مشاوره nft رایگان مخصوص ایرانی ها برای ساخت، بازاریابی، خرید و فروش

برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

اگر شما هم این روزها نام nft را زیاد می‌شنوید و کتجکاوید بدانید که چیست و چطور می‌توان از آن کسب درآمد کرد، تا پایان این مقاله با ما باشید زیرا قصد داریم یک مشاوره nft رایگان در زمینه ساخت، خرید و فروش و بازاریابی این توکن‌های غیر قابل تعویض به شما ارائه دهیم.

مشاوره nft رایگان

برای این که بتوانید به بهترین شکل کار حرفه‌ای خود را در دنیای nft آغاز کنید، نیاز به دریافت مشاوره nft رایگان مخصوص ایرانی ها دارید. مشاوره‌ای که هم اکنون نیموگری در اختیار شما قرار داده است.

شماره جهت مشاوره تخصصی و رایگان

09029999894

Nft چیست

شاید اولین سوالی که برای هر شخص علاقه‌مند به دنیای رمز ارزها و کسب درآمد از آنها ایجاد می‌شود و در مشاوره nft رایگان باید پاسخ داده شود، همین است. اگر با فرآیند تعریف رمز ارزها مثل بیت کوین آشنا باشید حتما می‌دانید که این محصولات با ارزش یکسان روی فضای بلاک چین تعریف می‌شوند. همچنین می‌توانید برای درک عمیق‌تر از اینکه NFT چیست کلیک کنید.

منظور ما از این حرف این است که هر رمز ارز مثل بیت کوین در سراسر فضای بلاک چین ارزش یکسانی دارد. داشتن یک بیت کوین برای همه کاربران دنیای رمز ارز یک اندازه ثروت تولید می‌‎کند و مانند واحد پول کشورها، این‌گونه نیست که مثلا 1000 تومان دست من با 1000 تومان دست شما تفاوت قیمت داشته باشد.

این نوع تعریف دارایی روی فضای بلاک چین توانایی مشخص کردن ارزش دارایی‌های منحصربفرد مثل نقاشی‌های گرافیکی یا فایل‌های صوتی مختلف که هر کدام بر اساس ارزش هنری یا دیگر ملاک‌ها ارزش خاصی دارند را ندارد.

برای همین در سال 2017 توکن‌های غیر قابل تعویض یا همان nft معرفی شدند تا بتوان به وسیله آنها دارایی‌های متمایز از هم مثل فایل‌های گرافیکی یا کلکسیون عکس‌های نایاب را روی فضای بلاک چین با ارزش‌های متفاوت تعریف کرد.

Nft چیست
Nft چیست

درواقع بوجود آمدن nft دروازه ورود به اینترنت نسل 5 است که همان فضای متاورس را ساخته و ما در آن قادریم دارایی‌های با ارزش متفاوت مثل زمین و خانه را ارزش‌گذاری کنیم و سپس بفروشیم.

روش های کسب درآمد از بازار nft

برای کسب درآمد از nft چندین راه مختلف وجود دارد، اما دو عدد از آنها متداول‌تر از بقیه هستند. در دوره آموزشی ساخت و خریدوفروش nft نیموگری و مشاوره nft رایگان ارائه می‌شود تا چگونه با استفاده از این راه‌ها کسب درآمد کنید. این دو راه اصلی شامل ساخت nft و خرید و فروش آن هستند. هر کدام از این راه‌ها را که انتخاب کنید، به کسب درآمد بالا از بازار nft دست خواهید یافت، اما با این شرط که اصول کلی فعالیت در هر حوزه را کامل بیاموزید. برای شرکت در دوره آموزش NFT نیموگری کلیک کنید.

مشاوره کسب درآمد از nft

پیش از این که هر کدام از راه‌های کسب درآمد از nft را توضیح دهیم لازم است که به شما یک مشاوره دقیق ارائه دهیم که اصلا کدام مسیر را بهتر است انتخاب کنید. برای فعالیت در زمینه ساخت nft لازم است که شما علاوه بر نکات فنی مثل چگونگی ساخت و تبلیغ nft ساخته شده در سایت‌های مختلف، قریحه هنری هم داشته باشید.

در کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا بسیار متداول است که نقاشان به جای کشیدن نقاشی واقعی روی به کشیدن نقاشی گرافیکی و تبدیل آن به nft آورده‌اند و از این طریق درآمد زیادی کسب می‌کنند. شما نیز اگر قصد دارید در این حوزه فعالیت کنید بهتر است قبل از هر چیز علاقه و استعداد کافی برای ساخت nft های گرافیکی داشته باشید و سپس مسیر خود را در بازار nft به این سمت بکشانید.

از طرفی اگر تجربه فعالیت در بازارهای مالی دارید و می‌دانید که ترید کردن چه شکلی است، در مشاوره nft رایگان در می‌یابید بهترین راه برای فعالیت در بازار nft برای شما این است که به خریدوفروش ان اف تی روی آورید.

خریدوفروش nft نیز درست مانند ترید رمز ارزها یا فعالیت در بازار فارکس یک کار تکنیکی است که موفقیت در آن وابسته به مقدار آشنایی شما با تکنیک‌های ترید است. برای همین لازم است که حتما پیش از ورود به دنیای ترید nft با تمام تکنیک‌ها مثل هولدکردن nft یا یافتن نهنگ‌ها و… آشنا باشید و بعد به این حوزه از بازار nft وارد شوید تا بتوانید در مدت کوتاهی درآمدهای بالا کسب کنید.

مشاوره کسب درآمد از nft
مشاوره کسب درآمد از nft

مشاوره ساخت nft

اگر تصمیم دارید وارد بخش ساخت nft شوید، لازم است بدانید که یک اثر هنری چطور به nft تبدیل می‌شود. ساده‌ترین راه تبدیل یک فایل گرافیکی مثل نقاشی دیجیتالی به nft این است که وارد سایت opensea شده و در آن جا یک اکانت کاربری بسازید. سایت‌‎های زیادی برای ساخت nft وجود دارد اما این سایت از همه مشهورتر است و امکان ساخت nft رایگان در آن فراهم شده است.

با ساخت اکانت کاربری کافی است وارد بخش مینت کردن فایل شده و فایل خود را آن جا بارگذاری کنید و روی مینت کردن کلیک کنید. بعد از این که فایل مینت شده به شما داده شد می‌توانید آن را با یک کلیک به nft تبدیل کرده و برای فروش وارد بازار opensea کنید.

مشاوره خرید و فروش nft

اگر هم قصد شما از دریافت مشاوره nft رایگان این است که به خریدوفروش nft بپردازید، لازم است تکنیک‌‎های بازاریابی در بازار nft را بشناسید. برای فعالیت در این حوزه چه قصد فروش nft خود را داشته باشید چه nft خریداری شده را بخواهید بفروشید، لازم است که بدانید مهم‌ترین نکته بازاریابی مناسب و قیمت‌گذاری متناسب با شرایط بازار است.

دو اصطلاح را پیش از هر کاری بشناسید: هولد کردن و یافتن نهنگ‌ها. هولد کردن زمانی به کار شما می‌آید که فرضا یک nft با شرایط مناسب و در پایین‌ترین قیمت یافته‌اید و قصد دارید آن را خریداری کنید. این که این nft را بعد از خریداری کردن چه مدت نگه دارید و با چه قیمتی بفروشید، نیازمند آشنایی با تکنیک هولد کردن است.

یافتن نهنگ‌ها نیز اصطلاحی است که شناخت آن برای موفقیت در بازار nft بسیار مهم است. نهنگ‌ها معامله‌گرانی هستند که در مدتی کوتاه تعداد زیادی معامله مناسب انجام می‌دهند و رصد آنها باعث می‌شود با کمترین ریسک سود کنید. این نهنگ‌ها بنابر تجربه و شناخت نسبی بازار می‌دانند که روی چه nft هایی سرمایه‌گذاری کنند تا بیشترین سود در کمترین زمان را کسب کنند.

خرید و فروش nft
خرید و فروش nft

شما با استفاده از ابزارهای رصد معامله در سایت‌های مختلفی که برای معامله nft در اختیار شما قرار دارد می‌توانید معاملات این نهنگ‌ها را رصد کرده و جا پای آنها بگذارید. این‌گونه با کمترین ریسک، سود زیادی کسب خواهید کرد.

حرف آخر

برای ورود به بازار nft پیش از هر چیز یک مشاوره خوب نیاز است و سپس تهیه یک دوره آموزشی مناسب. در این مقاله سعی کردیم به صورت کلی مشاوره nft رایگان در اختیار شما قرار دهیم. برای تهیه بهترین آموزش در زمینه ساخت و خرید و فروش nft نیز کافی است دوره آموزش nft نیموگری را تهیه کرده و تمام آموزش‌های آن را در مدت کوتاهی پشت‌سر بگذارید. در این دوره آموزشی به شما چگونگی ساخت nft، خریدوفروش آن و البته دیگر روش‌هایی که به کسب درآمد منجر می‌شود توضیح داده شده است.

سوالات متداول درباره مشاوره nft رایگان

  • برای کسب درآمد از بازار nft چه راه‌هایی وجود دارد؟

دو راه عمده برای کسب درآمد در بازار nft شامل خریدوفروش nft و ساخت آن است که هر کدام تکنیک‌های خود را دارند.

  • بهترین مشاوره nft رایگان چه نوع مشاوره‌ای است؟

بهترین مشاوره برای ورود به بازار nft مشاوره‌ای است که به شما کمک کند بدانید بهتر است در زمینه خریدوفروش nft فعالیت کنید یا در حوزه ساخت آن.

  • در دوره آموزش nft نیموگری چه موضوعاتی توضیح داده شده است؟

در این دوره به طور کامل به چگونگی ساخت nft و خرید و فروش آن، بازارهای مناسب برای فعالیت و کسب درآمد از nft، بهترین موقعیت‌های خرید nft و… پرداخته شده و یکی از کامل‌ترین دوره‌ها در این زمینه است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید