و چگونه از آن کسب درآمد کنیم پاسخ دهیم. هر شخص تازه‌کار که قصد دارد وارد دنیای nft شود، این سوال برای او پیش می‌آید. مطلبی که در ادامه مطالعه می‌کنید همه چیز را برای شما توضیح خواهد داد، اما برای خبره شدن در دنیای ان اف تی و کسب درآمد دلاری، پیشنهاد می‌کنیم تا در دوره آموزش nft نیموگری شرکت کنید.

Nft پیکسلی به زبان ساده

در واقع nft پیکسلی نوعی اثر هنری دیجیتال محسوب می‌شود که بسیار ارزشمند است. همچنین آثار هنری را هم می‌توان به nft پیکسلی تبدیل کرد که و آنها را آزادانه به اشتراک گذاشت تا در بازار فروخته شوند. مثلا تصور کنید که شما یک دلار دارید، این یک دارایی قابل تعویض است؛ زیرا می‌توانید به بازار بروید و با آن طلا بخرید. حالا تصور کنید که دارایی شما یک تابلوی مونالیزا باشد، آیا این باز هم قابل تعویض است؟! مسلما خیر.

این توکن‌ها نیز روی زنجیره بلاکچین ذخیره می‌شوند. با اینکه بلاک‌چین‌ها وقتی برای ذخیره رمز ارزها مورد استفاده قرار می‌گیرند باعث می‌شوند که ارزش آنها یکسان باشد، اما وقتی از آنها برای ذخیره nft  استفاده می‌شود هر توکن ارزش خاص خود را همچنان خواهد داشت؛ زیرا برای آنها گواهی مالکیت دیجیتالی صادر می‌شود. این موضوع باعث ارزشمند بودن nft پیکسلی خواهد بود.

Nft پیکسلی به زبان ساده
Nft پیکسلی به زبان ساده

نحوه ساخت nft پیکسلی

در دوره آموزشی nft نیموگری به شما آموزش داده می‌شود که چطور به ساده‌ترین شکل ممکن nft بسازید و آنها را بفروشید. اگر هنرمند هستید و مشغول تولید تصاویر گرافیکی، کار برای شما بسیار ساده است. برای ساخت nft می‌توانید از گوشی و لب‌تاب خود استفاده کنید. به طورکلی برای ساخت یک nft گرافیکی لازم است که 8 مرحله را پشت‌سر بگذارید.

 • در مرحله اول باید یک اثر هنری آماده کنید. برای تولید اثر هنری نیز می‌توانید ابتدا یک نقاشی منحصربفرد که کشیده‌اید را با نرم‌افزارهای نقاشی دیجیتال، پیکسلی کنید.
 • در مرحله دوم لازم است که یک شبکه بلاک چین انتخاب کنید. شبکه‌های بلاک چین زیادی وجود دارد که بتوانید روی آنها nft خود را ذخیره کنید.
 • در مرحله سوم لازم است که یک بازار فروش nft که شامل OpenSea وBinance NFT Marketplace هستند انتخاب کرده و اثر خود را روی آن بارگذاری کنید.
 • در مرحله چهارم لازم است که مشخصات خود اکانت خود را تکمیل کنید و کارهای آپلود فابل را انجام دهید.
 • مرحله پنجم شامل تکمیل شناسنامه nft است که نشان دهد این nft به شما تعلق دارد.
 • در مرحله ششم باید nft را ضرب کنید که یک کار تخصصی است و در دوره آموزشی که معرفی کردیم به شما آموزش داده می‌شود چطور اینکار را انجام دهید.
 • مرحله هفتم شامل مراحل پرداخت هزینه‌های بازار nft است که توسط یک واسطه باید انجام شود.
 • مرحله هشتم نیز کارهای فروش و چگونگی دریافت هزینه خرید است که البته آن هم در دوره آموزشی nft نیموگری کامل توضیح داده شده و جای نگرانی نیست.

بهترین nft پیکسلی کدامند؟

مجموعه‌های زیادی وجود دارند که به‌عنوان بهترین مجموعه های nft پیکسلی شناخته می‌شوند. شناخت این مجموعه‌ها باعث می‌شود بدانیم که روی کدام مجموعه های nft پیکسلی سرمایه‌گذاری کنیم. این لیست شامل:

 • Colen x: این مجموعه nft پیکسلی شامل 20000 آواتار انسان‌نما است که بهترین پروژه شرکت RTFKT محسوب می‌شود. این مجموعه nft پیکسلی درواقع روایت‌گر داستانی از آینده انسان‌ها است و بسیار محبوب محسوب می‌شود. این آینده همان آینده کلونی انسان‌ها است که زندگی و تجربه انسان‌ها را شبیه‌سازی می‌کند.
 • Azuki: این مجموعه nft پیکسلی کار یک استارتاپ آمریکایی با نام Chitu labs است که شامل 10000 تصویر انیمه‌ای است. کسانی که این Nft ها را دارند اجازه ورود به باغی را دارند که در آنجا با وب 3 می‌توان با هنرمندان سراسر دنیا ارتباط برقرار کرد.
 • Cryptopunks: این مجموعه nft پیکسلی توسط دو کارمند آرمایشگاه LARVA تولید شده است. هر 10000 nft پیکسلی این مجموعه چیزی بیش از یک تصویر پیکسلی 24 در 24 نیست که با اشکال مختلف تکرار شده است. مشهورترین nft های دنیا به این مجموعه تعلق دارد که شامل تصویر یک میمون، زن و مرد است. امسال این مجموعه nft یکی از بیشترین رشدها را در میان دیگر توکن‌های nft تجربه کرد.

روش های کسب درآمد از Nft

روش مستقیم کسب درآمد از nft پیکسلی فروش آن در بازارهای nft است، اما علاوه‌بر این روش‌های دیگری هم برای کسب درآمد از nft وجود دارد. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین این روش‌ها را معرفی می‌کنیم:

 • ترید nft: اولین روش برای کسب درآمد از تولید و فروش nft، ترید این فایل‌های پیکسلی است. nft ها همانند رمز ارزها دارای یک بازار مالی هستند که می‌توان روی خرید و فروش آنها سرمایه‌گذاری کرد. درست مانند هر بازار مالی دیگر، برای کسب درآمد از این بازار نیز باید یک کالکشن nft در قیمت پایین خریداری شده و در قیمت بالا فروخته شود. این تفاوت قیمت است که باعث می‌شود سرمایه شما بیشتر شود.
 • هولد کردن nft: روش دیگر این است که nft های آینده‌دار را خریداری کنید و مدتی نگه‌دارید و در آینده که ارزش آنها بیشتر شد، آنها را بفروشید. درواقع این روش نوعی سرمایه‌گذاری روی بازار nft است و به بررسی انواع کالکشن های nft و شناخت کامل آنها نیاز دارد.
 • اجاره کردن nft: بسیاری از بازی‌های کامپیوتری هستند که برای ورود و استفاده از آنها لازم است که یک nft اجاره کنید. نکته مهم این است که بسیاری از این بازی‌ها برای شما درآمدزایی دارند و به همین دلیل می‌توانید با اجاره nft های با شانس بیشتر برنده شدن در بازی، درآمد بیشتری از پیروزی در بازی‌ها کسب کنید.
 • ایردراپ های nft: روش آخری که می‌توان از آن به کسب درآمد از nft دست زد، ایرداپ کردن در بازارهای nft مشهور است. روش کار اینگونه است که شما در این بازارها به بازدید از نمایشگاه‌ها و عضویت در شبکه‌های اجتماعی پرداخته و بابت این کارها nft به شما تعلق می‌گیرد. nft هایی که در کیف پول شما سرمایه‌گذاری شده و می‌توانید بعد از اینکه ارزش آنها زیاد شد، آنها را فروخته و کسب درآمد کنید.
روش های کسب درآمد از Nft
روش های کسب درآمد از Nft

سخن پایانی

در اینجا سعی کردیم به این سوال پاسخ دهیم که Nft پیکسلی چیست و چگونه از آن کسب درآمد کنیم؟ به همین دلیل ابتدا nft را توضیح دادیم و سپس به بررسی این پرداختیم که چطور می‌توان nft ساخت و روش‌های کسب درآمد از آن کدام است. با دریافت دوره آموزش ساخت و فروش nft نیموگری می‌توانید تمام این مراحل را به‌سادگی یاد بگیرید و به کسب درآمد از nft پیکسلی بپردازید.

سوالات متداول درباره Nft پیکسلی

 • آیا می‌توان با کالکشن های nft هم ترید کرد؟

بله. کالکشن‌‎های nft هم مانند بازار رمز ارز قابل خرید و فروش هستند و می‌توانید با ترید کردن روی آنها کسب درآمد کنید.

 • برای دریافت و فروش nft از چه دوره‌ای استفاده کنیم؟

دوره ساخت و فروش nft نیموگری یکی از بهترین و ساده‌ترین دوره‌هایی است که با گذراندن آن می‌توانید صفر تا صد تولید و فروش nft را بیاموزید.

 • آیا nft را می‌توان برای سرمایه‌گذاری هم انتخاب کرد؟

بله. با هولد کردن nft هایی که حدس می‌زنید ممکن است در آینده ارزش آنها بیشتر شود، می‌توانید در این بازار سرمایه‌گذاری کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید