نات کوین چیست | آموزش کسب درآمد از بازی تلگرام NOTCOIN

برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

نات کوین یا Notcoin پروژه‌ای است که چند وقتی است در تلگرام راه‌اندازی شده و طرف‌داران زیادی پیدا کرده است. جالب است بدانید این پروژه اکنون 10 میلیون کاربر دارد. اگر برای شما هم سوال شده که اصلا نات‌کوین چیست و چرا انقدر سروصدا به پا کرده است، تا پایان این مقاله با ما باشید تا به همه سوالات شما جواب دهیم.

قبل از توضیح کامل درباره نات کوین باید بدانید این پروژه یک میم کوین است که از روی یک میم که معادل انگلیسی جوک است ساخته شده است. میم‌ها کاربرد خاصی ندارند، اما با حمایت مردم مطرح شده و این بار این حمایت باعث درآمدزایی نیز شده است. اما چطور؟

نات کوین چیست

تعریف نات کوین

نات کوین یک میم‌کوین مبتنی بر تلگرام است که نماد خاصی نداشته بستر بلاک چین آن تون است. این ارز دیجیتال یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال دنیا بوده و اتفاقا قابل استخراج و ماین‌کردن نیز هست. برای دریافت هر نات کوین کافی است روی بات تلگرامی آن یعنی notcoin_bot@ کلیک کنید. نکته جالب درباره این بات تلگرامی این است که در آن آیکون‌‎هایی جذاب مثل یک بازی اینترنتی طراحی شده که با لمس آن‌ها می‌توانید کارهایی خارق‌العاده انجام دهید. نات کوین دارای یک کالکشن NFT است. شما می‌توانید برای شرکت در دوره آموزش nft که شامل ترید، ساخت، نحوه خرید و فروش، مینت و… می‌شود کلیک کنید.

درآمد اصلی برای سازندگان این بات تلگرامی خرید همین آیکون‌هاست. مثلا آیکون‌هایی وجود دارند که با خرید آن‌ها می‌توانید تعداد نات کوینی که دریافت می‌کنید را با هر بار لمس بیشتر کنید. همچنین فعالیت در این بازی این‌گونه است که یک تیم ساخته و تسک‌هایی که برای شما ارسال می‌شود را حل می‌کنید. حل این تسک‌ها نیز باعث می‌شود امتیاز گرفته و سطح شما بسته به امتیازها مشخص خواهد شد. سه سطح نقره‌ای، برنزی و طلایی در این بازی قابل دریافت است. هر چه سطح شما بالاتر باشد نات کوین‌های بیشتری به شما داده شده و در نتیجه می‌توانید آیتم‌های بیشتری خریداری کنید.

چند نکته جالب درباره نات کوین

هر نات کوین یک صفحه سفید (وایت پیپر) 9 صفحه‌ای دارد که چیزی در آن نوشته نشده است. همین که وارد بات تلگرامی نات کوین می‌شوید پیام جالبی به شما نشان داده می‌شود: چه کاری می‌توانم برای شما کنم؟ احتمالا هیچ چیز. سازنده تلگرام یعنی پاول دوروف با کانال تلگرامی ویژه خود پنجمین تیم بزرگ این پروژه را در اختیار دارد. لوگو و اسم این رمز ارز (TON-NOT) است که دقیقا برعکس تون کوین است. بازیکنان این بازی با چند حساب تلگرام در آن فعالیت می‌کنند که احتمالا دلیلی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

چند نکته جالب درباره نات کوین
چند نکته جالب درباره نات کوین

آیا نات کوین اعتبار دارد؟

چند دلیل وجود دارد که نشان می‌دهد نات کوین پروژه‌ای معتبر است. دلیل اول این که خود پاول دوروف و تیمش در این پروژه فعالیت دارند و گویی از طریقی با سازندگان این رمز ارز در ارتباط هستند. دلیل دوم این که انجمن‌های معتبر توسعه تون درباره این رمز ارز تبلیغاتی وسیع انجام داده و آن را به افراد خود معرفی می‌کنند. دلیل سوم هم این که صرافی‌هایی مثل بایننس، بای بیت، OKX و کوکوین از این پروژه حمایت کرده‌اند و در این بازی فعالیت دارند. آخرین دلیل هم این که اکنون بیش از 10 میلیون کاربر در این پروژه فعالیت دارند و مشکلی برای آن‌ها پیش نیامده است.

آموزش ماین نات کوین

در سه مرحله می‌توان دست به ماین نات کوین زد. این مراحل بسیار ساده هستند و هر کسی که تلگرام دارد می‌تواند آن‌ها را پشت‌سر بگذارد.

 • مرحله اول برای ماین نات کوین این است که وارد بات Notcoin شوید. بعد از ورود نیز کافی است روی Play کلیک کنید تا بازی برای شما شروع شود.
 • بعد از ورود به بازی، روی آیکون بزرگ و اصلی نات کوین کلیک کنید و امتیاز کسب کنید. کسب امتیازها نیز به‌صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و بعد از چند دقیقه می‌توانید به حد کافی امتیاز برسید.
 • برای کسب امتیاز بیشتر می‌توانید از بات مورد نظر بخواهید به شما یک سری تسک تحویل دهد. همچنین اگر تلگرام شما پرمیوم باشد می‌توانید تا مرز 100 هزار نات کوین هم برسید.

روش خرید و فروش نات کوین

نات کوین تنها در بستر خود بات تلگرامی مربوطه خریدوفروش می‌‎شود و هنوز توسعه‌دهندگان این رمز ارز برنامه‌ای برای ایجاد بستری که بتوان طبق آن به خریدوفروش این رمز ارز در خارج از بلاک چین نات کوین پرداخت ارائه نکرده‌اند. اما احتمالاتی وجود دارد مبنی بر این که در آینده صرافی‌های معتبر شرایطی را برای خریدوفروش این رمز ارز فراهم خواهند کرد. برای همین هنوز قیمت نات کوین هم مشخص نیست و باید صبر کرد تا در آینده این رمز ارز وارد بازار شده و به رقابت بپردازد.

انواع بوستر نات کوین کدام است؟

برای این که بتوانید در بازی نات کوین امتیاز بیشتری کسب کنید لازم است که انواع بوستر این رمز ارز را بشناسید و از آن‌ها برای جلو افتادن خود استفاده کنید. انواع بوستر نات کوین شامل:

 • فول انرژی: فول انرژی یکی از بوسترهای رایگان نات کوین است. با فعال کردن این بوستر هر سه روز یک فول انرژی دریافت خواهید کرد و ظرفیت ماین کردن شما کامل می‌شود.
 • توربو: با فعال کردن بوستر توربو هر بار کلیک برای شما یک ماین محسوب می‌شود. جالب است بدانید که بوستر توربو هر روز شارژ می‌شود.
 • مولتی تپ: این بوستر ظرفیت نات کوین دریافتی را با هر بار کلیک افزایش می‌دهد.
 • ریشارژینگ اسپید: این بوستر سرعت ماین نات کوین را برای شما افزیش می‌دهد.
 • انرژی لیمیت: این بوستر رایگان نیست، اما مزیت بسیار مهمی دارد و آن هم این است که ظرفیت ماین شما را افزایش می‌دهد. مثلا اگر در طول روز حق دارید 1000 نات کوین ماین کنید، با خرید انرژی لیمیت این ظرفیت افزایش خواهد یافت.
 • تپ بات: این بوستر نقش یک بات را بازی کرده و در زمان‌هایی که نمی‌توانید کلیک کنید، به جای شما امتیاز دریافت می‌کند.
انواع بوستر نات کوین کدام است؟
انواع بوستر نات کوین کدام است؟

چگونه نات کوین بیشتر دریافت کنیم؟

مستقیم‌ترین راه برای دریافت بیشتر نات کوین این است که تسک‌هایی که برای شما ارسال می‌شود را حل کنید. راه‌های دیگر افزایش نات کوین دعوت از دوستان و پیوستن به گروه‌ها و تیم‌هایی است که در این بازی شکل گرفته‌اند. اگر لمس صفحه که راه اصلی دریافت نات کوین است برای شما خسته‌کننده شده، یکی از این راه‌ها را انتخاب کرده و رمز ارز بیشتری دریافت کنید.

شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید اپلیکیشن‌هایی که کار کلیک خودکار را انجام می‌دهند هم وجود دارد که می‌‎توانید آن‌ها را خریداری یا نصب کنید و از شر کلیک پشت‌سر هم بازی برای دریافت نات کوین خلاص شوید. دو مورد از این اپلیکیشن‌ها Auto Clicker – Automatic tap نام دارند که با سرعت بسیار زیادی به جای شما کلیک کرده و امتیاز دریافت می‌کنند.

لیگ های بازی نات کوین

گفتیم که روش بازی در بات نات این‌گونه است که شما یک تیم تشکیل داده و به رقابت در لیگ‌های تعریف شده در این بات می‌پردازید. اما انواع لیگ در این بات کدام است؟ 5 نوع لیگ در این بازی برای رقابت در نظر گرفته شده است. این لیگ‌ها بر اساس امتیازی که کسب می‌کنید دسته‌بندی می‌‎شوند و شامل:

لیگ برنز Bronze: 0 تا 500 امتیاز

لیگ نقره Silver: 501 تا 2000 امتیاز

لیگ طلایی Gold: 2001 تا 200 هزار امتیاز

لیگ پلاتینیوم Platinium: 2001 هزار امتیاز تا 2 میلیون امتیاز

لیگ دایموند Diamond: 2 میلیون و 1 امتیاز تا 20 میلیون امتیاز

برای موفقیت در بازی نات کوین چه کارهایی انجام دهیم؟

موفقیت در هر بازی مبتنی بر بلاک چینی نیازمند این است که در مرحله اول اطلاعاتی کامل درباره آن داشته باشیم. در این جا سعی کردیم مقدار زیادی اطلاعات درباره این بازی به شما بدهیم. روش فعالیت در این بازی یا دریافت نات کوین همان طور که گفتیم بسیار ساده است و تنها با کلیک کردن روی آیکون‌های بات تلگرامی آن امکان‌پذیر است. این کار نیاز به آموزش خاصی ندارد و تنها یک کلیک ساده است. اما نکته بعدی این است که حتما به امکاناتی که توسط بات نات در اختیار شما قرار داده می‎‌شود توجه کرده و به خوبی از آن استفاده کنید.

این امکانات شامل استفاده از بوسترهایی است که توسط خود بات تلگرامی نات در اختیار شما قرار داده می‌شود. گفتیم که چند نوع بوستر برای این کار وجود دارد و هر کدام چه امکاناتی را برای شما فراهم می‌کند. همچنین استفاده از اپلیکیشن‌هایی است که کار کلیک را به‌جای شما انجام می‌دهند. شاید انجام کلیک در هر ثانیه برای شما کار دشواری باشد برای همین سپردن این کار به اپلیکیشن‌های کلیک خودکار کار شما را بسیار ساده می‌کند. درنهایت نیز توانایی انجام تسک‌ها است که ضامن موفقیت شما در بازی نات کوین خواهد بود. اگر تیمی قوی دارید حتما تسک‌های زیادی انجام دهید تا امتیاز شما افزایش یابد.

امکان کسب درآمد از تلگرام

این احتمال وجود دارد که در آینده تیم طراحی نات کوین اجازه عمومی شده این رمز ارز را داده و کسانی که در بات تلگرامی این رمز ارز فعالیت دارند بتوانند از خریدوفروش رمز ارز آن درآمد کسب کنند. برای همین توصیه ما به شما این است که حتما روزی چند دقیقه هم که شده در این بات فعالیت کرده و امتیاز خود را افزایش دهید تا بتوانید در آینده جایگاهی ویژه در رمز ارز نات کوین داشته باشید. فعالیت در این بات نیز چنان چه گفتیم کار دشواری نیست.

امکان کسب درآمد از تلگرام
امکان کسب درآمد از تلگرام

نکته مهم درباره این رمز ارز این است که برای ماین کردن آن به ثبت‌نام و خرید کیف پول و… نیازی نیست و تنها با استفاده از کلیک روی یک بات تلگرامی امکان پذیر است. برای همین سرمایه‌گذاری روی آن برای شما آینده مناسبی خواهد داشت زیرا کار با آن ساده است و نیازمند هیچ سرمایه اولیه‌ای نیست. همچنین با وجود 10 میلیون کاربر فعال در این بازی، احتملا همین که رمز ارز آن وارد صرافی‌های معتبر شود با رشد بسیار وسیعی روبرو شده و در همان دقایق اول رکورد خواهد زد. رکوردی که باعث می‌شود کاربران این رمز ارز سود مناسبی کسب کنند.

تفاوت رمز ارز و nft

نات کوین یک رمز ارز است. اما تفاوت رمز ارز با nft در چیست؟ رمز ارزها توکن‌هایی قابل تکرار و دارای ارزش مکانی یکسان روی بلاک چین هستند. یعنی هر رمز ارز در هر جای دنیا ارزشی یکسان دارد. مثلا بیت کوین این‌گونه است. هر بیت کوین در هر جای پلتفرم بلاک چین ارزش مکانی یکسانی دارد. برای همین می‌توان رمز ارزها را پول رایج دنیای مجازی دانست. احتمالا در آینده نام نات کوین‌ها را نیز در کنار دیگر رمز ارزهای مشهور دنیا مثل بیت کوین و دوج کوین خواهید شنید.

اما nft یک توکن غیر قابل تکرار است که برای مشخص کردن ارزش دارایی‌های دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرند. nft ها با هدف ارزش‌گذاری دارایی‌های دیجیتال مثل تصاویر گرافیکی، فایل‌های صوتی، تصویری و دیگر کلکسیون‌های دیجیتال با ارزش ساخته شدند و ساخت آن‌ها آغازگر دنیای متاورس شد. امروزه بازار nft نیز درست مثل رمز ارزهای دیگر بسیار رشد کرده و کاربران زیادی را برای خود دست و پا کرده است. پیش‌بینی می‌شود که بعد از ورود نات کوین‌ها به صرافی‌های معتبر، توکن‌های غیر قابل تکراری از آن‌ها نیز ساخته شده و روانه بازار می‌شود. این مورد باعث شده که کاربران این بازی امید زیادی به آینده آن داشته باشند.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم درباره نات کوین به طور کامل توضیح دهیم. برای همین ابتدا توضیج دادیم که اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت‌هایی دارد. سپس به بررسی این موضوع پرداختیم که برای فعالیت در این بازی باید چکار کرد و روش امتیازدهی در آن چیست. درنهایت نیز توضیح دادیم که چه سطح‌هایی برای این بازی وجود دارد و برای رسیدن به هر سطح لازم است چه کارهایی انجام داد.

سوالات متداول درباره نات کوین چیست

برای خرید نات کوین چکار باید کرد؟

برای خرید نات کوین لازم است که حتما این رمز ارز وارد بازار شود. برای ورود به بازار نیز هنوز سازندگان این رمز ارز تصمیمی نگرفته‌اند، اما احتمالا در آینده اخبار خوبی در این باره خواهیم شنید.

توکن نات کوین کجا قرار دارد؟

توکن نات کوین نیز مانند هر توکن دیگری روی بستر بلاک چین ساخته شده، اما ساختار آن کاملا اختصاصی است. برای همین وارد پلتفرم همگانی بلاک چین نشده و نمی‌توان ان را خریدوفروش کرد.

برای فعالیت در نات کوین بهترین استراتژی کدام است؟

بهترین استراتژی برای فعالیت در این بازی این است که یک اسکواد یا تیم تشکیل داده و سپس با کمک این تیم به حل تسک‌هایی که ارسال می‌شود پرداخت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام ازش تقریبی هرصد هزار نات کوین چقدر است ؟؟؟؟؟ا

  پاسخ
  • پشتیبانی
   2024/01/20 11:25

   سلام و درود
   طبق شایعات، هر صدهزار نات‌کوین حدود 10 دلار قیمت خواهد داشت. اما تا این توکن لیست نشه توی صرافی نمیشه با قطعیت گفت. موضوع مهمی که وجود داره اینه که اگر notcoin لیست بشه در صرافی، همه کسانی که الان دارن این بازی رو انجام میدن فروشنده هستن. یعنی حتی اگر واقعا هر صد هزارتاش 10 دلار ارزش داشته باشه، به دلیل اینکه همه فروشنده میشن ارزشش به شدت سقوط میکنه، طوری که شاید هر یک میلیون نات کوین ارزشش از یک سنت هم کمتر بشه.

   پاسخ
  • آرون
   2024/05/24 18:02

   سلام لطفاً همراهی کنید

   پاسخ
 • تازه وارد
  2024/03/23 23:52

  سلام استخراج سکه از نات کوین بخاطر ثبت انرژی منفی امکان پذیر نیست چه باید کرد

  پاسخ
 • ابوالفضل
  2024/03/31 01:45

  ❤️❤️💔🙏

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید