برای دیدن آموزش NFT از صفر تا کسب درآمد کلیک کنید

Nft شخصیت‌های مشهور مثل خواننده‌ها و بازیگران هالیوودی یکی از جذاب‌ترین انواع nft موجود در بازار است. در این مقاله قصد داریم به معرفی nft اسنوپ داگ که یکی از مشهورترین انواع این مدل nftها است، بپردازیم.

nft اسنوپ داگ

به همین دلیل ابتدا تعریفی کلی از nft ارائه می‌دهیم سپس اوضاع nft اسنوپ داگ از نظر ارزش و رشد قیمت در بازار را تحلیل می‌کنیم. اگر قصد دارید بصورت جدی به‌سراغ خریدوفروش nft اسنوپ داگ بروید حتما دوره ترید nft نیموگری را تهیه کنید.

Nft چیست؟

بعد از اینکه رمز ارزها به دنیا معرفی شدند، بسیاری از متخصصان متوجه این موضوع شدند که در دنیای بلاکچین جای دارایی‌هایی که ارزش متفاوت داشته باشند، خالی است. به همین دلیل بسیاری از اهل فن دست به کار شدند تا روی بلاکچین ارزهایی معرفی کنند که هر کدام ارزشی متفاوت از دیگری داشته باشند و بتوان با خرید و فروش آنها سود کسب کرد. برای درک دقیق‌تر از اینکه nft چیست کلیک کنید.

Nft چیست؟
Nft چیست؟

برای اینکه بهتر منظور ما را از دارایی‌های با ارزش متفاوت متوجه شوید، به دنیای واقعی توجه کنید. در ایران ارز رایج ریال است. هر ریال با ریال دیگر از نظر ارزش تفاوتی ندارد. اما یک یخچال با تلویزیون ال ای دی از نظر قیمت تفاوت دارند. در دنیای بلاکچین نیز هر بیت کوین با بیت کوین دیگر از نظر ارزش هیچ تفاوتی ندارد، اما nftها که اکثرا شامل تصاویر گرافیکی هستند به خاطر این که توکن‌هایی غیر قابل تکرار هستند از نظر ارزش تفاوت دارند.

Nft اسنوپ داگ چیست؟

هر عکس گرافیکی که ارزشمند باشد و نشانگر انسانی مشهور یا داستانی جالب باشد را می‌توان nft کرد. اسنوپ داگ به‌خاطر این که یکی از مشهورترین رپرهای زنده دنیاست، دارای امضا و شهرتی ارزشمند است و طرفدارانش برای دریافت آن هزینه می‌کنند. به همین دلیل اسنوپ داگ در نوامبر 2021 nft خود را در پلتفرم Superrare تولید کرد و برای فروش به طرفداران در دسترس عموم قرار داد. اگر قصد دارید بدانید چطور می‌توان nft ساخت و به خریدوفروش mft اسنوپ داگ پرداخت، دوره آموزش nft نیموگری را بگذرانید.

تا امروز اسنوپ داگ توانسته مجموعه‌ای از کالکشن های nft که شامل اسنوپ داگ قهرمان و انیمیشن‌هایی با صدای خودش است را تولید کرده و به فروش برساند. این nftها امروزه ارزش بسیاری دارند و افرادی که در بازار nft فعالیت می‌کنند توانسته‌اند با خریدوفروش این nftها درآمدهای بسیار زیادی کسب کنند. در ادامه لیستی از انواع nft اسنوپ داگ را همراه با تحلیل اوضاع آنها در بازار رمز ارزها مورد بررسی قرار می‌‎دهیم.

ان اف تی decentralized dog

ان اف تی decentralized dog در تاریخ 29 نوامبر 2021 توسط اسنوپ داگ روی پلتفرم Superrare ساخته شد و توانست تا 3 دسامبر کاملا به فروش برسد. سرعت فروش این ان اف تی توانست در زمینه مدت زمان فروش nft رکورد بزند.

ان اف تی Supercuzz

کالکشن دیگری که اسنوپ داگ بلافاصله بعد از موفقیت در زمینه nftها تولید کرد، کالکشن Supercuzz است که همچنان می‌توان به آن دسترسی داشت. این کالکشن شامل تصاویر انیمیشنی از اسنوپ داگ با صدای واقعی خودش و البته یک سری تصاویر از اسنوپ داگ به حالت ابرقهرمانی است.

ان اف تی Clay Nation

این کالکشن شامل یک سری nft دست‌ساز گل است. در واقع کیفیت این nft ها درست مشابه عکس‌هایی است که یک سری سازه دست‌ساز گلی گرفته شده باشد. این nftها شامل تصاویری از اسنوپ داگ در حال رقصیدن است.

پروژه موسیقی های منتشر نشده: همچنین اسنوپ داگ یک کالکشن شامل موسیقی‌های کمیاب یا منتشرنشده هم فراهم کرده است که برای طرفدارانش بسیار با ارزش بوده و برای خرید آن هزینه زیادی صرف می‌کنند.

ان اف تی Snoopverse: آخرین کالکشنی که از اسنوپ داگ منتشر شده مجموعه Snoopverse است. این nft برای شرکت سندباکس بوده و روی اتریوم قرار دارد. ارزش این کالکشن به صورت لحظه‌ای در حال تغییر است و در حال حاضر در دسترس است.

مزایای خرید nft اسنوپ داگ

خرید nft اسنوپ داگ دارای مزایای متفاوتی است. اگر nft اسنوپ داگ داشته باشید می‌توانید رایگان در تور کنسرت‌های او شرکت کنید. اسنوپ داگ از اولین هنرمندانی است که ارزش زیادی برای هنر دیجیتالی قائل است و به همین دلیل چنین شرایط ویژه‌ای برای خرید nftهای خود ارائه داده است. شما می‌توانید با خرید nft اسنوپ داگ و هولد کردن آنها، هم ارزش سرمایه خود را با بالا رفتن قیمت این nftها حفظ کنید و هم هر زمان توانستید در تور کنسرت‌های وی شرکت کنید.

مزایای خرید nft اسنوپ داگ
مزایای خرید nft اسنوپ داگ

در حال حاضر یکی از کاراکترهای بسیار مهم در فضای متاورس اسنوپ داگ است. خریدن nftهای اسنوپ داگ باعث می‌شود بتوانید در امکاناتی که در آینده قرار است در متاورس نصیب شما شود، سهیم شوید. همچنین امکان دارد که اسنوپ داگ در آینده کنسرت‌های با واقعیت افزوده در دنیای متاورس برگزار کند و شما با داشتن nftهای این شخص بتوانید به سادگی به این کنسرت‌ها دسترسی داشته باشید. همچنین روند پخش موزیک ویدئوها نیز کاملا به فضای متاورس برده شده و در آینده شاهد این خواهیم بود که تنها کسانی می‌توانند به آثار این رپر دست پیدا کنند که nftهای او را داشته باشند.

آینده و قیمت nft اسنوپ داگ چگونه خواهد بود

از سوالات مهم درباره nft اسنوپ داگ می‌توان به این سوال اشاره کرد که اولا در حال حاضر قیمت این nft چقدر است و درثانی در آینده اوضاع آن چگونه خواهد بود. قیمت حال حاضر این nft روی اتریوم برابر 0.09 اتریوم که چیزی حدود 4 میلیون و 500 هزار تومان است و احتمالا در آینده نیز افزایش خواهد داشت.

اسنوپ داگ به خاطر فعالیت‌های گسترده‌ای که در زمینه وب 3 (مجموعه برنامه‌های غیر متمرکز با منبع باز) دارد جزو کسانی است که در آینده در دنیای متاورس جایگاهی ویژه خواهد داشت. به همین دلیل تحلیل‌ها نشان می‌دهد nft اسنوپ داگ در آینده رشد قیمت زیادی را تجربه می‌کند.

آینده و قیمت nft اسنوپ داگ چگونه خواهد بود
آینده و قیمت nft اسنوپ داگ چگونه خواهد بود

حرف آخر

در اینجا سعی کردیم به معرفی nft اسنوپ داگ بپردازیم و آن را تحلیل کنیم. به همین دلیل ابتدا آن را معرفی کردیم و سپس انواع nft که با نام اسنوپ داگ در فضای اتریوم وجود دارد را بررسی کردیم. این را هم توضیح دادیم که در آینده جایگاه آن چگونه خواهد بود. اگر قصد دارید با دانش زیاد به سمت خریدوفروش این nft بروید و درآمد زیادی از آن کسب کنید حتما دوره آموزش ساخت و فروش nft نیموگری را تهیه کنید.

سوالات متداول درباره nft اسنوپ داگ

  • آیا می‌توان nft اسنوپ داگ خرید؟

بله. در حال حاضر کالکشن‌های مختلفی از nft اسنوپ داگ روی فضای اتریوم وجود دارد که می‌توانید آنها را خریداری کرده و از فروششان درآمد کسب کنید.

  • آیا با خرید nft اسنوپ داگ می‌توان در تور کنسرت‌هایش رایگان شرکت کرد؟

بله. با خرید و هولد کردن nft اسنوپ داگ می‌توانید این کار را بکنید.

  • برای اینکه بتوانیم در خریدوفروش nft اسنوپ داگ موفق باشیم باید چکار کنیم؟

بهترین کار تهیه آموزش ساخت و فروش nft نیموگری است که در آن صفر تا صد nft توضیح داده شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اونایی که این صفحه رو دیدن معمولا از صفحه های زیرم دیدن کردن حالا خود دانی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید