برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

یکی از بازی‌های محبوب در حوزه بلاک چین، بازی گادز آنچیند نام دارد که یک بازی استراتژی بر اساس کارت‌های بازی است. در این بازی آنلاین، شما با استفاده از کارت‌های بازی که همه آن‌ها توکن‌های غیر قابل تکرار یا nft هستند امتیازاتی کسب کرده و اگر برنده شوید، به شما nft دوباره داده می‌شود تا بتوانید آن‌ها را فروخته و درآمد کسب کند.

برای آشنایی دقیق با بازی گادز آنچیند بهترین راه این است که دوره آموزشی ساخت و خریدوفروش nft نیموگری را تهیه کنید و با استفاده از آموزش‌های آن روش کسب درآمد از این بازی را بیاموزید.

بازی گادز آنچیند

تاریخچه بازی گادز آنچیند

بازی Gods unchained در ابتدای سال 2018 راه‌اندازی شد. در ابتدا تنها تعداد محدودی کارت در این بازی وجود داشت که به‌صورت هدیه به بازیکنان داده می‌شد. بعد از مدتی اما تیم کریپتو بازی گادز آنچیند دست به ابتکاراتی در طراحی کارت‌های با پایه اتریوم کردند و همین باعث شد قیمت کارت‌ها بسیار بالا رفته و درآمدهای بالایی از این بازی نصیب بازیکنان شود. در سال 2020 بود که دیگر بازی گادز آنچیند در میان کاربران دنیای nft مشهور شد و سپس به‌خاطر جذابیت بالای بصری کارت‌های این بازی، کاربران دنیای بازی‌های ویدئویی نیز به این بازی کشیده شدند.

بنیانگذاران بازی و متاورس گادز آنچیند چه کسانی هستند؟

 بازی گادز آنچیند توسط یک تیم 4 نفره ساخته شده که البته مالک اصلی آن مدیر تیم است و Chris Clay نام دارد. Matt Aldrich مدیر هنری پروژه بازی گادز آنچیند است، Derek Proud تهیه کننده این پروژه بوده و به‌خاطر تهیه کنندگی 20 پروژه موفق بازی کریپتو شناخته شده است و البته آرش محبوبی نیز یک ایرانی است که در این پروژه سمت توسعه دهنده بلاک چین را برعهده دارد. این بازی دو اسپانسر مهم دارد که شرکت‌های سرمایه‌گذاری Naspers و Galaxy Digital نام دارند. برای درک دقیق تر از اینکه متاورس چیست کلیک کنید.

بنیانگذاران بازی و متاورس گادز آنچیند چه کسانی هستند؟ty.jpg
بنیانگذاران بازی و متاورس گادز آنچیند چه کسانی هستند؟ty.jpg

بازی و متاورس گادز آنچیند چیست؟

بازی گادز آنچیند یک بازی کارتی است که در سطوح مختلف قابل انجام است. در ابتدایی ترین سطح که بازی‌های Ranked نامیده می‌شوند، شما لازم نیست هیچ امتیازی برای ارتقا کسب کنید بلکه فقط با بازی کردن می‌توانید این کار را انجام دهید.

با ارتقا از این سطح وارد بازی‌های استراتژیک می‌شوید که در آن کارت‌ها و نوع بازی متفاوت شده و لازم است که در این سطح حتما برنده شوید تا به شما امتیاز داده شود. با افزایش امتیاز، nft های شما بیشتر شده و این افزایش nft منبع درآمد و امکان خریداری زمین متاورسی برای شما را فراهم می‌کند.

گادز آنچیند چگونه کار می‌کند؟

برای شروع بازی در متاورس گادز آنچیند لازم است ابتدا یک کیف پول مجازی معتبر به این متاورس متصل کنید. بهترین کیف پول برای این بازی متامسک است. در بدو ورود به بازی لازم نیست هیچ هزینه‌ای برای خرید کارت پرداخت کنید بلکه به شما 70 پک دو کارتی به‌صورت هدیه داده می‌شود تا بتوانید بازی خود را شروع کنید. این کارت‌ها هر کدام یک nft محسوب می‌شوند که با افزایش آن‌ها بوسیله بازی، می‌توانید درآمدهایی بالا کسب کنید و بازی خود را هم گسترش دهید.

نحوه ثبت نام در گادز آنچیند

برای ثبت‌نام در بازی Gods unchained لازم است که یک شماره حساب کیف پول مجازی معتبر داشته باشید. با فراهم کردن این شماره حساب، وارد قسمت sign in سایت گادز آنچیند یا اپلیکیشن آن شده و سپس اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس و شماره حساب کیف پول مجازی خود را وارد کرده و آواتار خود را بسازید. آواتار شما که ساخته شد، می‌توانید برای آن پروفایل انتخاب کرده و سپس با انتخاب نقش خود وارد بازی گادز آنچیند شده و فعالیتتان را آغاز کنید.

نحوه ثبت نام در گادز آنچیند
نحوه ثبت نام در گادز آنچیند

آموزش کسب درآمد از گادز آنچیند

کسب درآمد از متاورس Gods unchained این‌گونه است که شما هر چه بیشتر در این بازی فعالیت کنید، nft بیشتری به شما تعلق گرفته و می‌توانید با فروش آن‌ها درآمد بیشتری کسب کنید. برای این که بتوانید در این زمینه به‌صورت حرفه‌ای‌تر عمل کنید لازم است که یک دوره آموزش ساخت و خرید و فروش nft معتبر مثل دوره نیموگری تهیه کنید تا قبل از هر اقدامی با صفر تا صد فعالیت در این متاورس و روش‌های کسب درآمد از آن آشنا شوید. در دوره نمیوگری همه چیزهایی که لازم است بدانید به شما گفته خواهد شد.

خرید زمین متاورسی در گادز آنچیند

یکی از روش‌های کسب درآمد از بازی Gods unchained خریدوفروش زمین متاورسی است. متاورس گادز آنچیند یکی از متاورس‌هایی است که می‌توان در آن زمین‌های متاورسی مناسبی خریداری کرد به شرط این‌که امتیاز و ذخیره nft شما به حد نصاب رسیده باشد.

خرید زمین متاورسی در گادز آنچیند
خرید زمین متاورسی در گادز آنچیند

برای این کار هم باید روش‌های مختلف کسب nft و امتیازگیری در این بازی را به کار گیرید تا امکان خرید زمین متاورسی برای شما فراهم شود. البته با تزریق پول به کیف پول مجازی خود نیز می‌توانید برای خرید زمین متاورسی اقدام کنید که روش زودبازدهی است اما به هزینه اولیه نیاز دارد.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم متاورس گادز آنچیند را به شما معرفی کنیم. این متاورس در سال 2018 راه‌اندازی شد اما تا سال 2020 که بازار nft داغ نشده بود نتوانست چندان مورد توجه قرار گیرد. در این سال بود که کاربران دنیای nft با متاورس گادز آنچیند آشنا شدند و به آن روی آوردند. همچنین افزایش کیفیت گرافیکی کارت‌ها در این بازی باعث شد که کاربران دنیای بازی‌های ویدئویی نیز به آن توجه کرده و به بازی در این متاورس روی آورند.

سوالات متداول درباره بازی گادز آنچیند (Gods unchained)

بهترین کیف پول برای ورود به متاورس گادز آنچیند کدام است؟

کیف پول مجازی متامسک یکی از بهترین کیف پول‌های مجازی است که با آن می‌توانید به این متاورس متصل شوید.

چطور می‌توان در گادز آنچیند زمین متاورسی خریداری کرد؟

برای خرید زمین متاورسی در متاورس گادز آنچیند تنها لازم است که امتیاز و nft لازم برای خرید یک زمین متاورسی را با انجام بازی آنلاین کسب کنید یا هزینه خرید آن را به کیف پول خود تزریق کنید.

برای کسب درآمد در متاورس گادز آنچیند چکار کنیم؟

برای کسب درآمد در این متاورس بهترین کار این است که یک دوره آموزش ساخت و خریدوفروش nft نیموگری خریداری کنید. در این دوره هر چه لازم است به شما توضیح داده می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید